My Hero Academia, sezon 7: data premiery, obsada, fabuła i nie tylko

My Hero Academia, sezon 7: data premiery, obsada, fabuła i nie tylko

Seria skupiająca się wokół superbohatera bez rzeczywistych mocy – zostaw to anime, aby nam to dało. My Hero Academia zapewniła nam sześć pełnych sezonów akcji, w których zarówno bohaterowie, jak i złoczyńcy otrzymali satysfakcjonujące wątki. Czy My Hero Academia wejdzie w ostatni wątek swojej mangi? Czy doczekamy się siódmego sezonu? Dowiedz się, co wiemy o dacie premiery 7. sezonu My Hero Academia i dokąd zaprowadzi nas fabuła.

Czy istnieje sezon 7 My Hero Academia?

Tak. Oficjalną datę premiery ogłoszono podczas Jump Festa 2024, która odbyła się 16 grudnia 2023 roku. W tym samym czasie wypuścili także zwiastun, a w całym ogłoszeniu uwzględniono obsadę głosową i ekipę zaangażowaną w tworzenie serialu.

Kiedy jest data premiery 7. sezonu My Hero Academia?

Premiera sezonu 7 zaplanowana jest na 4 maja 2024 r. Datę tę potwierdziła oficjalna strona internetowa i konto serialu w mediach społecznościowych, poza oficjalnym ogłoszeniem. Kenta Miyake, który podkłada głos postaci All Might, wyszedł na scenę, aby powiedzieć :„My Hero Academia była podróżą w rozwoju nie tylko dla bohaterów, ale dla nas wszystkich zaangażowanych w ożywianie tej historii. Zbliżamy się do finałowego sezonu, chcę wyrazić moją wdzięczność fanom, którzy wspierali nas podczas tej niesamowitej przygody. Plus Ultra!”akademia bohaterów

Czego można się spodziewać po 7. sezonie My Hero Academia

Ponieważ zbliża się data premiery 7. sezonu My Hero Academia, rzućmy okiem na to, co wydarzyło się do tej pory, zanim zagłębimy się w spekulacje na temat przyszłości. Izuku Midoriya urodził się „Bezdziwny”, co oznacza, że ​​nie ma supermocy w świecie, w którym jest to możliwe. uważa się za normalne. Zdeterminowany, by nadal chronić świat przed żądnymi władzy złoczyńcami, wyrusza w podróż z All Mightem. All Might to superbohater posiadający szczególny dar, potrafi przekazać swoje moce następcy. Wybrany przez osobę, którą najbardziej podziwia, Izuku zapisuje się do Liceum UA, gdzie uczy się walczyć. Podobnie jak w Harrym Potterze, ta szkoła jest celem złoczyńców z Ligi Złoczyńców. W ostatnim sezonie mamy do czynienia z rozwojem Paranormalnej Wojny Wyzwoleńczej. Utworzony przez Ligę Złoczyńców w zmowie z Armią Wyzwolenia Meta, świat nigdy nie był w większym niebezpieczeństwie całkowitego przejęcia władzy przez złoczyńców. Bohaterowie atakują złoczyńców, ale Shigaraki odzyskuje swoją prawdziwą moc i staje się ogromnym zagrożeniem. Izuku opuszcza UA i wyrusza, by samotnie walczyć ze złoczyńcami, ale ostatecznie jest przekonany, że wróci na ostateczną bitwę z Shigarakim i innymi złoczyńcami.

Deku kontra Lady Nagant

Sezon rozpocznie się walką Izuku Midoriya kontra Lady Nagant, niegdyś jedna z bohaterek, obecnie zabójczyni pracująca dla All For One. Zostało to pokazane w finale ostatniego sezonu i może okazać się jednym z pierwszych głównych punktów sezonu siódmego.

Upadek Towarzystwa Bohaterów

Po intensywnej bitwie w ramach Paranormalnej Wojny Wyzwoleńczej społeczeństwo bohaterów rozpadło się na kawałki. Nowy sezon będzie śledził każdy konflikt, szczegółowo opisując, jak bohaterowie, w tym Izuku i jego koledzy z klasy, radzą sobie z jego następstwami i starają się na nie zareagować.

Przybywa amerykański bohater numer jeden

W sezonie siódmym pojawi się czołowy amerykański bohater Star and Stripe. Odegra kluczową rolę w historii, prawdopodobnie pomagając japońskim bohaterom w walce ze złoczyńcami.

Konflikt rodzinny Todoroki

Cały klan Todoroki jest nękany konfliktami – trwający konflikt pomiędzy Shoto a jego starszym bratem Dabim (zdemaskowanym jako Toya Todoroki, dawno zaginiony syn głowy rodziny) może się zakończyć. Można się spodziewać, że sezon siódmy będzie zawierał pojedynek pomiędzy tymi dwoma braćmi.scena akademicka bohaterów

Ujawnienie zdrajcy

Wśród więźniów Liceum UA może znajdować się szpieg. Sezon siódmy może w końcu ujawnić, kim jest ten zdrajca i jaką karę spotka.

Wszyscy za jednego kontra Shigaraki

Ostateczna bitwa odbędzie się prawdopodobnie w sezonie siódmym. Źli ludzie, dowodzeni przez All For One i Tomurę Shigaraki, odegrają ostatnią sztukę, aby zniszczyć społeczeństwo bohaterów. Nadchodzi krytyczny okres kryzysu.

Ostatnia walka Izuku

Jako bohater serii i nowy właściciel One For All, Izuku Midoriya odegra ogromną rolę w ostatecznym konflikcie. Musi poddać swój rozwój osobisty — zarówno w uczeniu się, jak najlepiej wykorzystać swoją władzę, jak i zdolności w zakresie treningu przywódczego jako bohater — wystawić na próbę, konfrontując się z przeciwnikiem, który przewyższa wszystkich, z którymi walczył wcześniej.

Obsada 7. sezonu My Hero Academia

Oto lista głównych członków obsady My Hero Academia, w tym ich japońskich i angielskich aktorów głosowych:

Izuku Midoriya (Deku)

Japoński aktor głosowy: Daiki Yamashita Angielski aktor głosowy: Justin Briner

Katsuki Bakugo

Japoński aktor głosowy: Nobuhiko Okamoto Angielski aktor głosowy: Clifford Chapin

Shoto Todorokiego

Japoński aktor głosowy: Yuki Kaji Angielski aktor głosowy: David Matranga

Ochaco Uraraka

Japoński aktor głosowy: Ayane Sakura Angielski aktor głosowy: Luci Christian

Tenya Iida

Japoński aktor głosowy: Kaito Ishikawa Angielski aktor głosowy: J. Michael Tatum

All Might

Japoński aktor głosowy: Kenta Miyake Angielski aktor głosowy: Christopher R. Sabat

Shota Aizawa

Japoński aktor głosowy: Junichi Suwabe Angielski aktor głosowy: Alex Organ

Tomury Shigarakiego

Japoński aktor głosowy: Koki Uchiyama Angielski aktor głosowy: Eric Vale

Eijiro Kirishimy

Japoński aktor głosowy: Toshiki Masuda Angielski aktor głosowy: Justin Cook

Mina Ashido

Japoński aktor głosowy: Eri Kitamura Angielski aktor głosowy: Caitlin Glass

Tsuyu Asui

Japoński aktor głosowy: Aoi Yuki Angielski aktor głosowy: Monica Rial

Minoru Mineta

Japoński aktor głosowy: Ryo Hirohashi Angielski aktor głosowy: Brina Palencia

Momo Yaoyorozu

Japoński aktor głosowy: Marina Inoue
Angielski aktor głosowy: Colleen Clinkenbeard

Fumikage Tokoyami

Japoński aktor głosowy: Yoshimasa Hosoya Angielski aktor głosowy: Josh Grelle

Jastrzębie

Japoński aktor głosowy: Yuichi Nakamura Angielski aktor głosowy: Zeno Robinson

Dążyć

Japoński aktor głosowy: Tetsu Inada Angielski aktor głosowy: Patrick Seitz

Dabi

Japoński aktor głosowy: Hiro Shimono Angielski aktor głosowy: Jason Liebrecht

Wszyscy za jednego

Japoński aktor głosowy: Akio Otsuka Angielski aktor głosowy: John Swasey

Zwiastun 7 sezonu My Here Academia

Oto oficjalny zwiastun wydany przez Crunchyroll:

Gdzie obejrzeć 7 sezon My Hero Academia

Crunchyroll będzie symulował transmisję My Hero Academia w Japonii i będzie dostępny w języku angielskim. Oczekuje się, że wkrótce potem będzie dostępny na Hulu.

Często zadawane pytania

Ile jest odcinków My Hero Academia? Prawdopodobnie jest ich 25. Zostaną wydane w dwóch częściach. Ile jest filmów My Hero Academia? Są 3 filmy My Hero Academia: My Hero Academia: Dwóch bohaterów My Hero Academia: Heroes Rising Me Hero Academia: Misja World Heroe's Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android