Ile razy Google powiedział „Gemini” lub „Android” podczas wejścia/wyjścia?

Ile razy Google powiedział „Gemini” lub „Android” podczas wejścia/wyjścia?

Rita El Khoury / Android Authority Gdy Sundar Pichai śmiał się z obsesji Google na punkcie słowa „AI” i tego, ile razy zostało ono użyte podczas przemówienia Google I/O 2024, przyszło mi do głowy, że to nie „AI” mnie interesuje aż do „Gemini”. Całe dwie godziny sprawiały wrażenie niekończącej się listy Gemini to i Gemini tamto, z Gemini Advanced, Pro, Flash, Live, Gems i wieloma innymi wersjami, iteracjami lub podimplementacjami Gemini wspomniałem o lewej, prawej i środkowej. Och, to było niezłe, nawet dla kogoś takiego jak ja, który jest mniej więcej na szczycie zagmatwanych planów Google dotyczących sztucznej inteligencji. Ale robię dygresję. Prawdziwe pytanie brzmi: ile razy Google naprawdę powiedział Bliźnięta w ciągu tych dwóch godzin? Policzyłem je. (Przeczytaj: skopiowałem transkrypcję z YouTube do pliku tekstowego i kliknąłem Znajdź. Nie ma potrzeby uruchamiania algorytmu uczenia maszynowego w przypadku czegoś tak podstawowego, panie Pichai.) Odpowiedź brzmi: 162.Jeśli dodasz samotny „Klejnot” i siedem dodatkowych „Klejnotów”, to zajmie nam to ok 170 Gemini wspomina na I/O 24. To fantastyczna prędkość 1,5 Gemini na minutę. Mógłbym to zrobić szybciej, gdybym po prostu powtarzał to słowo w nieskończoność, ale jestem pewien, że zmęczyłbym się przed upływem 113 minut. Google powiedział, że Gemini i Gems wykonały w sumie 170 operacji we/wy, z szybkością 1,5 na minutę. Inne ciekawe ciekawostki, które policzyłem, bo jestem takim kujonem i dostrzegam prawidłowości:

sztuczna inteligencja rzeczywiście został wspomniany Łącznie 122 razy, w tym dwa przypadki użycia pełnego słowa „sztuczna inteligencja”. Jeśli dodamy „AGI”, otrzymamy liczbę 123.
Szukaj wspomniano 87 razy — może było to w oczekiwaniu na impuls wyszukiwania OpenAI, który wczoraj nie nastąpił? Lub przypomnienie od Google dla inwestorów, że jego głównym produktem jest i zawsze będzie wyszukiwarka.
Googlenazwa firmy, została tylko powiedziana 68 razy.
Android zrobił jeszcze większy krok w tył, z marnym westchnieniem 21 wzmianek. To było naprawdę pierwsze od ponad dziesięciu lat główne przemówienie Google I/O, w którym Android odegrał tak niewielką rolę. Słowo Deweloper — na konferencji deweloperów — powiedziano 21 razy w ciągu 113 minut. Jednak wszyscy uważaliśmy, że był zbyt skoncentrowany na programistach, prawda? Ale może raz na pięć minut i 20 sekund wyobrażałem sobie pewne rzeczy? Jednak liczba ta wzrasta do 32 razy, jeśli uwzględnimy inne deklinacje, od „rozwoju” do „rozwoju” i „rozwoju”. Skupmy się jednak na sednie sprawy. Ile razy Google naprawdę mówił, że wkrótce lub później pojawi się nowa funkcja lub produkt? Oto deety:

Wkrótceulubiona obietnica Google dziewięć czasy.
w nadchodzącymrozpoczęła się następna niejasna obietnica na osi czasu pięć wzmianek.
Później tego rokuco popycha sprawę jeszcze dalej – stwierdzono pięciokrotnie zbyt.
Dostępny dzisiaj Lub Już dostępnytylko powiedziano pięciokrotnie całkowity. Byli 13 wzmianek z Początek we wszystkich jego postaciach i 18 razy za słowo Dostępny. Najważniejsze pytanie brzmi: kiedy, gdzie, dla kogo i w ramach jakiego planu? Aaaaaaa, to wszystko było zbyt zagmatwane. I proszę bardzo, ludzie. Wygląda na to, że mam zbyt dużo wolnego czasu, żeby go marnować na takie artykuły.

Czy było to najlepsze we/wy Google w historii?

321 głosów Najlepsze we/wy Google. Podobały mi się wszystkie ogłoszenia AI.10%Niezupełnie. Poprzednie Google I/O były lepsze, ale to też nie było takie złe.28%Najgorsze Google I/O w historii. Żadne z ogłoszeń nie było wystarczająco interesujące.62%

Możesz lubić

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android