5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Witamy w 498. wydaniu tygodnika Android Apps Weekly. Oto najważniejsze nagłówki z ostatniego tygodnia: Funkcja klonowania głosu Bixby zostanie udostępniona w większej liczbie miejsc. Tak naprawdę większość ludzi powinna mieć możliwość wypróbowania tej funkcji za pośrednictwem aplikacji Bixby Voice Creator. Pomysł jest taki, że możesz uczyć Bixby’ego za pomocą własnego głosu, a następnie pozwolić mu odpowiadać na polecenia tym samym głosem. Kliknij link, aby przeczytać więcej. Nvidia GeForce Now współpracuje z Xbox Game Pass od tego tygodnia. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do gier z obu usług jednocześnie i z tego samego miejsca. Wymagane są jednak osobne subskrypcje na obie usługi. Nie jest to zaskakujące, ale warto o tym pamiętać. Więcej informacji można przeczytać pod linkiem, ale dobrym posunięciem dla konsumentów jest otrzymanie dwóch konkurencyjnych produktów na tej samej przestrzeni. W tym tygodniu Strava wprowadziła nową funkcję tworzenia tras. Umożliwia przeglądanie i przeglądanie zdjęć przesłanych do serwisu przez innych użytkowników Stravy. Strava wykorzystuje sztuczną inteligencję do wybierania najbardziej przydatnych zdjęć ze swojej kolekcji. Użytkownicy mogą wykorzystać te zdjęcia, aby lepiej i bardziej szczegółowo zaplanować swoje treningi, wybierając różne trasy, które chcą pokonać. Google testuje obecnie funkcję hum-to-search w YouTube. Ta funkcja działa zgodnie z oczekiwaniami, wyszukując w YouTube utwory na podstawie nuconej piosenki. Ta funkcja jest dostępna dla wybranych osób w ramach usługi eksperymentalnej. Google testuje także funkcję półki, dzięki której możesz przeglądać wiele materiałów przesłanych przez twórcę bez konieczności odwiedzania jego strony. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej o obu przypadkach. Android 14 może zawierać funkcję obejmującą adres URL ze zrzutem ekranu. Najprawdopodobniej będzie działać najpierw z aplikacjami Google, takimi jak YouTube i Chrome, co jest dość typowe dla nowych funkcji Androida. Pomysł jest taki, że możesz wysłać zrzut ekranu artykułu lub filmu wraz z linkiem do tego artykułu i filmu. W ten sposób możesz dzielić się dwiema rzeczami na raz.

Przerwa śnieżna: Strefa przechowawcza

Cena: Darmowa gra Snowbreak: Containment Zone to strzelanka w stylu science-fiction z elementami RPG. Rzeczy RPG są całkiem normalne w mobilnych grach RPG. Możesz przyzywać różne postacie, zdobywać kolejne poziomy i wykorzystywać je do przechodzenia przez historię. Poza tym możesz pozyskiwać poziomy ręcznie lub automatycznie w celu uzyskania materiałów używanych do wykonania wyżej wymienionego ulepszenia. Walka jest trochę bardziej RPG akcji niż tradycyjna strzelanka, ale gra oferuje broń jako podstawową broń. Ma przyzwoitą ilość dopracowania i jest czymś nieco innym od typowego RPG-a gacha.

Dane dzienne Statisty

Cena: BezpłatnyZrzut ekranu Statista Daily DataStatista Daily Data to oficjalna aplikacja firmy Statista. Prawdopodobnie słyszałeś o tym już wcześniej, jeśli kiedykolwiek szukałeś statystyk na temat różnych rzeczy. W każdym razie ta aplikacja służy głównie do celów rozrywkowych. Pokazuje codzienne infografiki przedstawiające różne ilości danych. Ponadto aplikacja oferuje także ciekawostki, quizy i możliwość personalizacji powiadomień, tak aby wyświetlały się tylko statystyki dotyczące rzeczy, które Cię interesują. Jest to produkt niszowy dla ciekawskich i nie jest to coś, z czego każdy będzie korzystał. Jednak nadal jest całkiem fajnie. Clue to kolejny mobilny remaster klasycznej gry planszowej. Gra się w nią głównie jak w klasyczną grę. Twoim celem jest odnalezienie sprawcy, pomieszczenia i narzędzia użytego do morderstwa. Wersja mobilna pozwala graczom przeprowadzać wywiady, odkrywać fakty dotyczące sprawy i ostatecznie ją rozwiązać. Jeśli nie chcesz korzystać z trybu wieloosobowego online, dostępny jest tryb dla pojedynczego gracza oraz tryb współpracy offline. Możesz dostosować poziom trudności, aby był tak łatwy lub tak trudny, jak to konieczne. Istnieją mikrotransakcje, z których niektórzy nie są zadowoleni, a także kilka wczesnych błędów. W przeciwnym razie nie jest źle.
Zrzut ekranu SimplyLocalSimplyLocal jest jak Mapy Google z lokalną żywnością. Może poszczycić się dziesiątkami tysięcy zarejestrowanych gospodarstw w całych Stanach Zjednoczonych, w których można kupić różne rodzaje żywności. Wyniki wyszukiwania uwzględniają targi rolne, na których można kupić wiele różnych rodzajów żywności. Oczywiście jest droższy niż ten, który można dostać w sklepie spożywczym. Zaletą jest to, że możesz wybrać jakość swojego jedzenia, a przynajmniej dla niektórych osób ma to znaczenie. Z aplikacji można korzystać bezpłatnie, bez żadnych zakupów ani subskrypcji, które widzieliśmy.

Komórka War Thunder

Cena: Darmowa gra War Thunder Mobile jest wielką premierą z dwóch powodów. Po pierwsze, przenosi popularną serię War Thunder na urządzenia mobilne, gdzie możesz walczyć z przeciwnikami za pomocą czołgów lub statków. Po drugie, jest to pierwsza duża wersja gry obsługująca ray tracing. Jeśli chodzi o rozgrywkę, wygląda świetnie, a sterowanie jest stosunkowo łatwe w obsłudze. Na szczęście tutorial nie jest zbyt nachalny. Pod koniec gry z pewnością będą długie sesje rolnicze, ale jest to typowe dla gier mobilnych. Zdecydowanie warto w nią zagrać, jeśli lubisz gry wojenne. Na uwagę zasługuje także część ze śledzeniem promieni. Śledzenie promieni jest dostępne od czasu pojawienia się najnowszej generacji chipów mobilnych, ale programiści powoli wykorzystują tę technologię. Śledzenie promieni w War Thunder jest subtelne. Twórcy skupili się na drobniejszych szczegółach cieni, co widać w prezentacji Qualcomma. Efekt jest zauważalny, gdy grasz czołgiem, ale mniej zauważalny, gdy grasz statkiem, gdy jesteś pomniejszony tak daleko, że drobne szczegóły nie są zauważalne. Nie jest tak bombastyczny jak Cyberpunk 2077, czego niektórzy mogli się spodziewać, ale nadal stanowi duży krok naprzód w dziedzinie gier mobilnych, ponieważ w ogóle istnieje.


Jeśli pominęliśmy jakąś dużą aplikację lub grę na Androida, powiedz nam o tym w komentarzach. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android