Garmin ogłasza Forerunner 255 i Forerunner 955 Solar

Garmin ogłasza Forerunner 255 i Forerunner 955 Solar

TL;DR Garmin ogłosił swój pierwszy działający smartwatch z możliwością ładowania słonecznego. Forerunner 955 Solar jest teraz dostępny w cenie 599,99 USD wraz z modelem ładowania bez energii słonecznej dostępnym w cenie 499,99 USD. Garmin ogłosił również nową serię Forerunner 255 w cenie od 349,99 USD. Po wprowadzeniu na rynek udanej masy urządzeń do noszenia na początku tego roku, dzisiaj firma Garmin ogłosiła również wiele nowych dodatków do oferty Forerunner. Zapaleni biegacze mogą teraz wybrać ładowanie słoneczne, wielozakresowy GPS i wiele więcej.

Garmin Forerunner 955 Solar

Po raz pierwszy zegarek do biegania Garmin jest teraz wyposażony w ładowanie słoneczne. Forerunner 955 Solar jest wyposażony w soczewkę do ładowania słonecznego Power Glass (ten sam, który zastosowano w modelach Fenix ​​7 Solar i Instinct 2 Solar), zapewniając użytkownikom do 49 godzin pracy na baterii w trybie GPS lub 20 dni użytkowania w trybie smartwatch . Forerunner 955 posiada również zawsze włączony, kolorowy wyświetlacz dotykowy. Ten ekran dotykowy uzupełnia (a nie zastępuje) tradycyjną konstrukcję firmy Garmin z pięcioma przyciskami. Wewnątrz wyróżnia się wielozakresowy GPS, gotowość do treningu i status HRV, który pozwala użytkownikom śledzić zmienność tętna w nocy, aby uzyskać głębszy wgląd w regenerację. Przed dniem wyścigu Forerunner 955 oferuje również przygotowanie do wydarzenia w nowym widżecie wyścigu. Wyświetla dzień pogody, prognozy wydajności i odliczanie do pistoletu startowego. Zaproponuje również codzienne treningi dopasowane do Twojego planu treningowego. Podobnie, Garmin dodał do serii konfigurowalny poranny raport, który przekazuje informacje o stanie snu, regeneracji, treningu i HRV użytkownika, a także o pogodzie na dany dzień i sugestiach dotyczących treningu.
Nie przegap: Najlepsze zegarki do biegania, jakie możesz kupić A co z biegiem? Nowe statystyki wytrzymałościowe w czasie rzeczywistym na urządzeniu pomagają sportowcom monitorować i śledzić ich wysiłek w trakcie biegu (lub jazdy). Dodatkowo, dla sportowców, którzy sparują swoje urządzenie z innymi akcesoriami, Forerunner 955 (a także Forerunner 255 poniżej) oferuje natywną moc biegową, która pozwala użytkownikom otrzymywać w czasie rzeczywistym metryki ich wysiłku mocy bezpośrednio na zegarku podczas korzystania z funkcji Dynamika biegu Garmin Pod lub HRM-Pro. Te funkcje są dodatkiem do rozbudowanych narzędzi zdrowotnych i dobrego samopoczucia, które zwykle można znaleźć w urządzeniach do noszenia firmy Garmin, w tym pulsoksymetru, Body Battery, śledzenia cyklu miesiączkowego i ciąży, powiadomień ze smartfona i innych. Kupujący mogą teraz kupić urządzenie Forerunner 955 Solar na Garmin.com za 599,99 USD. Jeśli wykorzystanie światła słonecznego nie jest priorytetem, Garmin oferuje również wersję bez ładowania słonecznego za 100 USD mniej.Linia modeli Garmin Forerunner 255 podkreśla opcje rozmiarów i kolorów serii.

Garmin Forerunner 255

Na szczęście najdroższy model Garmina nie jest jedynym składem, który dziś widzi ulepszenie. Firma zapowiedziała również nową rodzinę urządzeń Forerunner 255. Seria obejmuje dwie opcje rozmiarów i modele specjalne z dodatkowym miejscem na przechowywanie muzyki. Forerunner 255 i 255 Music są dostępne w obudowach 46 mm, podczas gdy Forerunner 255S i 255S Music są dostępne w obudowach 41 mm. Wśród ulepszeń wprowadzonych do linii jest dramatyczny wzrost żywotności baterii. Garmin twierdzi, że nowe modele będą działać do 14 dni w trybie smartwatcha lub do 30 godzin w trybie GPS. Garmin dodał także wielozakresowy GPS, aby uzyskać dokładniejsze dane dotyczące biegu, nocne śledzenie HRV, wspomniane powyżej wskaźniki wytrzymałości i mocy biegowej w czasie rzeczywistym oraz Garmin Pay do płatności zbliżeniowych. Ogólnie rzecz biorąc, nowe urządzenia opierają się na już udanej poprzedniej generacji lista funkcji, która ciągnie się i trwa. Triathloniści z przyjemnością zobaczą, że Forerunner 255 jest teraz wyposażony w nowe, kompleksowe tryby aktywności triathlonowej i multisportowej. Teraz użytkownicy mogą przełączać się między aktywnościami podczas treningu multisportowego.
Nasz werdykt: Garmin Forerunner 245 Music Zarówno Forerunner 255, jak i Forerunner 255S są dostępne w różnych kolorach za 349,99 USD. Forerunner 255 Music i Forerunner 255S Music w kolorze czarnym lub Whitestone są dostępne w cenie 399,99 USD. Możesz znaleźć te zegarki w sprzedaży na Garmin.com. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android