Hit Google: Pixel 7a z taryfą 30 GB taniej niż bez + przydatny prezent

Hit Google: Pixel 7a z taryfą 30 GB taniej niż bez + przydatny prezent

Z okazji 24. urodzin firmy Logitel sprzedawca telefonów komórkowych przygotował dla Ciebie kilka najlepszych ofert. W zestawie znajduje się także najnowszy dodatek do serii smartfonów Google Pixel. Pixel 7a dostępny jest w sieci Vodafone z taryfą 30 GB za jedyne 19,99 euro miesięcznie. Do wyboru są dwa przydatne dodatki. Ujawniamy, dlaczego warto skorzystać z tej transakcji.

Logitel: Google Pixel 7a z taryfą 30 GB wyjątkowo tani

Z Piksel 7a Google wypuściło niedawno szczególnie ciekawy smartfon, który już możecie sprawdzić Logitela możemy zabezpieczyć po absolutnie najniższej cenie. Telefon komórkowy wyposażony w doskonały aparat dostępny jest w taryfie Otelo w sieci Vodafone z ryczałtową stawką Allnet i SMS oraz 30 GB Ilość danych tylko raz 19,99 Euro miesięcznie (zobacz ofertę w Logitel). Dodatkowo za dodatkową płatność i wysyłkę pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 23,99 euro. Zwrot ceny połączenia odbywa się za pośrednictwem aplikacji Otelo. Poniższe obliczenia pokazują, dlaczego jest to prawdziwa okazja.

Wolisz zawrzeć umowę, powiedzmy, z tym iPhone’a 14 ProMax albo Pixela 7 Pro? W takim razie Logitel przygotował dla Ciebie odpowiednie oferty na stronie kampanii.

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: Vodafone Taryfa: Otelo Allnet-Flat Classic
30 GB LTE– Wolumen danych (maks. 50 Mbit/s) Allnet i SMS – ryczałtowa stawka za roaming w UE, obejmujący minimalny okres 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Google Nest Audio lub Pixel Buds z serii A
Bonus 50 euro za przenoszenie numeru telefonu

Pixel 7a z umową: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
19,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo na początku umowy) 19 euro

opłata za połączenie (jednorazowo na początku umowy) 0 euro (poprzez zwrot kosztów)

Wysyłka (jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy po upływie minimalnego okresu umowy,
doliczane koszty miesięczne i jednorazowe)
503,75 euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 449 euro (telefon komórkowy) + 74,99 (słuchawki)

Premia
50 euro, jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzenia i bonusy) -70,24 euro

Efektywna stawka kosztowa miesięcznie
-2,93 Euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen Idealo, Pixel 7a kosztuje obecnie co najmniej 449 euro łącznie z wysyłką. Google Pixel Buds z serii A kosztują około 75 euro. Google Nest Audio jest wart nieco mniej – 70 funtów, więc warto wybrać słuchawki. Jeśli odejmiemy wartości urządzeń od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 miesięcy, w przypadku czystej taryfy pozostanie -70,24 euro. Odpowiedni -2,93 euro miesięcznie. Dzięki temu otrzymujesz urządzenia razem z potężną taryfą 30 GB w sieci Vodafone taniej niż kupowanie ich osobno.

Wskazówka: Anuluj taryfę w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy, tylko wtedy niska cena również się sprawdzi. Ale nie martwcie się, jeśli o tym zapomnicie, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale będzie można ją rozwiązać co miesiąc od początku 2022 roku.

Google Pixel 7a: telefon średniej klasy z najlepszymi funkcjami

Wprowadzenie Google Pixela 7a

Pixel 7a ma potężną moc Procesor Tensor G2 wyposażony i posiada imponujący aparat. Choć smartfon wyceniony jest na klasę średnią, to nowość Przedni aparat 64 MP wyjątkowa jakość obrazu, która przewyższa nawet Samsunga Galaxy S23 lub Xiaomi 13. Dodatkowo Pixel 7a niezwykle wytrzymały zaprojektowany i oferuje praktyczne funkcje, takie jak tryb noktowizyjny i magiczna gumka z Google’a.

Wskazówki dotyczące czytania

JEDNOSTKA ZAWARTOŚCI GIGA

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android