Promocja Black Weekend w Nokii: Ciesz się telewizją najwyższej jakości w bezkonkurencyjnych cenach

Promocja Black Weekend w Nokii: Ciesz się telewizją najwyższej jakości w bezkonkurencyjnych cenach

W sam raz na Czarny Piątek i kolejny początek Czarnego Weekendu, liczne sklepy internetowe rok po roku przyciągają ofertami specjalnymi i akcjami rabatowymi. Pochodzący z USA dzień zakupów zadomowił się w ciągu kilku lat również w tym kraju. Na przykład w badaniu przeprowadzonym w Niemczech w 2018 r. 94 proc. respondentów stwierdziło, że zna ten dzień zakupów.

W trakcie Czarnego Piątku Nokia przedstawia fantastyczne oferty w zakresie telewizorów i dekoderów. Na przykład Nokia Streaming Box 8000, dzięki któremu wszystkie telewizory można przekształcić w telewizory inteligentne w ciągu kilku minut, jest dostępny podczas Czarnego Weekendu za 77 euro zamiast 89,90 euro . Streaming Box jest przeznaczony do odtwarzania treści w rozdzielczości 4K UHD. Daje to szczególnie szczegółowy obraz telewizyjny o wysokim kontraście i bogatych kolorach. Ponadto zintegrowany jest Google Chromecast, dzięki czemu smartfony, tablety lub laptopy można łączyć bezprzewodowo, a ich zawartość przesyłać strumieniowo bezpośrednio do telewizora.

Nokia_Streaming_Box_8000_hero_klein

Jeśli chcesz mieć dostęp do wszystkich niekodowanych kanałów telewizyjnych przez antenę i chcesz cieszyć się nimi w jakości HD lub SD, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z odbiornika naziemnego Nokia 6000. Jest on kompatybilny z każdym telewizorem, który posiada złącze HDMI lub AV i oferuje wiele praktycznych funkcji, takich jak lista ulubionych, teletekst i funkcja timera. Odbiornik jest dostępny za jedyne 33 euro podczas Czarnego Weekendu.

Ponadto Nokia oferuje swoje telewizory Smart TV w rozmiarach 43, 50 i 58 cali w szczególnie niskich cenach od 26 do 28 listopada. Mały model telewizorów Nokia Smart TV o przekątnej 43 cali jest dostępny za 333 euro . Dzięki kompaktowej przekątnej ekranu (108 cm), inteligentny telewizor doskonale sprawdza się jako drugie urządzenie w sypialni lub pokoju dziecięcym. Pomimo niskiej ceny, urządzenie full HD z obsługą HDR to wszechstronny smart TV z systemem operacyjnym Android TV. Dla tych, którzy chcą czegoś większego, Nokia ma w ofercie modele Smart TV 55” i 58”. Dzięki rozdzielczości 4K oba modele zapewniają ostre jak brzytwa obrazy z doskonałą reprezentacją kolorów, zapewniając wyjątkowe wrażenia z kina domowego. Oprócz licznych połączeń dla różnych urządzeń zewnętrznych, wbudowany czterordzeniowy procesor z 1,5 GB RAM i 8 GB ROM zapewnia bezproblemowe odtwarzanie wszystkich filmów i gier. Nokia 50-calowy Smart TV jest już dostępny za 505 euro , 58-calowa wersja jest dostępna za 585 euro .

Wszystkie telewizory i dekodery Nokia mają na pokładzie także Android TV i umożliwiają dostęp do ponad 7000 aplikacji ze Sklepu Play, w tym do najpopularniejszych serwisów strumieniowych muzyki i wideo, a także do bibliotek multimediów wielu kanałów telewizyjnych.

Wszyscy, którzy chcą zrobić sobie prezent na Czarny Piątek i doświadczyć telewizji w zupełnie nowej jakości, z produktami Nokii z pewnością znajdą to, czego szukają. Wszystkie oferty Black Weekend można znaleźć w oficjalnym sklepie Nokia .

Artykuł Black Weekend-Aktion bei Nokia: Telewizyjna przyjemność w najwyższej jakości w bezkonkurencyjnych cenach po raz pierwszy pojawił się na Androidmag.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech