ALDI TALK: Obecne zamieszanie?  Pomoc przy awariach i problemach

ALDI TALK: Obecne zamieszanie? Pomoc przy awariach i problemach

Dzięki „ALDI TALK” gigant rabatowy od 2005 roku oferuje własne taryfy na telefony komórkowe. Oczywiście od czasu do czasu mogą wystąpić zakłócenia, problemy i awarie sieci komórkowej z „ALDI TALK”. Tutaj pokazujemy, co zrobić samodzielnie oraz gdzie sprawdzić i zgłosić, jeśli problem będzie się powtarzał.

Uwaga: aktualny błąd (08.06.2022)

Dziś, w środę, operator telefonii komórkowej „ALDI TALK” boryka się z problemami z odbiorem. Od 15:30 po południu komunikaty o błędach gromadziły się na wszystkich zakłóceniach.de Bezpośrednio do formularza kontaktowego „ALDI TALK”.

„ALDI TALK” jest sprzedawany nie tylko w Niemczech. W Niemczech wykorzystywane są sieci Telefónica Deutschland Holding, w Belgii firma BASE, w Austrii Telstra oraz w Holandii KPN Mobile zaopatruje sieć. Więc jeśli nie masz sieci, możesz również sprawdzić, czy nie ma usterki u odpowiedniego dostawcy sieci.

Problem z własnym urządzeniem?

Zanim wyjmiesz z piwnicy płonące pochodnie i widły i zaprotestujesz przed najbliższą filią ALDI, powinieneś najpierw wykluczyć, że problem nie leży w Twoim urządzeniu ani w dokonanych przez Ciebie ustawieniach. Czy to możliwe, że Twój telefon komórkowy jest w trybie samolotowym, jesteś w martwej strefie i czy zrestartowałeś urządzenie?

Jeśli nadal masz w pobliżu stary smartfon, możesz również sprawdzić, czy działa z nim karta SIM „ALDI TALK”. W ten sposób możesz również z całą pewnością wykluczyć, że przyczyną problemu jest wada sprzętowa lub problem z oprogramowaniem w obecnym telefonie komórkowym.

Zamów teraz akcesoria do telefonów komórkowych w Amazon

Czy obecnie występuje awaria zasilania?

ALDI TALK usterka wszystkie błędy zrzut ekranuZrzut ekranu z 07.09.2016 // alle disorders.de

Możesz dowiedzieć się, czy występują ogólne problemy z siecią w Niemczech, na przykład za pomocą strony z komunikatami o błędzie alle disorders.de. Dokładne dane od dostawcy sieci również nie są tutaj pobierane, ale wyświetlane są tutaj przychodzące raporty o błędach. Pozwala to często ocenić, czy dany dostawca doświadcza obecnie ogólnych zakłóceń lub awarii sieci, czy też jest to odosobniony przypadek lub problem z własnym sprzętem firmy.

Możesz użyć funkcji komentarzy na Facebooku na stronie, aby wymieniać informacje z innymi cierpiącymi, którzy mogli uzyskać więcej informacji.

obsługa klienta

Jeśli nie jest to telefon komórkowy, skontaktuj się z obsługą klienta „ALDI TALK”. Ponieważ nie ma bezpośrednich oddziałów dla oferty mobilnej, kontakt możliwy jest tylko telefonicznie i online. Tutaj podsumowaliśmy możliwości kontaktu:

InfoliniaKosztczas obsługiZ sieci „ALDI TALK”115749 centów za połączenie07:00 – 23:00 (pon.-pt.)10:00 – 18:00 (sob. i nd.)Z innych sieci+49 177 177 1157zależne od taryfy (połączenie do E-Plus Netz) 07:00 – 23:00 (pon. – pt.) 10:00 – 18:00 (sob. i niedz.)

Jeśli niekoniecznie jesteś typem rozmownym, możesz oczywiście po prostu skorzystać z formularza kontaktowego na oficjalnej stronie internetowej lub wysłać e-mail bezpośrednio na adres [email protected] ze swoją prośbą.

GIGA poleca

Najczęściej czytane artykuły o Androidzie

Która platforma do gier najbardziej Ci odpowiada?

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android