Zajęcia z ostatniej epoki: jaką klasę najlepiej wybrać?

Zajęcia z ostatniej epoki: jaką klasę najlepiej wybrać?

Tworząc postać w Last Epoch, masz do wyboru kilka różnych klas i na początku wybór jednej z nich może być przytłaczający. Dotyczy to podwójnie każdego początkującego, ponieważ prawdopodobnie nie masz pojęcia, które zajęcia są najłatwiejsze do opanowania. Jeśli szukasz pomocy w tej dziedzinie, możesz zapoznać się z poniższym przewodnikiem, aby zobaczyć listę wszystkich klas w Last Epoch i moje typy najlepszych klas początkowych.

Wszystkie zajęcia w Last Epoch

Zanim zdecydujesz się na klasę, być może zainteresuje Cię lista wszystkich dostępnych w grze:PrymalistaMagŁotrAkolitaStrażnikKażda klasa ma również trzy różne specjalizacje, które dają ci dostęp do unikalnych umiejętności i mogą całkowicie zmienić twój styl gry w zależności od tego, którą z nich wybierzesz . Bądź jednak ostrożny, bo nie możesz zmienić swojego mistrzostwa po wybraniu go w Last Epoch.

Najlepsza klasa w Last Epoch

Ponieważ system klas w Last Epoch jest tak różnorodny, zaoferuję trzy różne klasy początkowe, które powinieneś wybrać jako początkujący. Wszystkie te zajęcia są niezwykle przyjazne dla początkujących i nie wymagają skomplikowanego budowania ani dogłębnej wiedzy, aby grać. Jednak w miarę postępów w Last Epoch klasy te są wciąż wystarczająco głębokie, abyś mógł czerpać z nich wartość przez całą kampanię.

Mag

Mag Ostatniej EpokiZaczynam od Maga, czyli klasycznej klasy ARPG, o której fani gatunku prawdopodobnie już wiedzą. Mag w Last Epoch działa bardzo podobnie do klas czarodziejów z innych gier ARPG, oferując dostęp do różnorodnych zaklęć, niezbyt dużo HP i różnorodne style gry. Mówiąc dokładniej, możesz biegać trzy różne style gry w zależności od tego, jakie Mistrzostwo Maga wybierzesz, ponieważ pozwalają one na zadawanie obrażeń na różne sposoby. Dzięki Magowi możesz używać swoich zaklęć do zadać mnóstwo obrażeń do wrogów, nie musisz się do nich zbytnio zbliżać, jeśli nie chcesz, i zazwyczaj możesz przejść przez większość walk z bossami, sporadycznie rzucając zaklęcia i unikając wszelkich ataków.

Posterunek

Strażnik ostatniej epokiStrażnik ostatniej epokiNastępny jest Strażnik, który być może jest najbardziej wszechstronna klasa i daje ci dostęp do mnóstwa zdrowia od razu, dzięki czemu twoje szanse na śmierć są jeszcze mniejsze. Mówiąc dokładniej, polecam korzystanie z Mistrzostwa Paladyna na swoim Strażniku, co otwiera przed tobą dziesiątki możliwości budowania. W Last Epoch możesz naprawdę zbudować swojego Paladyna, jakkolwiek chcesz, ponieważ istnieją opcje budowania dla walki wręcz i rzucania zaklęć i walka dystansowa. Jeśli jesteś nowy w Last Epoch lub ogólnie w grach ARPG, gorąco sugeruję najpierw sprawdzenie Sentinel Paladin, ponieważ możesz całkowicie eksperymentować z nim i zobacz, jaki styl gry preferujesz. Będziesz jednak musiał poczekać do 17 poziomu, aby wybrać Mistrzostwo Paladyna, więc wykorzystaj ten czas na naukę całej klasy Strażnika.

Łobuz

Łotr ostatniej epokiŁotr ostatniej epokiŁotr ostatniej epoki Wreszcie jest Łotrzyk. Choć tradycyjnie Rogue był trudniejszy do grania, jak w grach ARPG, w Last Epoch jest dość przyjazny dla początkujących. Jak można się spodziewać, Łotr specjalizuje się w obu przypadkach walka wręcz i na dystans z talentem do skradania się wokół wrogów. Sugerowałbym, aby na początku używać głównie umiejętności dystansowej Łotrzyka, która trzyma cię z dala od wrogów, a ostatecznie przejść do zadawania obrażeń z bliska, gdy czujesz się bardziej komfortowo. Na szczęście, jeśli znajdziesz się w trudnej sytuacji, Łotrzyk ma wiele sposobów na ucieczkę przed wrogami, w tym zasłona dymna. Możesz także zadawać wrogom pasywne obrażenia w czasie, używając ataki trucizny. Każde z specjalizacji Łotra jest solidne, więc możesz wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twojemu preferowanemu stylowi gry. Oto moje typy na trzy najlepsze klasy początkowe w Last Epoch. Piękno tej gry polega jednak na wolności, jaką oferuje, więc wybierz klasę, w której będziesz się czuć komfortowo i ruszaj dalej. Zawsze możesz stworzyć nową postać z inną klasą, jeśli kiedykolwiek będziesz chciał wypróbować coś innego.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games