Google oferuje właścicielom Dropcam i Nest Secure aktualizację, ponieważ wkrótce zakończy się wsparcie

Google oferuje właścicielom Dropcam i Nest Secure aktualizację, ponieważ wkrótce zakończy się wsparcie

TL; DR Google wkrótce zrezygnuje z obsługi Dropcam HD, Dropcam Pro, Nest Secure i programu Works with Nest. Obecnym klientom Dropcam oferowana jest wewnętrzna przewodowa kamera Nest Cam. Obecnym klientom Nest Secure oferujemy system samodzielnego uruchamiania od ADT lub 200 USD kredytu w Google Store. Jeśli wiele lat temu kupiłeś Dropcam lub Nest Secure, Google oferuje aktualizację do obecnie obsługiwanego urządzenia, ponieważ stara się zrezygnować z obsługi tych inteligentnych produktów domowych Nest App. Jeśli posiadasz któryś z nich, poszukaj e-maila od Google oferującego nowe produkty inteligentnego domu.

Rezygnacja z obsługi Dropcam

Dropcam HD i Dropcam ProKomplikacje pojawiły się, gdy Google’s Nest kupił Dropcam w 2014 roku. Rok później Google wyrzuciło Nest z siebie w ramach wielkiej reorganizacji Alphabet. Ale potem Nest został ponownie wchłonięty przez Google w 2018 roku. W środku tego wszystkiego zarówno Google, jak i Nest tworzyły inteligentny sprzęt domowy. Wkrótce potem Google zdecydowało się zintegrować produkty Nest z aplikacją Google Home. Jako dodatkowe uszkodzenie całego tego tasowania i reorganizacji biznesu, produkty, których nie można zintegrować z aplikacją Google Home, zostałyby zabite, co dzieje się tutaj z Dropcam. Jak ogłosił Google w poście społeczności Nest, firma jest rezygnacja ze wsparcia dla Dropcam HD i Dropcam Pro 8 kwietnia 2024 r. To za rok i do tego czasu wszystkie obecne funkcje będą działać. Jednak po kwietniu 2024 r. urządzenia Dropcam przestaną działać.

Od 8 kwietnia 2024 r. Twoja kamera Dropcam przestanie działać. Nie będziesz mógł używać aplikacji Nest do sprawdzania stanu kamery Dropcam, oglądania transmisji na żywo, otrzymywania powiadomień ani zmiany ustawień.

W przypadku niedogodności Google oferuje właścicielom Dropcam, którzy nadal subskrybują Nest Aware, wewnętrzną przewodową kamerę Nest Cam. Jeśli posiadasz dwie lub więcej kamer Dropcam, zaoferowane zostaną Ci maksymalnie dwie jednostki. Jeśli nie jesteś subskrybentem Nest Aware, Google zaoferuje Ci 50% zniżki na nową kamerę Nest Cam.Bohater recenzji Google Nest Cam WiredC. Scott Brown / Android Authority Google oferuje również konsumentom w Stanach Zjednoczonych etykietę wysyłkową z opłaconą wysyłką, umożliwiającą recykling kamery Dropcam, jeśli o nią poproszą.

Nest Secure spotyka ten sam los

Nest Secure został wprowadzony na rynek w 2017 roku, przed inwestycją Google w firmę ADT zajmującą się bezpieczeństwem domu. Produkt został anulowany w 2020 roku, a teraz wsparcie dla tego samego zostanie wycofane 8 kwietnia 2024 roku.

Od 8 kwietnia 2024 r. przestaniemy obsługiwać Nest Secure. Do tego dnia wszystkie obecne funkcje pozostaną dostępne i będziesz mógł nadal korzystać z Nest Secure tak jak dotychczas. Po tej dacie Twoje Nest Secure nie będzie już dostępne w aplikacji Nest.

Dla użytkowników niedogodności związanych z tą zmianą firma Google oferuje system samodzielnej konfiguracji firmy ADT. Obejmuje to ADT Smart Home Hub, 2 czujniki drzwi/okien i czujnik ruchu. Obejmuje to również 12 miesięcy bezpłatnego profesjonalnego monitorowania alarmów, które później kosztuje 19,99 USD plus podatek. Jeśli wolisz samokontrolę, możesz anulować i korzystać z produktu bez subskrypcji.System samokonfiguracji firmy ADTSystem samodzielnej konfiguracji firmy ADT Jeśli nie chcesz skorzystać z tej oferty, możesz skorzystać z kredytu w wysokości 200 USD w sklepie Google Store, który można wykorzystać na inne produkty. Google wyśle ​​unikalny kod realizacji na Twój adres e-mail i w zależności od trasy, którą chcesz obrać, będziesz musiał skontaktować się z pomocą techniczną ADT lub sklepu Google Store i dostarczyć im ten kod.

Działa z Nestem też nie będzie działać

Google zaprzestało programu Works with Nest w 2019 roku i zastąpiło go programem Works with Google Assistant. Ta zmiana nie wpłynęła na istniejące połączenia. Ale to okno zamyka się teraz 29 września 2023 r. Nie ma to wpływu na wielu użytkowników, ponieważ starszy program nie akceptował nowych integracji od kilku lat. Będzie to jednak miało wpływ na niektóre starsze rozwiązania. Google obiecał internetowy edytor skryptów Google Home jako alternatywę dla tych rozwiązań, ale ma to nastąpić jeszcze w tym roku.


Zaprzestanie wsparcia dla sprzętu związanego z subskrypcją jest zdecydowanie trudne, zwłaszcza jeśli chodzi o produkty inteligentnego domu. Nikt tak naprawdę nie lubi wymieniać funkcjonalnych urządzeń w swoim domu tylko z powodu reorganizacji firmy. Miejmy nadzieję, że gałązka oliwna Google dla obecnych użytkowników pomoże złagodzić ból, jaki spowoduje koniec życia. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android