Młotek Google: zupełnie nowy Pixel 8a z taryfą 5G za jedyne 1 euro

Młotek Google: zupełnie nowy Pixel 8a z taryfą 5G za jedyne 1 euro

Dzięki Blau możesz zabezpieczyć zupełnie nowego Google Pixel 8a z 15 GB wolumenu danych 5G oraz zryczałtowaną stawką za wszystkie sieci i SMS-y za jedyne 22,99 euro miesięcznie wkrótce po premierze. Sprawdziliśmy ofertę i ujawniliśmy, dlaczego warto po nią sięgnąć.

Niebieski: Google Pixel 8a tani z taryfą 15 GB

Pixel 8a to najnowszy model z bestsellerowej serii telefonów komórkowych Google, który jest teraz dostępny w bezkonkurencyjnym pakiecie w sklepie Blau (zobacz ofertę w serwisie Blau). Z Limit danych 15 GB w sieci 5G jak również Allnet i SMS – stawka ryczałtowa Telefon komórkowy z 128 GB pamięci jest obecnie dostępny tylko za 22,99 euro miesięcznie z ratami rozłożonymi na 36 miesięcy. Istnieje jednorazowa dopłata w wysokości 1 euro i 4,99 euro za wysyłkę. opłata przyłączeniowa jest zniesiona. Poniższa faktura potwierdza, że ​​jest to absolutna topowa oferta.

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Sieć Blue Allnet M: Telefónica
15 GB Ilość danych 5G (maks. 50 MBit/s) Zryczałtowana stawka za usługi Allnet i SMS w roamingu UE, obejmująca minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc

Pixel 8a z umową z Blau: Dlatego oferta jest tego warta

Nasza przykładowa kalkulacja dotyczy spłaty raty wynoszącej 36 miesięcy. Istnieje również możliwość spłaty urządzenia w ciągu 24 miesięcy. Minimalny okres obowiązywania taryfy wynosi zawsze 24 miesiące, niezależnie od wybranego planu ratalnego.

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
22,99 Euro

Dodatkowa opłata (jednorazowo, na początek umowy) 1 euro

Opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) bezpłatnie

Wysyłka (jednorazowo) 4,99 euro

Koszty całkowite po 36 miesiącach
833,63 Euro

Wartość urządzenia
(sugerowana cena detaliczna dla wersji Google) 549 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartości urządzeń)
284,63 Euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
7,91 Euro

Do oferty w Blau

Pixel 8a ze 128 GB pamięci będzie dostępny w dniu premiery za nie mniej niż 549 euro. Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitego kosztu taryfy w 36-miesięcznym planie ratalnym, zapłacisz faktycznie tylko 7,91 euro miesięcznie za taryfę. To bardzo rozsądna cena za 15 GB wolumenu danych 5G ze zryczałtowaną stawką za wszystkie sieci i SMS-y.

Pixel 8a: oto, co oferuje nowy smartfon Google’a

Pixel 8a jest o 40 procent jaśniejszy od swojego poprzednika Wyświetlacz OLED 6,1 Zoll z liczbą klatek na sekundę 120 Hz. To jest z Tensor G3-SoC napędzany, ma 8 GB RAM-u i 128 lub 256 GB pamięci. To wspiera 5GWi-Fi 6E i Bluetooth 5.3 oraz oferuje fizyczną kartę SIM oraz a np.

Prąd pochodzi z jednego Bateria o pojemności 4492 mAh pod warunkiem, że. Może to mieć zdolność szybkiego ładowania do 18 watów można ładować, a także obsługuje ładowanie bezprzewodowe.

Umierać Podwójny aparat z tyłu składa się z głównego aparatu 64 MP i superszerokokątnego aparatu 13 MP. Przedni aparat ma rozdzielczość 13 MP. Funkcje oprogramowania obejmują „Magiczne poprawki”, „Magiczna Gumka” I „Magiczna gumka audio”.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android