o2: Nielimitowana taryfa dla DSL i telefonów komórkowych zaczyna się od najwyższej ceny

o2: Nielimitowana taryfa dla DSL i telefonów komórkowych zaczyna się od najwyższej ceny

Rynek telefonii stacjonarnej i mobilnej stale się zmienia. W przypadku o2 te dwa obszary coraz bardziej się ze sobą łączą, tak że firma wprowadziła teraz „o2 One Unlimited”, nową taryfę, która łączy telefon, DSL i łączność komórkową – i to w atrakcyjnej cenie.

o2 One Unlimited: Sieć stacjonarna i komórkowa bez limitu za 60 euro

Każdy, kto szuka nowej taryfy na telefony stacjonarne i komórkowe w najbliższej przyszłości, może upiec dwie pieczenie na jednym ogniu na o2 od 1 grudnia 2022 roku. Wraz z „o2 One Unlimited” wprowadzana jest oferta łączona, która łączy wszystko w jednej taryfie . Otrzymujesz taryfę bez limitu za jedyne 60 euro miesięcznie. Składa się to w następujący sposób:

Podstawowy pakiet „o2 One Unlimited” zawiera już nielimitowany wolumen danych dla smartfonów w sieci LTE i 5G. Istnieje również telefon stacjonarny z DSL. Prędkość we wszystkich przypadkach jest ograniczona do 100 Mbit/s . To powinno być absolutnie wystarczające do normalnego użytkowania. W razie potrzeby istnieje taryfa bez umowy, dzięki czemu możesz również zmienić, jeśli nie jesteś zadowolony. Ale kosztuje jednorazową opłatę w wysokości 99,99 euro.

Jeśli chcesz, możesz zamówić dodatkowe karty do komunikacji mobilnej i dzięki temu znacznie rozszerzyć zastosowanie. Jeśli 100 Mbit/s to dla Ciebie za mało, możesz uaktualnić do 250 Mbit/s. To wtedy kosztuje 10 euro więcej miesięcznie. Oczywiście o2 ponownie oferuje smartfony lub tablety, a opcjonalnie także ofertę telewizyjną. Jeśli dokonasz zmiany do 28 lutego 2022 r., zaoszczędzisz cenę połączenia .

Na filmie mówimy, jak sprawdzić, czy taryfa jest naprawdę dobra:

o2 wyraźnie podcina Telekom

60 euro miesięcznie za tę taryfę „o2 One Unlimited” jest naprawdę tanie. Z MagentaEINS Unlimited Telekom ma w swoim asortymencie porównywalną ofertę. Tam taryfa kosztuje 90 euro miesięcznie i można uzyskać dostęp do maksymalnie 100 Mbit/s. Jeśli sieć CO2 jest wystarczająco dobra, abyś mógł wykorzystać potencjał, możesz uzyskać naprawdę atrakcyjną opcję. W końcu o2 wyprzedziło Vodafone w ostatnim teście sieci.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android