Recenzja Peloton Tread: najlepsza bieżnia najbardziej niestabilnej firmy

Recenzja Peloton Tread: najlepsza bieżnia najbardziej niestabilnej firmy

Biegając na bieżniku Peloton, nie mogłem przestać myśleć o tym, jak firma Peloton wymykała się spod kontroli. Pod moimi stopami była ta elegancka, dobrze zbudowana bieżnia. Przede mną był zgrabny ekran, na którym energiczny instruktor zachęcał mnie do kopania głęboko, aby popchnąć go trochę dalej. Ale nawet gdy przyspieszyłem, nie mogłem pogodzić tej doskonałej bieżni z korporacyjną katastrofą, która rozwijała się w moim kanale informacyjnym. Biegałem na wielu bieżniach, ale większość nie ma tak dużego zasięgu, jak bieżnik Peloton o wartości 2495 USD. Czy wiesz, kiedy uruchomiono bieżnię w Twojej lokalnej siłowni? A może nawet jaka to marka? Ja nie. A jednak wiem, że Tread miał zostać wprowadzony na rynek w lutym 2021 roku, został przesunięty do maja, a następnie został odwołany wraz z droższym Tread Plus przed oficjalnym uruchomieniem. Głównym grzechem The Tread był chwiejny ekran, ale był to koszmar PR dzięki cieniowi rzucanemu przez Tread Plus, który zranił kilka osób i zabił dziecko. Tread w końcu wystartował pod koniec zeszłego lata — i wtedy Peloton zaczął implodować.

Dobry towar

Bezpieczniejszy projekt w porównaniu do Tread Plus Mniejsza powierzchnia Mnóstwo treści do wyboru

Złe rzeczy

Wciąż drogi Ten pasek GRUDNY przy dużych prędkościach Cała transakcja z Pelotonem w tej chwili Częścią mojego niedowierzania jest to, że Bieżnik jest inteligentnym, dobrze wykonanym produktem. Bierze najlepsze części Tread Plus i przepakowuje go w mniejsze, smuklejsze i bezpieczniejsze opakowanie. Utrzymuje pokrętła rolek do kontrolowania prędkości i nachylenia, jedną z najlepszych funkcji Tread Plus i coś, czego nie widziałem w wielu innych bieżniach. O wiele bardziej intuicyjne jest cofnięcie koła po ciężkim sprincie niż wielokrotne naciskanie przycisku minusa na rockerze, mając nadzieję, że nie upadniesz płasko na twarz, zanim osiągniesz bardziej komfortową prędkość. Na środku każdego pokrętła znajdują się również przyciski, które pozwalają przeskoczyć do następnej pełnej jednostki (tj. Nachylenie od 1,0 do 2,0 lub od 5,4 do 6,0 mil na godzinę). W przeciwieństwie do potężnego, trzęsącego się podłogi, 455-funtowego Bieżnika Plus, 290-funtowy Bieżnik nie jest głośniejszy niż większość bieżni, a jego ślad jest mniejszy niż większość kanap. Mierzy 68 cali długości i 33 cale szerokości – mniej niż segment Ikea w salonie mojego mieszkania. Większość ludzi powinna mieć możliwość znalezienia odpowiedniego miejsca w swoich domach.

Te elementy sterujące kółkiem przewijania są o wiele bardziej intuicyjne. Słowo kluczowe: większość. To wciąż jest pełna bieżnia. Jest cieńszy niż wiele innych, ale nie należy do tych, które można złożyć i schować do szafy, gdy skończysz. Mimo że ma koła, Bieżnik to coś, co na stałe zobowiązujesz do parkowania w jednym miejscu. Mógłbym zmieścić Bieżnik w moim domu, ale tylko wtedy, gdy całkowicie przearanżuję swój salon. Wyczerpała się cierpliwość mojego męża do domowych urządzeń do ćwiczeń, które tkwiły w naszym ciasnym mieszkaniu, więc zdecydowałam się przetestować Tread w biurze The Verge. Bezpieczeństwo było kolejnym czynnikiem w mojej decyzji. Peloton zaleca 6,5 ​​stopy prześwitu za maszyną na wypadek potknięcia się i lotu. Bez względu na to, gdzie umieściłem maszynę w domu, nie dostanę tego. Widziałem wypadki na bieżni. Zaufaj mi, to zły czas, gdy jedziesz z większą prędkością, a Bieżnik może wzrosnąć do 12,5 mil na godzinę. Mówiąc o bezpieczeństwie, jasne jest, że Peloton był wstrząśnięty odwołaniem. Instruktorzy Peloton będą teraz przypominać podczas każdych zajęć, aby nigdy nie wpuszczać zwierząt ani dzieci do maszyny i zawsze usuwać fizyczny klucz bezpieczeństwa po zakończeniu. Gdy klucz bezpieczeństwa zostanie wyjęty podczas zajęć, przycisk Stop bieżnika i kółka przewijania będą migać na czerwono, wskazując, że maszyna jest zablokowana. Amerykańska Komisja ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich wymagała również, aby Peloton dodał ekran blokady bieżnika. Wymaga to wprowadzenia czterocyfrowego hasła, aby odblokować pas Bieżnika. Pojawia się, gdy Tread budzi się ze snu, uruchamia się ponownie lub gdy byłeś nieaktywny poza zajęciami przez 45 sekund. To ostatnie może być irytujące podczas przeglądania zajęć, ale jest to niewielka niedogodność, z którą chętnie się zajmę. W sumie jest to jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla Twojego bieżnika. Może następnym razem skaner linii papilarnych?

Ekran blokady bieżnika na bieżniku Peloton

Ekran blokady bieżnika to nowy środek bezpieczeństwa, który Peloton dodał po przywołaniach. W przeciwnym razie sam Bieżnik jest wytrzymały. Nie jest tak nieporęczna jak niektóre bieżnie, ale rama ze stali węglowej nigdy nie sprawiała mi żadnych problemów. To prawda, że ​​jestem drobną osobą, więc nie mogę mówić o tym, jak Bieżnik pasuje do wyższych lub większych ciał. Jest przeznaczony dla osób w wieku od 4’11 do 6’4 i ważących 105-300 funtów. To szeroki zakres jak na bieżnię tego rozmiaru, ale podejrzewam, że niektórzy ludzie będą musieli uważać na tacę podczas wymachiwania rękami lub gdy są zachęcani do robienia wysokich kolan podczas rozgrzewki. Inne zmiany konstrukcyjne wprowadzone w Tread Plus obejmują 59-calowy tradycyjny pasek zamiast listew i niższą platformę. Podobał mi się pasek z listew Tread Plus, kiedy go testowałem, ale nie tęskniłem za nim zbytnio. Bardziej doceniłem czerwoną linię na środku paska. Pomogło mi to wyobrazić sobie, gdzie opadają moje stopy i ułatwiło korektę formy, gdy byłam zmęczona. Jedyne, co mi się nie podobało, to GRZYB, który tworzy szew paska podczas biegania z większą prędkością (np. 7,0 mil na godzinę i więcej). Jeśli chodzi o niższą platformę, po prostu łatwiej jest wejść na Bieżnik — świetnie, jeśli masz zabójczy przypadek DOMS z dnia na nogi lub ograniczoną mobilność.

Zbliżenie na menu zajęć Treada

Nie brakuje zajęć i programów do przeglądania. Choć jest wymiernie mniejszy, w praktyce 24-calowy ekran Treada nie wydawał się być spadkiem z 32-calowego wyświetlacza Plusa. Co tu dużo mówić — ładnie na nim wyglądają zajęcia. Nie obraca się jak ekran Bike Plus, ale można go przechylać w górę i w dół o 50 stopni, aby lepiej widzieć podczas ćwiczeń na podłodze. Listwa dźwiękowa jest na tyle dobra, że ​​nie musisz używać wkładek dousznych Bluetooth, jeśli nie chcesz. Chociaż sprzęt jest doskonały, nie jest to główny powód zakupu Bieżnika — to klasy. Odkąd ostatnio testowałem Tread Plus w 2019 roku, Peloton znacznie rozszerzył bibliotekę bieżni. Większość zajęć skupia się na bieganiu i chodzeniu, choć można też parać się siłą, jogą i medytacją. Możesz też wziąć udział w treningach typu Bootcamp, które osobiście uważam za wymyślone przez Szatana w piwnicy Peletonu. Zajęcia te charakteryzują się ciężkimi seriami biegania przeplatanymi HIIT i treningiem siłowym. Będziesz się pocić i przeklinać przed, w trakcie i po. Dla tych, którzy mają konkretny cel, Peloton oferuje również wyselekcjonowane programy, takie jak trening siłowy dla początkujących lub bieganie na pierwszym biegu na 5 km. Chociaż sprzęt jest doskonały, nie jest to główny powód zakupu Bieżnika — to klasy, które Peloton poprawił również w jego ogólnym interfejsie, dodając funkcje, które pomogą Ci pozostać w kontakcie. Obejmuje to dodawanie hashtagów do treningów, aby znaleźć podobnie myślących użytkowników i przybijanie piątki osobom na zajęciach. Początkowo byłem oszołomiony, gdy nieznajomy przybił mi piątkę, ale było to dziwnie motywujące, gdy miałem ochotę poddać się podczas paskudnej przerwy na wzgórzu. Peloton dodał również malowniczy bieg i możliwość „układania” treningów, aby grały jeden po drugim. Jeśli masz monitor tętna Bluetooth, możesz uzyskać dostęp do „wyniku wysiłku”, który wizualizuje wysiłek, który wkładasz. Peloton wysłał mi również nowy pasek tętna za 90 USD, aby przetestować go obok bieżnika. Byłem sceptyczny, ale działa bezproblemowo z bieżnikiem i pomaga utrzymać zaangażowanie podczas treningów poza bieżnią.

Zbliżenie na pas bieżni, gdy ktoś po nim biegnie

Naprawdę kopię czerwoną linię, ponieważ pomaga mi ona zwizualizować moją formę. Istnieje zdrowa mieszanka zajęć dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych, trwających od 10 do 45 minut. Obejmują one wędrówki piesze, biegi górskie, treningi interwałowe, biegi wytrzymałościowe i HIIT. To powiedziawszy, szybko stają się znacznie trudniejsze, gdy miniesz klasy dla początkujących. Na przykład w jednej pośredniej klasie Bootcamp instruktor podał interwał sprintu od 9,0 mil na godzinę do 12,5 mil na godzinę z nachyleniem 1,0. Chociaż sprinty były krótkie, to jest to intensywny zasięg, z którym początkujący mogą mieć problemy z przejściem do trudniejszych klas. Poszło mi dobrze, ale jestem też kimś, kto biega minimum 3-4 razy w tygodniu od kilku lat i ma za sobą kilka wyścigów. Ale chociaż Bieżnik jest doskonałym produktem, wciąż jest znacznie droższy niż typowa bieżnia. A niepewne losy Peletonu oznaczają, że teraz jest jeszcze droższy.

Zbliżenie na klucz bezpieczeństwa i przycisk zatrzymania/zatrzymania na pasku Peloton Tread.

Tacka jest za mała na tablet, ale zmieścisz dwie butelki wody, baton proteinowy, telefon i klucze. Magnetyczny klucz bezpieczeństwa jest starannie schowany pod przyciskiem Stop. Podczas wezwania do wyników za II kwartał, CFO Peloton Jill Woodworth powiedziała, że ​​firma stara się poprawić marże zysku ze sprzętu i robi to poprzez dodanie dopłat. Podczas gdy Peloton wcześniej zawierał w cenie opłaty za konfigurację i dostawę, 31 stycznia zaczął pobierać dodatkowe 250 USD za te usługi. Więc chociaż możesz sfinansować bieżnię, tak naprawdę nie jest to 2495 USD. To 2745 USD, nie wliczając miesięcznego członkostwa w wysokości 39 USD. Nie jest jasne, czy jest to nowa norma, czy tylko do momentu, gdy Peloton zdoła wyładować część nadwyżki zapasów. Bieżnie średniej klasy kosztują od 1000 do 2500 dolarów, więc jesteś tutaj mocno luksusowy – ale bez niektórych korzyści, których możesz się spodziewać. Peloton bardzo zainwestował w budowanie ekosystemu, więc nie znajdziesz Netflix ani innych aplikacji do przesyłania strumieniowego na ekranie o rozmiarze telewizora, chyba że złamiesz jail i unieważnisz gwarancję. Wydaje się, że to prawie marnowanie tabletu. Tryb Just Run, który pozwala korzystać z bieżni bez żadnych zajęć, jest OK, ale niesamowicie nudny. Dołączona taca nie jest również wystarczająco duża, aby umieścić na niej tablet w celu alternatywnego programowania. Jeśli planujesz korzystać z tego przez wiele osób, lepiej bądźcie gotowi przysięgać wierność Pelotonowi. Jeśli ktoś z Twojej rodziny nie jest w Peloton, ta bieżnia nie oferuje mu wielu alternatyw, a taca jest za mała na tablet.

widok z tyłu osoby biegnącej na bieżniku Peloton

Bieżnia jest przeznaczona dla osób o wzroście od 4’11” do 6’4” i 105-300lbs. Jestem małą osobą, więc widzisz, że jest trochę węższa niż niektóre bieżnie, które znajdziesz na siłowni. To kolejny powód, dla którego zdrowie Peletonu jako firmy ma znaczenie. Wystarczy spojrzeć na to, co stało się z kołem zamachowym. Po złożeniu Flywheel ludzie, którzy byli właścicielami swoich rowerów, nagle stwierdzili, że ich drogie maszyny są zamurowane i bez możliwości odwrotu. Trudno sobie wyobrazić, żeby tak się stało z Pelotonem w krótkim okresie. Obecnie rozpoczyna poważny plan restrukturyzacji kosztów, a inwestorzy są zbyt zainwestowani w Peloton „odnosząc sukces” poprzez sprzedaż. Jednak Bieżnik bardzo dobrze może skończyć jako uwielbiony wieszak na płaszcze, jeśli coś pójdzie nie tak. Fani Peloton są niesamowicie lojalni, a połączony fitness jest tutaj, aby pozostać – więc jest duża szansa, że ​​wszystko się ułoży. To po prostu nie jest gwarantowane. Dlatego mogę polecić Bieżnik tylko wtedy, gdy cały czas jesteś w Team Peloton. To doskonała maszyna, ale jest budowana na zamówienie tylko dla Peloton i Peloton. Nie ma nic złego w popisywać się, jeśli to ty! Idź po to — będziesz szczęśliwy. Ale dla wszystkich innych zadaj sobie pytanie, czy tańsza bieżnia i subskrypcja aplikacji fitness nie zaspokoją również Twoich potrzeb. Fotografia: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android