Obsługa klienta Telekom: infolinia telefoniczna, e-mail, centrum obsługi klienta i nie tylko

Obsługa klienta Telekom: infolinia telefoniczna, e-mail, centrum obsługi klienta i nie tylko

Jako największa europejska firma telekomunikacyjna Telekom oferuje znacznie więcej niż tylko infolinię czy portal obsługi klienta. Tutaj znajdziesz zestawienie najważniejszych kanałów, numerów i adresów Biura Obsługi Klienta i Centrów Obsługi Klienta Telekom.

W porównaniu do wielu innych dostawców telefonii komórkowej i Internetu, Telekom jest często chwalony za dobrą obsługę – i można to już zobaczyć w różnorodnych kanałach, za pośrednictwem których Deutsche Telekom wchodzi w interakcję ze swoimi klientami: telefon, e-mail, czat wideo, aplikacje, X (dawniej ) Twitter, Forum, YouTube i nie tylko.

Numery telefonów do obsługi klienta i nie tylko

Najważniejsze infolinie Telekomu działają całodobowo z niemieckich telefonów stacjonarnych i komórkowych dostępne bezpłatnie. Jeśli masz ogólne pytania lub skargi dotyczące usług telefonii stacjonarnej lub komórkowej lub chcesz dowiedzieć się o statusie swojego zamówienia, możesz skorzystać z następujących numerów:

Telefon stacjonarny do obsługi klienta
0800 330 1000

Mobilna obsługa klienta
0800 330 2202, z telefonu komórkowego: 2202

Infolinia z poradami i zamówieniami
0800 330 3000

Do niemal każdej swojej oferty Telekom oferuje także specjalną infolinię, na której połączysz się bezpośrednio z pracownikiem serwisu odpowiedzialnym za dany obszar tematyczny.

ZatrudniaćNumer[email protected] & @t-online.de:
0800 330 1000Sperrhotline Adres e-mail:
0 116 116 (24/7) Serwis budowlany Telekom 0800 330 1903 z zagranicy: +49 180 232 3743
(poniedziałek-piątek: 8:00 – 20:00, sobota: 8:00 – 16:00) Aktywacja karty SIM Rejestracja Voice ID Magenta SmartHome Service 0800 330 1000
Słowo kluczowe: Magenta SmartHome
(pon.–niedz.: 7:00–północ)HotSpot0800 350 2000z telefonu komórkowego: 50 2000z zagranicy: +49 228 939 2000VoiceBox, SMS, MMSStrony domowe i sklepy internetowe0800 5252 033
(pon.–niedz.: 8:00–22:00)Obsługa klientów telefonów stacjonarnych z zagranicyObsługa klientów telefonów komórkowych z zagranicy

Kiedy taryfa na telefon komórkowy jest naprawdę dobra? Odpowiedź znajdziesz w filmie:

Czat, forum i media społecznościowe

Oprócz infolinii Deutsche Telekom oferuje wiele innych bezpośrednich kanałów, za pomocą których możesz zadać firmie magenta pytania.

Możesz na przykład skontaktować się z pracownikiem serwisu za pośrednictwem czatu tekstowego lub wideo lub przedstawić swoje wątpliwości na oficjalnym forum pomocy społeczności „Telekom Helps”. Możesz także skorzystać z obecności Telekom w mediach społecznościowych i zostawić wiadomość bezpośrednio na wyznaczonym kanale Twittera @Telekom_hilft lub na oficjalnej stronie Facebooka.

Czat wideo Telekomu jest często zajęty.Czat wideo Telekomu jest często zajęty.Jednak czat wideo Telekom może być czasami zajęty (źródło obrazu: zrzut ekranu GIGA)

Usługa telekomunikacyjna za pośrednictwem poczty elektronicznej i poczty

Jeśli nie potrzebujesz bezpośredniej osoby kontaktowej lub po prostu chcesz przesłać określone dokumenty, możesz to oczywiście zrobić pocztą lub po prostu online, korzystając z formularza kontaktowego (e-mail).

Jeśli chcesz zadać pytanie e-mailem, możesz to zrobić w Centrum Pomocy Telekom, gdzie najpierw wybierasz odpowiedni temat, a następnie wypełniasz formularz kontaktowy ze swoim pytaniem lub wątpliwością.

Jeśli wolisz komunikację rzeczową, możesz również przesłać swoje dokumenty pocztą na adres:

Telekom Deutschland GmbH
Landgrabenweg 151
53227 Bonn

Pomoc pośrednia: samodzielne rozwiązywanie problemów

telekom-pomoc-w-rozwiązywaniu-problemów-16231.mp4

telekom-pomoc-w-rozwiązywaniu-problemów-16231.mp4

Jeśli wolisz samodzielnie okiełznać problemy i nie chcesz zawracać sobie głowy każdym problemem pracownikowi serwisu, możesz skorzystać z szerokiej oferty pomocy Telekomu, aby samodzielnie rozwiązać wiele mniejszych problemów.

Możesz na przykład przeglądać stronę pomocy Telekom, skorzystać z jednej z aplikacji serwisowych lub obejrzeć wiele pomocnych wskazówek na oficjalnym kanale YouTube.

MyMagenta: Telefony komórkowe i stacjonarneMyMagenta: Telefony komórkowe i stacjonarne

Telekom Deutschland GmbH

MyMagenta: Telefony komórkowe i stacjonarneMyMagenta: Telefony komórkowe i stacjonarne

Telekom Deutschland GmbH

Lokalizator oddziałów: pomoc lokalna

Jeśli masz poważny problem ze sprzętem lub oprogramowaniem i wolisz otrzymać osobistą poradę i pomoc, możesz również odwiedzić jeden z wielu oddziałów Telekom. Możesz łatwo sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy oddział w Twojej okolicy, korzystając z internetowego lokalizatora oddziałów Telekom.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android