Oglądaj hollywoodzkie filmy za darmo: YouTube to umożliwia

Oglądaj hollywoodzkie filmy za darmo: YouTube to umożliwia

Dzięki genialnemu trikowi wiele filmów i seriali na YouTubie można oglądać za darmo. Jest to legalne i możliwe na wszystkich platformach, takich jak Mac, PC, iPhone, Android itp. W Niemczech trzeba jednak jeszcze zwrócić uwagę na jedną drobnostkę.

Wersja: różna

Języki niemiecki

Od 2018 roku użytkownicy YouTube w USA mają dostęp do szerokiej gamy bezpłatnych filmów i seriali. W rzeczywistości są bezpłatne i tylko na krótko i czasami przerywane reklamami – w zasadzie cena za darmową ofertę. Niestety usługa nie dotarła jeszcze do Niemiec, w tym kraju można jedynie kupować lub wypożyczać filmy, a darmowej oferty na razie nie ma.

Darmowe filmy na YouTube w USA: Tak to działa w Niemczech

Dostęp do oferty można jednak uzyskać także z Europy, Nie potrzebujesz amerykańskiego konta użytkownika na YouTube; działa to również łatwo z kontem niemieckim (oglądaj bezpłatne filmy i seriale na YouTube). Potrzebujemy jednak do tego tzw. połączenia VPN (Virtual Private Network). Takie połączenie i podstawowa usługa VPN umożliwiają nam bezproblemowy dostęp do amerykańskiej oferty YouTube, serwer zakłada, że ​​znajdujemy się w USA i świat bezpłatnych filmów YouTube jest teraz dla nas otwarty;

A tak wygląda sekcja YouTube, gdy uzyskujemy do niej dostęp za pomocą VPN (źródło obrazu: GIGA, zrzut ekranu)

Zwykle koszt Usługi VPN niewielka kwota miesięczna lub roczna (w skrócie aktualne promocje VPN), ale prawie wszystkich dostawców można testować bezpłatnie przez 30 lub więcej dni, na przykład NordVPN. Dają gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni. Jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany, po prostu anuluj subskrypcję i poproś o zwrot pieniędzy (zobacz NordVPN).

Ale są też całkowicie bezpłatni dostawcy VPN, wspomniany jest tutaj ProtonVPN ze Szwajcarii. Oferuje tylko 3 lokalizacje serwerów, ale uwzględniono USA – więc nasza sztuczka działa (zobacz ProtonVPN). Istnieją też rozszerzenia przeglądarki, takie jak TouchVPN, odpowiednie do prostego krótkiego testowania bez zobowiązań i bez rejestracji (zobacz TouchVPN dla Chrome). Na dłuższą metę polecamy jednak „prawdziwy” VPN z rejestracją.

Co YouTube ma do zaoferowania?

A co można tam zobaczyć i na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Co zrozumiałe, filmy są w oryginale, czyli w większości lub wyłącznie w języku angielskim. Można jednak dodać także napisy. Również w języku angielskim, ale idealny do poszerzania i szkolenia własnych umiejętności posługiwania się językiem obcym. Jeśli wolisz oglądać filmy zsynchronizowane, to źle trafiłeś.

Ale czy wolisz płacić za filmy? Nasza kontrola głównych dostawców transmisji strumieniowych:

Wielkie porównanie transmisji strumieniowych 2023

Oczywiście nie można zobaczyć najnowszych filmów, ale oferta nie jest tandetna. Na pewno są tam perełki. Na przykład obecnie dostępne są następujące pozycje (mały fragment, wybór może się zmieniać od czasu do czasu):

Szkoła SkałyOblivionTerminatorObcySpartacusMisja: Niemożliwe – Phantom ProtokollPurge

Jeśli jeszcze nie widziałeś tych i innych tytułów, zapraszamy do bezpłatnego obejrzenia YouTube i przeglądania, co dusza zapragnie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech