Zamów Google Pixel 8a w przedsprzedaży: tutaj uzyskasz najniższą cenę

Zamów Google Pixel 8a w przedsprzedaży: tutaj uzyskasz najniższą cenę

Google Pixel 8a można już zamówić w przedsprzedaży – już teraz możesz zapewnić sobie najniższą cenę w przedsprzedaży dzięki doskonałej ofercie o2. Powiemy Ci, dlaczego warto skorzystać z tej oferty i jak możesz zyskać nawet 150 euro na swoje stare urządzenie.

Zamów Google Pixel 8a w przedsprzedaży na o2

Po gorących plotkach i rzekomych przeciekach w końcu jest to oficjalne: to nowego Google Pixela 8a został wprowadzony i do premiery trafi 14 maja – ale nowy model z popularnej serii Pixel a można już nabyć w przedsprzedaży. O2 dostaniesz jeden Mega-Deal w pakiecie z taryfą „Mobile M” i zdobądź ją nowy Pixel 8a ze zryczałtowaną stawką za transmisję danych 5G za jedyne 32,99 euro Opłata podstawowa za płatność ratalną powyżej 36 miesięcy (zobacz ofertę już teraz na o2).

Oznacza to, że za nowiutki smartfon Google płacisz tylko 3 euro miesięcznie więcej w porównaniu do normalnej ceny taryfy. Absolutna okazja dla każdego, kto chce zabezpieczyć telefon komórkowy Google wraz z absolutnie najwyższą taryfą tak tanio, jak to możliwe.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: o2 Mobile MNetz: Telefónica25GB 5G– Wolumen danych (maks. 300 Mbit/s) + dodatkowe 5 GB wolumenu danych co dodatkowy rok W cenie roaming Allnet i SMS FlatEU Minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 3 miesiące

W ofercie o2 możesz swobodnie wybierać spośród nowych wariantów kolorystycznych „Bay”, „Obsidian” i „Porcelain”.

Dla kogo opłaca się umowa taryfowa o2?

Zamów Pixela 8a w przedsprzedaży w „Bay” w o2: nowy telefon z Androidem teraz ze zryczałtowaną stawką 25+ GB w pakiecie. (Źródło obrazu: Google)

Zupełnie nowy smartfon wcale nie musi być drogi – oferty taryfowe szczególnie się przydadzą, jeśli chcesz podróżować z najnowszymi modelami, takimi jak Pixel 8a. o2 oferuje z tym „Komórka M” – Taryfa prawdziwy pakiet najważniejszych atrakcji, w którym Twoje Opłata ryczałtowa za 25 GB danych przedłużana co roku o kolejne 5 GB staje się. W ten sposób możesz w pełni wykorzystać możliwości swojego nowego smartfona, bez konieczności ciągłego martwienia się o ilość danych.

Koszty pakietu taryfowego w skrócieOpłata podstawowa
(miesięczny)32,99 EuroDodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 1 euroOpłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) bezpłatnieWysyłka
(jednorazowo) 4,99Koszty całkowite po 36 miesiącach1.193,63 euroWartość urządzenia
(sugerowana cena detaliczna dla wersji Google) 549 euroEfektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 644,63 euroEfektywne koszty taryfowe miesięcznie17,91 EuroDo oferty na o2

Sugerowana cena nowego Google Pixel 8a (128 GB) wynosi 549 euro. Jeśli odejmiemy tę wartość od całkowitych kosztów, faktycznie będziemy płacić w ratach rozłożonych na 36 miesięcy tylko 17,91 euro miesięcznie. Bardzo dobra oferta za ryczałt na całą sieć 25 GB + 5 GB co dodatkowy rok – dla porównania: normalna cena za taryfę bez samego smartfona to 29,99 euro miesięcznie.

Jeśli chcesz jednocześnie pozbyć się starego urządzenia, możesz dodatkowo zaoszczędzić: darowizny o2 do 150 euro za „wymianę” smartfona – wartość ustalana jest w zależności od urządzenia i stanu. Jeśli jednak zależy Ci na zabezpieczeniu transakcji, warto się pospieszyć – oferta przedsprzedażowa na Pixela 8a obowiązuje tylko do nie później niż 14 maja.

Najważniejsze cechy nowego Google Pixel 8a

Wyświetlacz 6,1 cala 128 GB pamięci wewnętrznej 8 GB RAM 120 Hz Podwójny aparat tylny z ultraszerokokątnym aparatem 64 MP i 13 MP Przedni aparat 13 MP Tensor G3 SoCGemini Nano Obsługa 7 lat systemu operacyjnego, aktualizacji zabezpieczeń i rezygnacji z funkcji

Do najważniejszych należą także funkcje takie jak „Najlepsze ujęcie“, dzięki któremu możesz zestawić zdjęcia grupowe z kilku najlepszych zdjęć – dzięki czemu nigdy więcej nie będziesz musiał robić zdjęć z tym jednym przyjacielem, który zawsze ma zamknięte oczy. Z “Redaktor MagiiMożesz także przenosić obiekty na zdjęciach, zmieniać ich rozmiary lub usuwać pojedyncze i rozpraszające obiekty na zdjęciach. Jeśli koncentrujesz się głównie na filmach, możesz także polegać na „Magiczna gumka audio„-funkcja czekamy. Tutaj możesz automatycznie usunąć irytujące dźwięki tła.

Zamów w przedsprzedaży Pixel 8a firmy Google w różnych kolorach jeszcze przed premierą. (Źródło obrazu: Google)

Inteligentne funkcje AI w Google Pixel 8a

Z nowym Pixelem 8a nie musisz rezygnować z wewnętrznych funkcji sztucznej inteligencji Google, takich jak Gemini czy Circle to Search – nowy model z serii A jest również wyposażony w takie funkcje, jak tłumaczenia w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aparatu lub komunikatora. Wszystkie dalsze informacje i szczegóły dotyczące nowego Pixela 8a i pakietu taryfowego o2 można teraz znaleźć bezpośrednio na następującej stronie przeglądu:

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech