Hit Xiaomi: Redmi Note 12 Pro z przydatnym dodatkiem w tanim pakiecie taryfowym

Hit Xiaomi: Redmi Note 12 Pro z przydatnym dodatkiem w tanim pakiecie taryfowym

Jeśli szukasz telefonu komórkowego z taryfą w niskiej cenie, powinieneś aktualnie przyjrzeć się Blau. Tam możesz kupić poufną wskazówkę dotyczącą smartfona Xiaomi Redmi Note 12 Pro z ryczałtową stawką Allnet i SMS oraz 12 GB danych w bezkonkurencyjnej cenie. Przez krótki czas za darmo można też otrzymać Redmi Buds 4 Lite.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro z taryfą 12 GB w promocyjnej cenie z niebieskim

Jeśli chodzi o smartfony ze średniej półki, oferujące najlepsze funkcje i bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny, nie ma mowy o chińskim producencie Xiaomi. Świadczą o tym również najlepsze oferty w Blau, gdzie obecnie można to znaleźć Redmi Note 12 Pro z taryfą „Allnet XL”. za jedyne 25 euro za dodatkową opłatą 18,99 euro miesięcznie dostaje (patrz oferta na niebiesko). Taryfa obejmuje ryczałt na wszystkie sieci i SMS-y oraz 12 GB danych LTE – wszechstronny, beztroski pakiet w absolutnie okazyjnej cenie. Do 5 września 2023 r. obowiązywać będzie także Xiaomi Redmi Buds 4 Lite o wartości 34,99 euro w cenie detalicznej za darmo Ponadto.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć Blue Allnet XL: o2
12 GB Ilość danych LTE (maks. 50 Mbit/s) Allnet i SMS – ryczałtowa stawka w roamingu UE obejmująca minimalny okres 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc

Xiaomi Redmi Note 12 Pro z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
18,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 25 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy po upływie minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
485,75 euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 250 euro (telefon komórkowy) + 20 euro (budki)

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 215,75 euro

Efektywna stawka kosztowa miesięcznie
8,99 Euro

Do oferty w Blue

The Xiaomi Redmi Note 12 z 128 GB i 6 GB RAM-u Według internetowego porównywarki cen kosztuje on obecnie co najmniej 250 euro, za Redmi Buds 4 Lite ma zapłacić około 20 euro. Jeśli odejmiesz te wartości od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24, na taryfę pozostanie 215,75 euro. Odpowiedni 8,99 euro miesięcznie – niska cena za ryczałt Allnet/SMS z wolumenem danych 12 GB.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz umowę po upływie minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana o kolejny rok jak dotychczas, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro: elegancki smartfon to potrafi

The Xiaomi Redmi Note 12 Pro zachwyca prostotą i jednocześnie Szlachetny projekt w połączeniu z silnym działaniem wewnętrznym. Być 6,67 cala mierząc po przekątnej Wyświetlacz AMOLED o częstotliwości 120 Hz Częstotliwość odświeżania zapewnia ostry jak brzytwa obraz i płynne przewijanie. Również Potrójny aparat wie, jak robić wrażenie: dzięki głównemu obiektywowi 50 MP firmy Sony zdjęcia są udane od razu, a dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi 8 MP możliwe są także zdjęcia panoramiczne lub zdjęcia grupowe. The duża bateria 5000 mAh z łatwością przetrwa cały dzień, a jeśli zabraknie Ci energii, naładujesz Redmi Note 12 Pro w zaledwie 15 minut, korzystając z zasilacza o mocy 67 W znajdującego się w zestawie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android