Hit MediaMarkt: wskazówka od wtajemniczonego smartfona + darmowy smartwatch z taryfą Telekom

Hit MediaMarkt: wskazówka od wtajemniczonego smartfona + darmowy smartwatch z taryfą Telekom

Szukasz taniej taryfy na telefon komórkowy w połączeniu z topowym smartfonem? W takim razie MediaMarkt ma teraz dla Ciebie odpowiednią ofertę. Tam możesz kupić smartfon Honor 90 z poufną wskazówką wraz z taryfą 10 GB w sieci Telekom w absolutnej oszczędności. Obliczyliśmy ofertę i pokażemy, dlaczego warto z niej skorzystać.

MediaMarkt: Honor 90 z taryfą 10 GB i smartwatchem za jedyne 19,99 euro

Honor 90 jest na rynku dopiero kilka miesięcy, a już teraz można zdobyć pierwsze dobre oferty taryfowe na najnowszy model z wyższej półki od Honora. W MediaMarkt smartfon można dostać w wersji 512 GB z „zielonym LTE” ” taryfa od Telekom-Net po prostu za jedyne 19,99 Euro Podstawowa opłata miesięczna (zobacz ofertę w MediaMarkt). Ponadto obowiązuje jednorazowa opłata w wysokości 73,94 euro za dodatkową opłatę, cenę połączenia i wysyłkę. Są uwzględnione 10 GB Wolumen danych i jeden Allnet-Płaskie. Jest też jeden Honor Watch 4 o wartości 149 euro za darmo. Poniższa faktura pokazuje, dlaczego ta oferta jest świetną okazją.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: zielona sieć LTE: Telekom
10 GB Ilość danych LTE (maks. 50 Mbit/s) Stawka ryczałtowa Allnet, koszt SMS-ów 0,19 euro Roaming UE obejmujący minimalny okres 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Honor Watch 4 o wartości 149 euro za darmo

Honor 90 z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
19,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 29 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i jednorazowe koszty dodane)
553,70 Euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 364,41 euro (telefon komórkowy) + 149 euro (smartwatch)

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzenia i bonusy) 40,29 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
1,68 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Honor 90 z 512 GB pamięci i 12 GB RAM Według porównania cen Idealo, kosztuje on obecnie co najmniej 364 euro u renomowanych dealerów. Smartwatch kosztuje około 149 euro. Jeśli odejmiesz te wartości od całkowitych kosztów taryfy w okresie 24 miesięcy, stanie się jasne, że w rzeczywistości płacisz tylko 1,68 euro miesięcznie i dlatego oprócz sprzętu otrzymujesz taryfę bardzo tanio.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok jak dotychczas, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Dla kogo jest warty Honor 90 z umową?

To dobra oferta dla każdego, kto lubi korzystać z Honora 90 Najlepszy smartfon chcą to nazwać swoim własnym i szukają taniej umowy na telefon komórkowy.

Honor 90 prezentuje się jako dobrze wyposażony smartfon ze średniej półki. Wyróżnia się atrakcyjnym designem klasy premium, który charakteryzuje się wyświetlaczem z podwójną krawędzią, wysoką rozdzielczością i wysoką wydajnością Jasność do 1600 nitów czeka. Tutaj niewątpliwie mamy wyświetlacz należący do klasy smartfonów premium. The Panel 6,7-Zoll OLED oferuje również płynny wyświetlacz dzięki swojemu Częstotliwość odświeżania 120 Hz.

Jeden aparat 200 MP robiący przyzwoite zdjęcia, jest zintegrowany z urządzeniem, ale bez obsługi optycznej stabilizacji obrazu. Bateria ma pojemność 5000 mAh i może ładuje się z imponującą prędkością 66 watów stać się.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Więcej o Honorze 90 dowiecie się z naszego artykułu:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android