Teufel sprzedaje soundbar 2.1 z subwooferem w konkurencyjnej cenie

Teufel sprzedaje soundbar 2.1 z subwooferem w konkurencyjnej cenie

Kompaktowy soundbar do telewizora firmy Teufel z pierwszorzędną jakością dźwięku i mocnym subwooferem jest teraz dostępny w bezkonkurencyjnej cenie. Nawet eksperci z Stiftung Warentest są pod wrażeniem tego modelu. Oto szczegóły.

Teufel: Soundbar zwycięzcy testu w ofercie w najniższej cenie

Nie ma znaczenia, co twierdzą producenci telewizorów: zdecydowana większość telewizorów z płaskim ekranem nie zapewnia dobrego dźwięku ze względu na ich wąską konstrukcję. Jeśli chcesz zaznać odpowiedniej atmosfery podczas filmów lub po prostu chcesz lepiej zrozumieć, co się mówi, zdecydowanie powinieneś zaopatrzyć się w zewnętrzne wzmocnienie w postaci soundbara.

Wysokiej jakości soundbar 2.1 Cinebar 11 z Teufela możesz go już kupić u producenta Czarny czy biały po okazyjnej cenie 279,99 euro z wysyłką (Zobacz ofertę w Teufel). Użyj kodu kuponu VKF-GQY w koszyku, aby otrzymać bezpłatną wysyłkę. Warto się spieszyć, bo kod vouchera ważny jest tylko do 12.05.2024. U innych sprzedawców płacisz co najmniej 325 euro, więc tutaj masz bardzo dobrą ofertę.

Teufel Cinebar 11

Teufel Cinebar 11

Zamiast 449,99 euro: zestaw soundbar 2.1 z Bluetooth, HDMI, 8 głośnikami o długim rzucie i sterowanym bezprzewodowo subwooferem T6.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 11 maja 2024 r., godzina 7:23

Teufel Cinebar 11Teufel Cinebar 11

Teufel Cinebar 11

Zamiast 449,99 euro: zestaw soundbar 2.1 z Bluetooth, HDMI, 8 głośnikami o długim rzucie i sterowanym bezprzewodowo subwooferem T6.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 11 maja 2024 r., godzina 7:19

Do czego przyda się soundbar Teufel Cinebar 11 z subwooferem?

Soundbar ma wystarczającą moc, aby naprawdę urozmaicić dźwięk telewizora. To również to potwierdza Stiftung Warentest: W teście z numeru 08/2021 Cinebar 11 uzyskał ocenę 2,4 („dobry”) Testowe zwycięstwo osiągnąć. Klienci Amazona również są zadowoleni i przyznają mu 4,7 na 5 gwiazdek przy prawie 200 recenzjach.

Ten dostarczony Głośnik niskotonowy jest (oprócz kabla zasilającego) bezprzewodowy i może zrobić jedno i drugie organizować coś a także niewielka wysokość wynosząca zaledwie 12 cm leżeć Można go na przykład obsługiwać pod sofą. Szczególnie praktyczne: subwoofer włącza się wraz z soundbarem automatycznie włączane i wyłączane.

W tej klasie cenowej nie należy się jednak spodziewać cudów technicznych. To również przyjdzie Dolby Digital Obsługiwany jest wirtualny dźwięk przestrzenny, który oczywiście nie może się równać z systemem 5.1 lub 7.1 ze względu na brak tylnych głośników. Nie ma też możliwości podłączenia się do sieci Wi-Fi (np. AirPlay), gdyż transmisja bezprzewodowa odbywa się poprzez Bluetooth. Cinebar 11 to rozwiązanie średniej klasy, skupiające się na Dźwięk stereo. Cechą szczególną w tym przedziale cenowym jest jednak dołączony pilot zdalnego sterowania.

Co warto wiedzieć o soundbarach, możesz zobaczyć w poniższym filmie:

Soundbary: Co powinieneś wiedzieć przed zakupem

Soundbar jest zatem opłacalny dla każdego, kto bez większego wysiłku chce poprawić dźwięk swojego telewizora. Prawie nic nie stoi na przeszkodzie wspaniałemu streamingowi i przyjemności oglądania telewizji.

Teufel Cinebar 11 teraz od 279,99 € w Teufel

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 11 maja 2024 r., godzina 7:19

Szczegóły techniczne w skrócie

Rodzaje transmisji: bezprzewodowa, przewodowa Transmisja radiowa: Bluetooth 5.0 Wejście analogowe: Gniazdo AUX 3,5 mm (Line In) Wejścia cyfrowe: optyczne (Toslink), Wyjście cyfrowe HDMI: HDMI Formaty surround: Dolby Digital, DTS, Dolby Pro Logic II Funkcje komfortowe: HDMI-CEC, automatyczne wyłączanie, HDMI-ARC (Audio Return Channel), automatyczne włączanie Moc wyjściowa soundbara (RMS): 150 W Wymiary soundbara (szer. x wys. x gł.): 948 × 60 × 83 mm Obciążalność muzyczna subwoofera: 60 watów Wymiary subwoofera (szer. x wys. x głęb.): 120 × 420 × 420 mm

Więcej świetnych ofert Teufel znajdziesz w naszym artykule przeglądowym:

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech