Hit Apple: iPhone 15 Pro z taryfą 25 GB w specjalnej cenie

Hit Apple: iPhone 15 Pro z taryfą 25 GB w specjalnej cenie

O2 ma obecnie topową ofertę taryfową z iPhonem 15 Pro. Dostępny jest tam topowy smartfon Apple z 25 GB wolumenu danych 5G, a także zryczałtowaną stawką za wszystkie sieci i SMS-y w bezkonkurencyjnej cenie. Przyjrzeliśmy się bliżej ofercie i podpowiadamy, dlaczego warto po nią sięgnąć.

o2: Apple iPhone 15 Pro z taryfą 25 GB bezlitośnie tani

o2 ma bardzo dobrą ofertę na aktualnego iPhone'a w wersji Pro. Dostajesz smartfon Apple za 54,99 euro miesięcznie (Zobacz ofertę na o2). Istnieje również bardzo potężna taryfa Limit danych 25 GB w sieci 5G w sieci o2. Za dodatkową płatność i koszty wysyłki zostanie pobrana jednorazowa opłata w wysokości 5,99 euro; opłata za połączenie nie będzie obowiązywać; Co jest specjalnego w tej taryfie: Otrzymasz 5 GB wolumenu danych rocznie. W drugim roku masz już 30 GB wolumenu danych. Poniżej pokażemy, dlaczego jest to bardzo dobra oferta.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i SMS-y, stawka ryczałtowa
Limit danych 25 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE z płatnością w ratach przez 36 miesięcy Minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych wzrasta z roku na rok 5 GB jakiś

Apple iPhone 15 Pro z umową: dlatego warto skorzystać z tej oferty

Nasza przykładowa kalkulacja dotyczy spłaty raty wynoszącej 36 miesięcy. Istnieje również możliwość spłaty urządzenia w ciągu 24 miesięcy. Minimalny okres obowiązywania taryfy wynosi zawsze 24 miesiące i jest niezależny od wybranego planu ratalnego.

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
54,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 1 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) bezpłatnie

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99

Koszty całkowite po 36 miesiącach
2.025,62 Euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 939,90 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty ogółem pomniejszone o wartość urządzenia i premię) 1085,72 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
30,16 euro

Do oferty na o2

The Apple iPhone 15 Pro z 128 GB pamięci Według porównań cenowych idealo u renomowanych sprzedawców, kosztuje on obecnie 940 euro (wliczając koszty wysyłki). Jeżeli odejmiemy tę wartość oraz premię za zmianę od całkowitych kosztów w okresie 36 miesięcy, stanie się jasne, że w rzeczywistości 30,16 euro miesięcznie płaci – niska cena za ryczałt Allnet/SMS przy wolumenie 25 GB danych.

To właśnie oferuje Ci nowy iPhone 15 Pro

iPhone 15 Pro – film informacyjny Apple

Nowy iPhone 15 Pro charakteryzuje się: bardziej kompaktowa i lżejsza konstrukcja z węższymi ramkami wyświetlacza i tytanową obudową. Istotną innowacją jest to Przycisk akcji, który umożliwia sterowanie różnymi funkcjami, takimi jak wyciszenie, aparat i inne, i można go personalizować za pomocą aplikacji Skróty. Przycisk zastępuje poprzedni przełącznik wyciszenia.

Nowy, potężny działa wewnątrz Układ A17 Pro, co zdaniem Apple zapewnia wysoką wydajność i prędkość porównywalną z niektórymi komputerami stacjonarnymi. Urządzenia mają teraz jeden Port USB-Cco umożliwia szybszy transfer danych i jest zgodne z normami UE dotyczącymi jednolitych standardów ładowania.

Nie można wyświetlić treści zewnętrznych.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech