DAZN taniej w abonamencie rocznym: jak rezerwować i jakie są koszty?

DAZN taniej w abonamencie rocznym: jak rezerwować i jakie są koszty?

Jeśli chcesz zaoszczędzić na subskrypcji transmisji sportowych w DAZN, możesz zarezerwować subskrypcję roczną. Możesz zrezygnować z tej opcji najwcześniej po 12 miesiącach, ale płacisz arytmetycznie mniej niż opcja, którą można anulować miesięcznie. Ile kosztuje roczna subskrypcja i jak mogę ją zarezerwować?

Wersja: Internet

Języki Niemiecki

DAZN nie oferuje już bezpłatnego dostępu próbnego. Jeśli chcesz najpierw zapoznać się z ofertą, powinieneś zatem wybrać opcję miesięczną. Potem zawsze możesz przejść na opcję roczną. Tutaj znajdziesz opcje subskrypcji w DAZN:_

Możesz zarezerwować roczną subskrypcję DAZN lub zmienić taryfy

Opcję roczną możesz wybrać bezpośrednio podczas rezerwacji pakietu DAZN.

Jeśli posiadasz już miesięczny abonament na usługę transmisji sportowych, możesz także później zmienić taryfę i zarezerwowaną opcję na koncie klienta. Korekta zacznie obowiązywać w następnym okresie rozliczeniowym i będzie działać w następujący sposób:

Zaloguj się na swoje konto DAZN (aby się zalogować). Przejdź do obszaru menu i otwórz przegląd “Moje konto„.Otwiera sekcję dotyczącą członkostwo.Składa przegląd za pomocą przycisku „Zarządzaj członkostwem„ wł. W kolejnym kroku możesz zmienić swój dostęp z miesięcznego przejść na płatność roczną.Potwierdź chęć zapłaty nowej ceny.Kwota stanie się następną czas rozliczeń przeniósł się. Na przykład, jeśli ostatnia płatność za Twoją miesięczną subskrypcję upłynęła 10 lipca, nowa opłata subskrypcyjna zostanie odliczona od metody płatności zapisanej w systemie 10 sierpnia. Od tego momentu masz 12 Zabawa długi dostęp do treści sportowych DAZN w strumieniu. Wypowiedzenie będzie zatem skuteczne dopiero w następnym roku. Również jeden przerwa tymczasowana przykład podczas przerwy zimowej w Bundeslidze, nie jest możliwe.
Źródło obrazu: GIGA

Nie możesz wcześniej zakończyć rocznej subskrypcji DAZN. Nie ma więc możliwości zdobycia takiego zwrócić już zapłaconą kwotę umożliwić. Upewnij się także, że wybrałeś właściwą opcję. Przykładowo nie można w bieżącym roku DAZN przejść z opcji Unlimited na tańszy pakiet „Super Sports”.

DAZN w abonamencie rocznym: Takie są koszty

W porównaniu z subskrypcją miesięczną oszczędzasz przy opcji rocznej. Oto koszty w skrócie:

PakietMiesięczne koszty abonamentuRoczne koszty subskrypcji (obliczone)DAZN Unlimited44,99 €29,99 €DAZN Super Sports24,99 €19,99 €DAZN World9,99 €6,99 €

Płać DAZN raz w roku: powinieneś o tym pamiętać

Niebezpieczeństwo: Jeśli płacisz za subskrypcję DAZN za pośrednictwem sklepów z aplikacjami Apple, Amazon lub Google Play Store, musisz najpierw anulować swoje obecne członkostwo tutaj. Po wygaśnięciu zwykłej subskrypcji możesz wykupić nową roczną subskrypcję DAZN. Istnieją również bony upominkowe, które można wykorzystać do odblokowania DAZN na cały rok.

1 miesiąc czy 1 rok? Zarezerwuj DAZN już teraz

Wskazówka: Jeśli posiadasz również abonament Sky, możesz taniej zarezerwować pakiet roczny w DAZN. Wszystkie informacje są podsumowane tutaj:

Można to zobaczyć w DAZN (wideo):

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech