Bilet 9 euro: ta aplikacja mogła uratować sam pociąg

Bilet 9 euro: ta aplikacja mogła uratować sam pociąg

Jest późno, ale nadchodzi: w samą porę na start biletu za 9 euro dostępna jest aplikacja opracowana specjalnie dla niedrogiego biletu miesięcznego. Jednak wiele wskazuje na to, że nie tylko się spóźniasz, ale że mogłeś zaoszczędzić sobie tej samej pracy.

Komentarz Felixa Gräber

Czas oczekiwania się skończył, bilet za 9 euro jest równie dobry jak tam. Deutsche Bahn też ma jeden w sam raz Aplikacja opracowana specjalnie dla biletu wprowadzono na rynek odpowiednią nazwę „9-Euro-Ticket”. Jest dostępny w Google Play Store i Apple App Store.

Aplikacja biletowa za 9 euro: Nareszcie jest, ale nikt na nią nie czekał

Informacje na ten temat udziela Związek Niemieckich Przedsiębiorstw Transportowych (VDV), który zlecił aplikację. Jest jednak oferowany w sklepach z aplikacjami przez Deutsche Bahn. „Wdrożenie tej oferty cyfrowej było wyrazić życzenie rządów federalnych i stanowych, oferować wszystkim potencjalnym pasażerom w całych Niemczech bilet za 9 euro poza istniejącymi kanałami firm transportowych i stowarzyszeń”, wyjaśnia prezes VDV Ingo Wortmann (źródło: VDV).

ale co właściwie potrafi aplikacja „Bilet 9-Euro”?że wszyscy zaangażowani tak bardzo tego pragnęli? Szczera odpowiedź musi brzmieć: niewiele. W aplikacji klienci mogą kupić bilet za 9 euro i zapisać go w formie cyfrowej, aby pokazać podczas kontroli biletowej. Otóż ​​to.

Nie brzmi świetnie i tak nie jest. Ponadto możliwe metody płatności są ograniczone, oferowane są tylko polecenia zapłaty SEPA lub karta kredytowa. Nie ma śladu PayPal ani Klarna, żeby wymienić tylko dwa przykłady – absurd dla nowoczesnej aplikacji.

Inne funkcje, takie jak wyszukiwanie połączeń kolejowych, nie są planowane. Klienci nie mogą również zintegrować biletu za 9 euro, który już kupili gdzie indziej, ale nadal mogą kupić bilet dla innych osób. Można to jednak wyświetlić tylko na oryginalnym smartfonie. Możliwe scenariusze użycia są minimalne. Jeśli nadal tego chcesz, możesz znaleźć aplikację tutaj:

Bilet 9-Euro

Deweloper: Deutsche Bahn

Bilet 9-EuroBilet 9-Euro

Deweloper: Deutsche Bahn

Bilet 9 euro: ta aplikacja to czysta obfitość

Wisienką na torcie nadmiaru: od 1 września bilet za 9 euro znowu się skończy, nikt już nie potrzebuje aplikacji. Chyba, że ​​zostanie to udoskonalone na dużą skalę na przykładzie aplikacji Luca i powstanie zupełnie nowa aplikacja.

Oto, co powinieneś wiedzieć o nowym bilecie za 9 euro:

Bilet 9 euro można kupić online w aplikacjach regionalnych przewoźników, a także w aplikacji DB Navigator lub na stronie Deutsche Bahn. Można go również kupić w automatach, w autobusach lub w kasach biletowych na dworcu kolejowym. VDV twierdzi, że zakupy cyfrowe powinny być rzeczywiście możliwe dla wszystkich obywateli za pomocą aplikacji. czy jesteśmy uczciwi? wcześniej nie był to poważny problem. Właściwie na kolei jest wystarczająco dużo innych zadań do rozwiązania. Mam nadzieję, że aplikacja biletowa za 9 euro nie była zbyt droga.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android