Pakiet Grubego Samsunga w o2: Galaxy S22 z taryfą 50 GB w okazyjnej cenie + tablet gratis

Pakiet Grubego Samsunga w o2: Galaxy S22 z taryfą 50 GB w okazyjnej cenie + tablet gratis

W o2 możesz kupić Galaxy S22 szczególnie tanio w pakiecie z taryfą 50 GB. Do dyspozycji Gości jest także bezpłatny tablet Samsung. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego warto skorzystać z tej oferty.

Samsung Galaxy S22 z taryfą 50 GB mocno obniżoną na o2

Uwaga fani Samsunga: o2 obecnie ma atrakcyjny pakiet z Galaxy S22 sznurowane. W ofercie topowy smartfon marki Samsung wraz z taryfą „Mobile M Boost” za jedyne 40,99 Euro Podstawowa opłata miesięczna przy płatnościach ratalnych powyżej 36 miesięcy (zobacz ofertę na o2). Dodatkowo obowiązuje jednorazowa opłata w wysokości 17,99 euro za dodatkową płatność i koszty wysyłki, cena połączenia nie obowiązuje. Jeśli zabierzesz ze sobą swój stary numer telefonu, również otrzymasz mnóstwo Bonus za wymianę 200 euro przypisany. Ale to nie wszystko: jest dostępny przez krótki czas Tablet Galaxy Tab A7 Lite z systemem Android za darmo na szczycie.

„Mobile M Boost” obejmuje 50 GB ilość danych i jeden Allnet i SMS – stawka ryczałtowa. Cechą szczególną tej taryfy jest to, że otrzymujesz 5 GB wolumenu danych rocznie. Zatem w drugim roku masz już 55 GB wolumenu danych. Dodatkowo z taryfy można korzystać aż na 10 urządzeniach jednocześnie.

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Boost Allnet i SMS-y, ryczałtowa stawka
Limit danych 50 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE z płatnością w ratach przez 36 miesięcy Minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Funkcja połączenia: Z taryfy można korzystać jednocześnie na maksymalnie 10 urządzeniach. Ilość danych zwiększa się z roku na rok 5 GB jakiś
Bonus za zmianę numeru 200 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu

Samsung Galaxy S22 z umową z o2: Dlatego oferta jest tego warta

Nasza przykładowa kalkulacja dotyczy spłaty raty wynoszącej 36 miesięcy. Istnieje również możliwość spłaty urządzeń w ciągu 24 miesięcy. Minimalny okres obowiązywania taryfy wynosi zawsze 24 miesiące i jest niezależny od wybranego planu ratalnego.

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
40,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 13 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 36 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy po upływie minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
1.493,63 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 532 euro (telefon komórkowy) + 129 euro (tablet) premia za zmianę 200 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 632,63 euro

Efektywna stawka kosztowa miesięcznie
17,57 euro

Do oferty na o2

Galaxy S22 z 128 GB pamięci i 8 GB RAM Według porównania cen Idealo kosztuje obecnie co najmniej 532 euro i tyle Samsung Galaxy Tab A7 Lite kosztuje co najmniej 129 euro. Jeśli od całkowitego kosztu taryfy za okres 24 miesięcy odejmiemy wartość urządzeń oraz premię za zabranie ze sobą numeru telefonu, to w czystej taryfie zostaje nam 632,63 euro, co 17,57 euro miesięcznie odpowiada. Otrzymujesz więc tutaj taryfę „Mobile M Boost” w szczególnie niskiej cenie.

Co oferuje Samsung Galaxy S22?

Galaxy S22 to kompakt Wysokiej klasy smartfonco zwłaszcza ze względu na jego jasność Wyświetlacz 6,1-Zoll-AMOLED jak i wykonawców Procesor Exynos 2200 może zdobyć punkty. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca mobilnych graczy biją szybciej, a częstotliwość odświeżania 120 Hz zapewnia płynną prezentację treści. Aparat też pracuje na bardzo wysokim poziomie i Nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K uzupełnij mocny pakiet ogólny.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android