Tryb ciemny dla Tindera?  Te życzenia w końcu się spełniają

Tryb ciemny dla Tindera? Te życzenia w końcu się spełniają

Wkrótce na Tinderze pojawią się nowe funkcje. Mają one nie tylko na celu uczynienie randek bardziej ekscytującymi, ale także zaspokojenie potrzeb wielu użytkowników. Pokażemy Ci, jakich aktualizacji możesz się spodziewać.

Wersja: 14.13.0

Języki Niemiecki

Platformy: Android

Każdy, kto lubi korzystać z aplikacji randkowych, prawie donikąd nie dotrze Tinder nad. Nic dziwnego, w końcu Tinder istnieje już ponad 10 lat i aplikacja do dziś nie straciła na popularności. Aby zapewnić użytkownikom dalszą satysfakcję z korzystania z niego, w przyszłości zostanie wprowadzony cały szereg nowych funkcji. Niektóre z nich były wyczekiwane przez użytkowników.

Konkurencja dla OkCupid? Tinder wkrótce zaoferuje quiz profilowy

To jest innowacja Quiz profilowy: Użytkownicy mogą zbliżyć się do siebie w zabawny sposób, zadając sobie serię pytań quizowych. To powinno pomóc Ci odkryć podobieństwa z potencjalnymi dopasowaniami. Następnie możesz po prostu udostępnić odpowiedzi na swoim profilu, aby inni użytkownicy mogli je zobaczyć.

Jeśli korzystasz z aplikacji OkCupid, znasz już te pytania profilowe. Aby stworzyć swój własny profil randkowy, musisz odpowiedzieć na różne pytania. Później możesz zobaczyć, na jakie pytania innych użytkowników odpowiedzieli i w jaki sposób, i zdecydować, czy pasujecie do siebie.

W naszym filmie przedstawiamy różne aplikacje randkowe:

Tinder odpowiada na życzenia użytkowników: wreszcie tryb ciemny

Kolejną funkcją, na którą długo czekali użytkownicy, jest tzw Tryb ciemny (w języku niemieckim: tryb ciemny). Ustawienie ma spełniać dwie funkcje: Z jednej strony jest przeznaczone dla użytkowników, którzy i tak zawsze korzystają z trybu ciemnego. Jeśli jesteś przyzwyczajony do słabego oświetlenia telefonu komórkowego, jasna aplikacja może być stresująca.

Z drugiej strony jest to również Środki dyskrecji. Z badania przeprowadzonego przez Tinder wynika, że ​​szczególnie młodzi single chcą lepiej zintegrować aplikację ze swoim codziennym życiem (źródło: Tinder). Ale to nie wszystko: w innym badaniu 68 procent z 4000 ankietowanych singli stwierdziło, że lubi od czasu do czasu skorzystać z aplikacji randkowej w pracy (źródło: Tinder). Tryb ciemny zapobiega jasnemu świeceniu wyświetlacza, co zapewnia większą dyskrecję w miejscach publicznych lub w godzinach pracy. Dlatego randkowanie powinno stać się wygodniejsze.

Tryb ciemny jest aktywowany na smartfonie.Tryb ciemny jest aktywowany na smartfonie.Na smartfonach zazwyczaj można włączyć tryb ciemny w ustawieniach (źródło zdjęcia: GIGA)

Dalsze innowacje

Ale to nie wszystko, jeśli chodzi o nowe funkcje. Oprócz quizu profilowego i trybu ciemnego Tinder wprowadza inne nowe funkcje:

W profilu pojawia się monit o bardziej kreatywne lodołamacze

Jeśli korzystasz z aplikacji Hinge lub Bumble, znasz już profile Promtps. Ten Funkcja służy jako lodołamacz i jest bardzo ekscytujące dla obu stron: możesz nie tylko pozwolić innym użytkownikom podzielić się swoimi przemyśleniami na pytania takie jak „Kluczem do mojego serca jest…” lub „Dwie prawdy i kłamstwo”. Jest to raczej inspiracja dla twojego partnera, aby rozpocząć rozmowę inaczej niż od „Hej”.

Zrzut ekranu zawiasu aplikacji randkowej.Zrzut ekranu zawiasu aplikacji randkowej.Zawias ma już tę funkcję lodołamacza (źródło obrazu: zawias)

Podstawowe znaczniki informacyjne: Wszystko, co ważne, w skrócie

Aby jeszcze bardziej ułatwić dzielenie się ważnymi lub ekscytującymi informacjami o sobie z innymi, użytkownicy wkrótce będą mogli korzystać z podstawowych tagów informacyjnych. Obejmują one zarówno zwierzęta domowe, jak i nawyki związane z piciem. Dzięki temu jeszcze szybciej dostrzeżesz podobieństwa lub różnice.

Przesuń i dopasuj à la Rizz-first

Tinder jest zorientowany nie tylko na potrzeby głównie młodych użytkowników, ale także na ich język. Trudno się dziwić, że wygląd aplikacji został teraz udoskonalony na wzór „Rizz-first”. To znaczy: Przesuń i dopasuj jest jeszcze bardziej wciągająca dzięki lepszemu interfejsowi użytkownika i nowym animacjom.

Nie możesz nic zrobić ze słowem “Rizz”? Tutaj wyjaśniamy bardziej szczegółowo słowo młodość:

W przyszłości zgłaszanie użytkowników będzie jeszcze łatwiejsze

Aby zapewnić pozytywne wrażenia z randkowania, ważny jest nie tylko wygląd aplikacji, ale także to, aby użytkownicy czuli się bezpiecznie. Na Tinderze zawsze było możliwe zgłoszenie użytkownika, który zachował się lekceważąco. Jednak raportowanie zostało teraz udoskonalone: ​​Jeśli wpadniesz na profil użytkownika określone elementy profilu negatywne, możesz zgłosić je indywidualnie. Powinno to pomóc Ci lepiej zidentyfikować poszczególne problematyczne aspekty profilu randkowego.

Jak widać, Tinder ma wiele nowych i przydatnych funkcji w przygotowaniu. Będziesz jednak musiał uzbroić się w cierpliwość, dopóki nie znajdziesz go w aplikacji. Kiedyś zapytaliśmy Tindera: Funkcje są dopiero w nadchodzących miesiącach stopniowo stają się dostępne.

Więcej o randkowaniu możesz dowiedzieć się tutaj:

GIGA poleca

Więcej o randkach w GIGA

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android