Odwrotne ładowanie bezprzewodowe iPhone’a 12 może zasilić nowy akumulator MagSafe firmy Apple

Odwrotne ładowanie bezprzewodowe iPhone’a 12 może zasilić nowy akumulator MagSafe firmy Apple

Apple zaskoczyło nas we wtorek, po prostu wprowadzając do sprzedaży swoje najnowsze akcesorium do iPhone’a. Zestaw baterii MagSafe o wartości 99 USD nie jest pierwszym ogniwem zasilającym, jakie widzieliśmy, który wykorzystuje nowy system magnetyczny Apple do łączenia się z rodziną iPhone’a 12 (Anker oferuje pakiet 5000 mAh z wolniejszym ładowaniem 5 W za 45,99 USD), ale jest to pierwszy od Apple i może ładować do 15 W, gdy jest podłączony. MacRumors i 9to5Mac wskazują dokument pomocy technicznej, który pomaga odpowiedzieć na kilka pytań, które od razu mieliśmy na temat urządzenia, w tym potwierdzenie, że odblokuje to „tajną” funkcję odwrotnego ładowania iPhone’a 12 . Podczas gdy iFixit nie zauważył żadnego dodatkowego sprzętu, aby dodać bezprzewodowe ładowanie, zgłoszenia FCC ujawniły plan firmy, aby umożliwić ładowanie akcesoriów, gdy iPhone 12 jest podłączony i ładowany, wraz ze schematami, które teraz wyglądają bardzo znajomo.

Jak wyjaśnia strona wsparcia Apple:

Naładuj akumulator MagSafe i iPhone’a
Jeśli trzeba naładować zarówno telefon iPhone, jak i pakiet baterii MagSafe, można je ładować jednocześnie. Podłącz pakiet baterii MagSafe do telefonu iPhone, a następnie podłącz pakiet baterii MagSafe do zasilacza. Przy użyciu zasilacza o mocy 20 W lub wyższej pakiet MagSafe Battery Pack może naładować iPhone’a mocą ładowania do 15 W. Możesz także ładować oba, podłączając do iPhone’a pakiet baterii MagSafe, a następnie podłącz go do źródła zasilania. Możesz chcieć ładować w ten sposób, jeśli musisz podłączyć iPhone’a do innego urządzenia podczas ładowania, na przykład podczas korzystania z przewodowego CarPlay lub przesyłania zdjęć do komputera Mac. Jeśli jednocześnie ładujesz telefon iPhone i pakiet baterii MagSafe, iPhone może naładować się do 80% lub więcej, zanim rozpocznie się ładowanie pakietu baterii MagSafe.

Warto zauważyć, że odwrotne ładowanie działa (jak dotąd) tylko z tym akcesorium, po nadchodzącej aktualizacji oprogramowania i tylko wtedy, gdy iPhone 12 jest podłączony. Pixel 5 Google może działać jako podkładka Qi po podłączeniu, a urządzenia Samsung ładują wszystko, co ty uderzenie w nich przez kilka lat, ale teraz użytkownicy Apple mogą cieszyć się podobną funkcją. Czy ta nowo odkryta umiejętność będzie również ładować Twoje AirPods, Apple Watch lub cokolwiek innego w przyszłości? Apple nie mówi (jeszcze). Ponadto, jeśli go przegapiłeś, jedno zdjęcie akumulatora ujawniło jego specyfikację pojemności: 1460 mAh, 7,62 V, 11,13 Wh. Będziemy musieli przeprowadzić kilka testów, aby dowiedzieć się, ile dokładnie ładowania może dodać w prawdziwym życiu, ale warto pamiętać, że w tym przypadku watogodziny ładowania są ważniejszą wartością, na której należy się skupić, jak widać w przypadku starego Apple niemagnetyczne obudowy baterii.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Trading Software