Nr 12 euro na Amazon: Obowiązkowe dla użytkowników telefonów komórkowych w ciągu najbliższych kilku tygodni

Znów robi się coraz cieplej, a tu i ówdzie wiosna przechodzi nawet w wczesne lato. Już niedługo znów nadejdzie ten czas: spakuj kąpielówki. Ale co zrobić ze smartfonem? Odkryliśmy na Amazon naprawdę świetną ofertę, a mianowicie naprawdę przydatne i przede wszystkim wodoodporne etui na telefon komórkowy w podwójnym opakowaniu za mniej niż 12 euro – ale ważne tylko przez krótki czas.

Amazonka

W ciągu najbliższych tygodni nie tylko w Niemczech: Wybierz się na plażę! Ale tak jak piasek i woda są korzystne dla twojego organizmu, pierwiastki te okazują się czystą trucizną dla twojego telefonu komórkowego. Smartfon można zabezpieczyć praktycznym etui na telefon komórkowy, które jest wodoodporne i pyłoszczelne. Możesz nawet wskoczyć do morza i popływać z czymś takim.

Poniżej 12 euro w podwójnym opakowaniu: wodoodporne etui na smartfon na Amazon

Etui na telefony komórkowe firmy Lamical możesz kupić w jeszcze obniżonym podwójnym opakowaniu. (Źródło obrazu: Amazon)

Dokładnie takie etui od producenta „Lamicall” jest obecnie dostępne w obniżonej cenie na Amazon. Dostępny Za podwójne opakowanie płacisz obecnie tylko 11,99 euro zamiast 14,99 euro. Oblicza się po jednym przypadku Okazyjna cena poniżej 6 euro (zobacz na Amazonie). Jak długo obowiązuje cena promocyjna? Niestety nie wiemy – lepiej nie odkładać zakupu zbyt długo.

Zobacz etui na telefon komórkowy Lamicall (podwójne opakowanie) na Amazon

Etui jest uniwersalne i pasuje do każdego smartfona o przekątnej ekranu do 7 cali. Nie ma znaczenia, czy jest to aktualny iPhone 15, czy najnowszy Galaxy S24 od Samsunga. Przezroczysta pokrywa jest testowany zgodnie z IPX8, wodoodporny i dlatego może pozostać stale zanurzony w wodzie. Maksymalna głębokość nurkowania wynosi 30 metrów.

Procedura jest szybko wyjaśniona:

Lamicall – uniwersalne i wodoodporne etui na telefon komórkowy zgodne z normą IPX8

Lamicall – uniwersalne i wodoodporne etui na telefon komórkowy zgodne z normą IPX8

Dobrze wiedzieć do użytku: ekran dotykowy działa również w etui, ale nie zawsze lub nie zawsze pod powierzchnią wody ze względu na ciśnienie wody. W takim przypadku przyciski głośności można wykorzystać np. do robienia zdjęć.

Nie musisz się martwić, że zgubisz telefon komórkowy i jego etui. The Smycz posiada blokadę zabezpieczającą, ma całkowitą długość 47,5 centymetra i może unieść co najmniej 20 kilogramów. Jest więc bomboodporny.

Opinia klienta i dodatkowa wskazówka

Wszystko brzmi bardzo dobrze, ale co tak naprawdę mówią dotychczasowi nabywcy wodoodpornego etui na telefon komórkowy marki „Lamicall”? Produkt na Amazon oceniło już ponad 1200 klientów. Średnio ocenia go na 4,3 z maksymalnie 5 gwiazdek. Pełne 59 procent przyznało pełne oceny, a tuż za nimi plasują się 4 gwiazdki z udziałem 24 procent testerów. Ogólnie rzecz biorąc, 83 procent jest więcej niż zadowolonych ze sprawy.

Dobry wynik. Przy obecnej niskiej cenie każdy użytkownik telefonu komórkowego powinien mieć takie etui. W końcu większość ludzi w ciągu najbliższych kilku tygodni wybierze się na plażę.

Zobacz etui na telefon komórkowy Lamicall (podwójne opakowanie) na Amazon

Dodatkowa wskazówka: Etui pomieści także inne rzeczy, takie jak gotówka, karty kredytowe i wiele innych, skutecznie chroniąc je przed kurzem, wodą i, co nie mniej ważne, złodziejami. Idealny również dla „Pływak samotny”którzy nie chcą zostawiać swoich kosztowności bez opieki na plaży.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android