To najlepsze ładowarki do iPhone’a 15, jakie możesz teraz kupić

To najlepsze ładowarki do iPhone’a 15, jakie możesz teraz kupić

Wiemy, że wielu z Was będzie kupować smartfon Apple iPhone z serii 15. Ta linia obejmuje iPhone’a 15, iPhone’a 15 Plus, iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max. Wiemy również, że żaden z nich nie będzie dostarczany z ładowarką w pudełku, a jest to tendencja, którą Apple zapoczątkował wraz z wypuszczeniem iPhone’a z serii 12 w 2020 roku. Będziesz musiał użyć starej ładowarki lub kupić nową. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze ładowarki do iPhone’a 15, jakie możesz zdobyć.

Co musisz wiedzieć o ładowaniu iPhone’a 15

Przede wszystkim musisz dowiedzieć się, co sprawia, że ​​ładowarka dobrze ładuje nowe urządzenie iPhone 15. Apple nie jest zbyt jasne, jak szybko może ładować iPhone’a 15. Mówi nam tylko, że urządzenia można naładować do 50% w 30 minut przy użyciu zasilacza o mocy 20 W lub większej. Ostatecznie przeprowadzimy nasze testy, aby sprawdzić dokładną maksymalną moc, ale na razie to wszystko, co wiemy. Jeśli planujesz korzystać z ładowania bezprzewodowego, wiemy więcej na ten temat. Apple reklamuje, że te urządzenia obsługują bezprzewodowe ładowanie MagSafe o mocy 15 W. Zwykłe bezprzewodowe ładowanie Qi jest jednak ograniczone do 7,5 W. Podsumowując, jeśli chcesz naładować urządzenie iPhone 15 tak szybko, jak to możliwe, potrzebujesz wtyczki o mocy co najmniej 20 W lub bezprzewodowej ładowarki MagSafe o mocy 15 W.

Najlepsze ładowarki do iPhone’a 15

Zasilacz Apple USB-C o mocy 20 W

Zasilacz Apple USB C o mocy 20 WJeśli chcesz zastosować się do rekomendacji Apple, to jest to. Apple twierdzi, że ładowarka o mocy 20 W może naładować najnowsze modele iPhone’a do 50% w 30 minut, a jej oficjalna ładowarka powinna sobie poradzić. Zasilacz Apple 20 W USB-C nie jest złą opcją i jest całkiem całkiem cenowo, zaskakująco. Sugerowana cena detaliczna wynosi 19 dolarów. Ładowarka jest również mała, prosta i ładnie zaprojektowana. Zasilacz Apple USB-C o mocy 20 WZasilacz Apple USB-C o mocy 20 WZasilacz Apple 20 W USB-C Prosta i przejrzysta konstrukcja • Całkiem przystępna cena jak na produkt Apple Prosta ładowarka Apple USB typu C Prosta ładowarka USB typu C 20 W, ten oficjalny produkt Apple jest nieco starszy, ale będzie działać dobrze z Twoim nowym iPhonem 15 .

Kompaktowy zasilacz Apple 35 W z dwoma portami USB-C

Kompaktowy zasilacz Apple 35 W z dwoma portami USB CCzy chcesz ładować więcej niż jedno urządzenie jednocześnie? Kompaktowy zasilacz Apple o mocy 35 W z dwoma portami USB-C to kolejna świetna opcja od producenta iPhone’a. Posiada dwa porty USB-C, co oznacza, że ​​możesz ładować iPhone’a 15, a także drugie urządzenie lub akcesorium, takie jak Apple Watch. To urządzenie jest małe i przenośne. Nie wspominając o tym, że projekt jest czysty, prosty i elegancki. Jego sugerowana cena detaliczna jest nieco wysoka i wynosi 59 USD, ale jest to świetna mała ładowarka, jeśli chcesz pozostać przy akcesoriach Apple. Pamiętaj tylko, że prędkości ładowania 35 W rozkładają się, jeśli ładujesz dwa produkty jednocześnie, w takim przypadku łączna moc 35 W może nie wystarczyć do naładowania iPhone’a z pełną prędkością. Kompaktowy zasilacz Apple 35 W z dwoma portami USB-CKompaktowy zasilacz Apple 35 W z dwoma portami USB-CKompaktowy zasilacz Apple 35 W z dwoma portami USB-C. Szybsze ładowanie 35 W. • W zestawie dwa porty USB-C. • Bardzo ładny, minimalistyczny design. Wydajna i kompaktowa ładowarka Apple do iPhone’a 15 i nowszych. Oficjalna dwuportowa ładowarka Apple 35 W z USB Type-C to kompaktowa, składana ładowarka. ładowarka, gotowa do użycia dla Twojego nowego iPhone’a 15 z USB Type-C.

Superszybka ładowarka ścienna Samsung 45 W USB-C

Zawartość opakowania zasilacza podróżnego Samsung 45 WRobert Triggs / Android AuthoritySamsung to największy konkurent Apple, dlatego polecanie ładowarki Samsung do iPhone’a 15 może wydawać się dziwne. Jednak Twój iPhone będzie ładować bez problemu! Jeśli chcesz mieć prostą, szybką ładowarkę z dobrą technologią i dobrą ceną, superszybka ładowarka ścienna Samsung 45 W USB-C to świetna opcja. Jest ładna i przenośna, dostępna w obu wersjach: białej i czarny. Nie wspominając już o tym, że faktycznie można go ładować z mocą 45 W. Nie sprawi to, że Twój iPhone 15 będzie ładował się szybciej, niż jest to możliwe, ale oznacza, że ​​masz trochę miejsca na nogi, aby ładować inne urządzenia z większą szybkością, jeśli je obsługują. Sugerowana cena detaliczna wynosi 49,99 USD, ale obecnie rzadko można go znaleźć w tej cenie. Zwykle można go znaleźć za około 30-35 dolarów. Superszybka ładowarka ścienna Samsung o mocy 45 WSuperszybka ładowarka ścienna Samsung 45 WZalecane przez AASuperszybka ładowarka ścienna Samsung 45 W Szybkie ładowanie telefonów Samsung Galaxy S21 • Obsługa USB PD PPS • Do 85% efektywności energetycznej Dzięki mocy 45 W i obsłudze najnowszych standardów USB PD wtyczka Samsung pozwala na szybsze ładowanie. Najszybsze akcesorium do ładowania firmy Samsung obsługuje ponad właśnie smartfony. Moc 45 W z obsługą USB Power Delivery PPS jest przyszłościowa i odpowiednia dla tabletów, a nawet z rozsądnymi prędkościami ładowania laptopów.

Ładowarka Anker 713

Port Anker Nano II USB CRobert Triggs / Android Authority Ładowarka Anker 713, znana również jako ładowarka Anker Nano II 45 W, to bardzo popularna opcja dla osób poszukujących bardzo przenośnej, dobrze zbudowanej i szybkiej ładowarki. Pomaga również to, że sugerowana cena detaliczna wynosząca 39 USD jest bardzo rozsądna i często można ją znaleźć w niższych cenach. Ta ładowarka może osiągnąć prędkość 45 W, co daje trochę miejsca na ładowanie również urządzeń obsługujących większe prędkości ładowania. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, dostępna jest również ładowarka Anker 711 (29 USD w Amazon), która jest wersją tej samej ładowarki o mocy 30 W. Alternatywnie możesz także wybrać Anker 715 o mocy 65 W (49 USD w Amazon).

Powerbank Anker 733

Powerbank Anker 733Nie lubię kupować dużej ilości akcesoriów. Jeśli już musisz kupić ładowarkę, warto zaopatrzyć się w coś, co oferuje dodatkową funkcjonalność. To właśnie sprawia, że ​​Power Bank Anker 733 jest tak wyjątkowy; pełni także funkcję power banku i ma wiele portów ładowania. Anker 733 Power Bank jest nieco drogi i kosztuje 99,99 USD sugerowanej ceny detalicznej, ale może warto w niego zainwestować. Posiada dwa porty USB-C i jeden port USB-A, dzięki czemu można ładować maksymalnie trzy produkty jednocześnie. Może także osiągnąć prędkość ładowania 65 W, co w zupełności wystarczy, aby naładować iPhone’a 15. Wewnątrz znajduje się bateria o pojemności 10 000 mAh, co oznacza, że ​​możesz kontynuować ładowanie iPhone’a 15 w drodze. Przy okazji, Anker ma również Power Bank Anker 521 (59 USD w Amazon). Jest mniejszy i tańszy za 49,99 USD. Jedynymi wadami są dwa porty USB-C, mniejsza bateria o pojemności 5000 mAh i prędkość ładowania zmniejszona do 45 W. Jest to jednak nadal wystarczająco szybkie, aby naładować iPhone’a 15 z pełną prędkością. Powerbank Anker 733 (GaNPrime PowerCore 65W)Powerbank Anker 733 (GaNPrime PowerCore 65W)Power bank Anker 733 (GaNPrime PowerCore 65 W) Ładowarka ścienna lub power bank • Szybkie ładowanie 65 W Trzy porty i ładowanie do 65 W Podłącz go do ściany lub zabierz w podróż, power bank Anker 733 pomieści 10 000 mAh soku lub wypompuje do 65 W ładowania bezpośrednio ze ściany jako ładowarka wtykowa.

Ładowarka Apple MagSafe

MagSafe Solo bez iPhone'aDavid Imel / Android AuthorityDodanie portu USB-C do urządzeń iPhone 15 z pewnością jest powodem do ekscytacji, ale wiemy, że wielu z Was nadal nie jest fanami obcowania z kablami. Jeśli chcesz skorzystać z ładowania bezprzewodowego, Apple ma własne ładowarki MagSafe. To urządzenie w kształcie krążka mocuje się magnetycznie z tyłu iPhone’a 15 i może ładować z mocą do 15 W. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 39 USD, ale dość często można go znaleźć ze zniżką.

Ładowarka Apple MagSafe Duo

Ładowarka Apple MagSafe DuoZarządzanie kablami i ładowarkami może stać się nieco kłopotliwe, gdy zaczniesz dodawać do równania smartwatche i prawdziwe słuchawki bezprzewodowe. Ładowarka Apple MagSafe Duo może ładować dwa urządzenia jednocześnie; Twój iPhone i Apple Watch lub AirPods. Ta jest droga, bo kosztuje 129 dolarów, ale zdecydowanie jest jedną z najlepszych ładowarek do iPhone’a 15. Dodatkową ładowarkę można położyć płasko lub można ją podeprzeć, aby naładować zegarek Apple Watch. Można go również złożyć na pół, co ułatwia przenoszenie, dzięki czemu jest bardzo przenośny.

Akumulator Apple MagSafe

Akumulator Apple MagSafeSmartfony wydają się umierać w najbardziej niewygodnych momentach, gdy nie ma gniazdka. To wtedy coś w rodzaju baterii Apple MagSafe staje się tak wygodnym akcesorium. Zestaw baterii Apple MagSafe można przyczepić magnetycznie do tylnej części iPhone’a i bezprzewodowo go naładować. Apple twierdzi, że powinno zaoferować do 40–70% dodatkowego ładowania Twojego urządzenia, dzięki czemu możesz przetrwać dzień o kilka dodatkowych godzin. Ten produkt ma dość wysoką cenę 99 dolarów, ale uchroni Twój telefon przed śmiercią w mgnieniu oka.

Bateria magnetyczna Anker 633

Magsafe flatlay anker 633 magnetyczne etui na baterie pixel 7 pro iphone 12 pro maxRita El Khoury / Android AuthorityAkumulator Apple MagSafe Battery Pack jest świetny, ale drogi i nie służy do niczego innego, jak tylko ładuje Twoje urządzenie. Bateria magnetyczna Anker 633 to zdecydowanie jedna z najlepszych ładowarek do iPhone’a 15, jeśli chcesz uzyskać nieco więcej ze swoich inwestycji. Na początek kosztuje mniej – 79,99 dolarów. Bateria jest dość mocna – 10 000 mAh i ma zintegrowaną metalową podpórkę. Jedynym minusem jest to, że ładuje się nieco wolno przy mocy 7,5 W. Jeśli jednak nie chcesz czekać, ma porty USB-A i USB-C, które mogą ładować z mocą do 20 W. Bateria magnetyczna Anker 633Bateria magnetyczna Anker 633Bateria magnetyczna Anker 633 Zgodność z MagSafe • Solidna podstawa • Mocna moc wyjściowa Potężny magnetyczny power bank kompatybilny z MagSafe z użyteczną wysuwaną podstawką Bateria magnetyczna Anker 633 to potężna, a jednocześnie przenośna bateria 10 000 mAh z kompatybilnością z MagSafe. Power bank wyposażony jest w bezprzewodowe ładowanie Qi, wyjście i wejście USB-C o mocy 20 W oraz wyjście USB-A o mocy do 18 W. Wysuwana metalowa podstawka umożliwia korzystanie z telefonu lub oglądanie znajdujących się na nim treści podczas ładowania.

Stojak do bezprzewodowej ładowarki Belkin BoostCharge Pro

Stojaki ładujące Belkin BoostCharge ProPodstawka ładująca doskonale nadaje się na biurko lub stolik nocny. Podstawka Belkin BoostCharge Pro to jedna z najlepszych ładowarek do iPhone’a 15 i jest dostępna w dwóch wersjach. Jeden z nich ma dwa obszary ładowania iPhone’a 15 i dodatkowego akcesorium, takiego jak słuchawki AirPods. Dostępna jest także wersja 3 w 1, która umożliwia jednoczesne ładowanie iPhone’a 15, Apple Watch i słuchawek AirPods. Oczywiście telefon będzie podłączany magnetycznie i ładowany z mocą do 15 W. Te stojaki są jednak drogie. Wersja 2 w 1 będzie kosztować 99,99 dolarów, a wersja z trzema miejscami ładowania – 149,99 dolarów. Są jednak wygodne, proste i dobrze wyglądające. Podstawka do bezprzewodowej ładowarki 2 w 1 Belkin BoostCharge ProPodstawka do bezprzewodowej ładowarki 2 w 1 Belkin BoostCharge ProPodstawa bezprzewodowej ładowarki Belkin BoostCharge Pro 2 w 1 Podwójna ładowarka • Wspaniały design • Świetna jakość wykonania Podwójna ładowarka bezprzewodowa kompatybilna z MagSafe Belkin BoostCharge Pro jest kompatybilna ze złączem MagSafe firmy Apple i to podstawka, która podtrzymuje i ładuje iPhone’a, zapewniając jednocześnie dodatkową ładowarkę bezprzewodową w podstawie, idealny dla Twoich Airpodów.

Często zadawane pytania

Czy iPhone 15 korzysta z USB-C?Tak! Seria iPhone 15 to pierwsza linia smartfonów Apple wyposażona w port USB-C. Dzieje się tak głównie dzięki problemom prawnym z Unią Europejską. Więcej informacji na temat sytuacji Apple USB-C można znaleźć tutaj. Jak szybko można ładować iPhone’a 15? Apple nie jest jasne, jaką mocą mogą ładować modele iPhone’a 15, ale zaleca używanie wtyczki o mocy 20 W lub większej. Według Apple powinno to być w stanie naładować iPhone’a 15 do 50% w 30 minut. Czy mój stary kabel iPhone’a będzie działał z iPhonem 15? Niestety, tym razem nie będzie można zachować starego kabla iPhone’a i używać go z iPhone’em 15. Dzieje się tak, ponieważ iPhone 15 oficjalnie przeszedł na USB- Norma C. Starsze kable iPhone’a korzystają ze złącza Lightning. Czy iPhone 15 jest dostarczany z ładowarką? Żadne z urządzeń z serii iPhone 15 nie jest dostarczane z ładowarką w pudełku. Będziesz musiał użyć innego lub kupić osobno. Czy iPhone 15 ma funkcję ładowania bezprzewodowego? Tak, seria iPhone 15 umożliwia ładowanie bezprzewodowe. Mówiąc dokładniej, obsługują one standard Qi i mogą również korzystać z technologii MagSafe firmy Apple.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android