Samsung Galaxy Tab S7 FE: 12,4-calowy tablet z Androidem i bezpłatną klawiaturą w świetnej cenie

Samsung Galaxy Tab S7 FE: 12,4-calowy tablet z Androidem i bezpłatną klawiaturą w świetnej cenie

Jakiś czas temu Samsung wprowadził na rynek wyjątkowy tablet z Androidem, czyli Galaxy Tab S7 FE. W ramach „Czarnych tygodni” firmy Samsung nie tylko tańszy jest duży tablet z Androidem, ale także pokrywa klawiatury za darmo. Teraz nawet w wersji 5G.

Samsung Galaxy Tab S7 FE dużo taniej w Samsungu

Aktualizacja z 25 listopada 2022 r.: Teraz możesz również wybrać wersję 5G za 559 euro (sprawdź w Samsungu), jeśli wolisz mieć Samsung Galaxy Tab S7 FE z modułem komórkowym. Wersja WiFi jest nadal dostępna za 479 euro. Osłona klawiatury jest zawsze bezpłatna.

Oryginalny artykuł:

Jeśli chcesz kupić duży tablet z Androidem, ale nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy na normalny Galaxy Tab S7 Plus, „Fan Edition” jest dobrą opcją. 12,4-calowy tablet jest obecnie dostępny za jedyne 479 euro (patrz Samsung). W ramach „Czarnych Tygodni” Samsung nie tylko obniżył cenę, ale także dorzucił za darmo nakładkę na klawiaturę o wartości ponad 90 euro. Dzięki temu nie tylko otrzymujesz tablet z systemem Android z rysikiem S Pen, ale możesz także zmienić go w urządzenie 2 w 1 i pracować z nim znacznie lepiej.

Podobnie jak w przypadku innych ofert Samsung, oferta jest ważna tylko do wyczerpania zapasów. Inne oferty zniknęły tak szybko, że nie powinieneś się wahać, czy naprawdę chcesz Galaxy Tab S7 FE.

Co sprawia, że Samsung Galaxy Tab S7 FE jest tak wyjątkowy?

Galaxy Tab S7 w „Fan Edition” to tańsza wersja Galaxy Tab S7 Plus, ale robi kilka kompromisów. S Pen znajduje się w zakresie dostawy, więc nadal możesz dokonywać odręcznych wpisów na dużym 12,4-calowym wyświetlaczu . Tablet napędzany jest przez średniej klasy procesor Snapdragon 750G, ale wydajność jest absolutnie wystarczająca, co pokazuje wiele pozytywnych recenzji.

Samsung Galaxy Tab S7 FE to także 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD oraz głośniki stereo z tuningiem AKG i Dolby Atmos. Jeśli chcesz, możesz kupić nakładkę na klawiaturę i zmienić tablet z Androidem w urządzenie 2 w 1. Absolutna rekomendacja w cenie . Szczególnie duży wyświetlacz doskonale nadaje się do pracy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android