5 najlepszych ofert na smartfony w Cyberponiedziałek 2023

5 najlepszych ofert na smartfony w Cyberponiedziałek 2023

Ryan Haines / Android Authority Świąteczne wyprzedaże to prawdopodobnie najlepszy czas na modernizację telefonu, ponieważ masz gwarancję najlepszej ceny roku na dowolny wybrany model. Ale niektóre oferty są znacznie lepsze od innych, więc sprawdziliśmy wyprzedaż, aby wybrać pięć najlepszych ofert na smartfony w Cyberponiedziałek. Tak naprawdę skupiamy się tutaj na telefonach z Androidem, po prostu dlatego, że Apple słynie z tego, że nie t zniżki na odblokowane modele swoich najnowszych flagowców. Za ten iOS musisz zapłacić pełną cenę. Nie sugerujemy również, że są to najlepsze telefony w sprzedaży. To więcej, niż nam się wydaje, że te opcje są najlepszym rozwiązaniem.

5 najlepszych ofert na smartfony w Cyberponiedziałek 2023

1. Google Pixel 8 — 150 USD zniżki

Ponieważ Google zawsze wypuszcza swoje najnowsze flagowe telefony Pixel w październiku, nie ma sensu kupować ich za pełną cenę. Czekając miesiąc lub dwa, zazwyczaj można zaoszczędzić na świątecznych wyprzedażach, choć rabat na nowego Google Pixel 8 był większy, niż się spodziewaliśmy. Właśnie taki rodzaj niespodzianki lubimy. Podstawowy model, dostępny już w cenie detalicznej 699 dolarów, został obniżony do zaledwie 549 dolarów w promocji z okazji Cyberponiedziałku. Wyróżnienie dotyczy także obniżki ceny Pixela 8 Pro o 200 dolarów. Google Pixel 8Google Pixel 8Zalecane przez AAGoogle Pixel 8Jasny wyświetlacz z flagowego telefonu Google na rok 2023 Google Pixel 8 wprowadza nowy wyświetlacz Actua, 6,2-calowy panel, który jest o 42% jaśniejszy niż Pixel 7. Wspierany przez w pełni zaktualizowany chipset Tensor G3 i nowy aparat 50 MP, to obiecuje być jednym z bardziej ekscytujących telefonów Pixel.

2. Samsung Galaxy Z Fold 5 — 500 dolarów zniżki

Samsung Galaxy Z Fold 5 to jeden z najlepszych składanych telefonów, jakie można kupić, a rabat z okazji Cyberponiedziałku również znalazł się w naszej kategorii lepszych niż oczekiwano. Ponieważ nigdy wcześniej cena detaliczna wynosząca 1800 dolarów nie spadła o więcej niż 300 dolarów, obecnie ogromna obniżka o 500 dolarów sprawia, że ​​jest on prawie tak przystępny cenowo, jak podstawowy model Galaxy S23 Ultra. Możesz go odebrać za 1299,99 USD przynajmniej do północy dzisiaj. Jaśniejszy wyświetlacz wewnętrzny, lepszy zawias, który składa się całkowicie na płasko i lżejsza konstrukcja to tylko ulepszenia konstrukcyjne, jakie Galaxy Z Fold 5 ma w stosunku do swojego poprzednika. Samsunga Galaxy Z Fold5Samsunga Galaxy Z Fold5Wybór redakcji AASamsung Galaxy Z Fold 5Najpotężniejszy składany telefon staje się jeszcze mocniejszySamsung Galaxy Z Fold 5 to ulepszony model składanej platformy, oferujący bardziej niezawodny zawias, mocniejsze szkło, stopień ochrony IPX8, mnóstwo opcji przechowywania i duży, jasny wyświetlacz.

3. OnePlus 11 – 150 dolarów zniżki

Jeden z ekspertów w Android Authority nazwał OnePlus 11 najbardziej niedocenianym flagowcem roku 2023 i przedstawił przekonujący argument — jestem także uczniem OnePlus, jeśli chodzi o mój codzienny sterownik. Jeśli także jesteś gotowy na konwersję, nigdy nie było lepszego momentu na zakup. Spadek ceny podstawowego modelu urządzenia w Cyberponiedziałek do zaledwie 549,99 USD był tak popularny, że Amazonowi wydawało się, że nie ma go w magazynie, ale nadal możesz skorzystać z okazji w BestBuy. OnePlusa 11OnePlusa 11OnePlus 11OnePlus upraszcza swoją ofertę i pakuje wszystko w jedno flagowe urządzenie. W OnePlus 11 najważniejsza jest szybkość dzięki przewodowemu ładowaniu o mocy 80 W i flagowemu chipsetowi Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Posiada także konfigurację kamery Hasselblad trzeciej generacji, stopień ochrony IP64 i najbardziej agresywną cenę OnePlus od lat.

4. Motorola ThinkPhone — 240 USD zniżki

Motorola ThinkPhone może być najlepszym telefonem, o jakim nigdy nie słyszałeś. Lenovo nabyło Motorolę prawie dziesięć lat temu, a ThinkPhone jest inspirowany wszechobecną linią laptopów ThinkPad poprzedniej marki. Brzmi to jak przepis na porażkę flagowca, ale byliśmy pod ogromnym wrażeniem tego urządzenia, a jeszcze bardziej pod wrażeniem oferty z okazji Cyberponiedziałku. Zwykle sprzedaje się za 700 USD, spadek ceny do 359,99 USD to prawie 50% zniżki. To prawie stawia go na terytorium telefonów budżetowych, gdy słuchawka jest zupełnie inna. ThinkPhone w MotoroliThinkPhone w MotoroliZalecane przez AAMotorola ThinkPhone, o którym warto pomyśleć. Lenovo ThinkPhone firmy Motorola nawiązuje do dumnej tradycji ThinkPadów i jest doskonałym zakupem dla klientów korporacyjnych poszukujących eleganckiego wyglądu i niezawodności.

5. Motorola Razr Plus (2023) — 300 USD zniżki

Musieliśmy uwzględnić w ofercie składany telefon w kształcie muszli, a najnowsze urządzenie Motorola Razr Plus było jedną z rewelacji roku 2023. Może nadal pozostaje w cieniu Galaxy Z Flip 5 pod względem rozpoznawalności, ale jest Jest w nim mnóstwo powodów do pokochania, w tym fakt, że zniżka na Cyberponiedziałek jest o 100 dolarów wyższa niż w przypadku odpowiednika Samsunga. Złap okazję na czas, a Razr Plus możesz kupić za jedyne 699,99 USD. Motorola Razr Plus (2023)Motorola Razr Plus (2023)Zalecane przez AAMotorola Razr Plus (2023)Najostrzejszy Razr w historii. Lekki, wyjątkowo elegancki i nieskończenie elastyczny Motorola Razr Plus (2023) otwiera się, odsłaniając wspaniały wyświetlacz, który wygląda płynnie, jest gładki i jasno świeci. Wyposażony w największy ekran w składanym telefonie tej wielkości, Razr Plus stanowi poważną konkurencję dla swoich składanych rywali.Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android