Zamów w Amazon USA: tak to działa i co należy wziąć pod uwagę (komputer i aplikacja)

Zamów w Amazon USA: tak to działa i co należy wziąć pod uwagę (komputer i aplikacja)

Zamawianie w Amazon USA jest teraz szczególnie łatwe. Możesz teraz aktywować zakupy międzynarodowe w niemieckiej aplikacji Amazon i zobaczyć z wyprzedzeniem wszystkie ważne informacje, takie jak opłaty importowe, cła i czas dostawy. Wyjaśnimy Ci krok po kroku jak to zrobić.

Co musisz wziąć pod uwagę

wymagania

Aby zamówić produkty z Amazon USA potrzebujesz dwóch rzeczy:

Konto Amazon.
Działa tu również Twoje zwykłe konto Amazon.de, więc nie musisz tworzyć nowego konta, jak przy składaniu zamówienia z Japonii.Karta kredytowa (bezpłatna w zaufanym banku) Opłaty celne i importowe

Artykuł, oferowanych przez Amazona stać się lub gdzie Amazon zajmuje się wysyłką, zostanie wyświetlony w przeglądzie zamówienia, łącznie z importem i wszelkimi obowiązującymi opłatami celnymi. Podatek od importu (VAT) jest zawsze doliczany bezpośrednio. Dla łącznej wartości zamówienia przekraczającej 150 euro Amazon samodzielnie oblicza „zaliczkę na poczet opłat importowych”.

Jeżeli ostatecznie koszty okażą się wyższe, klienci nie będą musieli nic dodatkowo dopłacać, pokryje je Amazon:

„Nie zostaniesz obciążony dodatkowymi opłatami, jeśli rzeczywiste opłaty importowe będą wyższe niż nasza szacunkowa przedpłata opłat importowych.”

Jeżeli odprawa celna kosztuje mniej niż wcześniej obliczono, automatycznie otrzymasz zwrot różnicy:

„Jeśli rzeczywiste opłaty importowe są niższe niż nasza szacunkowa przedpłata opłat importowych, automatycznie otrzymasz zwrot różnicy w stosunku do metody płatności użytej do złożenia zamówienia. Następnie otrzymasz e-mail potwierdzający kwotę zwrotu. Zwrot środków zostanie zrealizowany po otrzymaniu faktury od przewoźnika.”

Należy zachować ostrożność w przypadku ofert rynkowych z USA. Jeśli towar nie jest przedmiotem bezpośredniego handlu przez Amazon, możesz spodziewać się dodatkowych kosztów importu i ewentualnego odbioru zamówienia we właściwym urzędzie celnym. Ponadto należy zawsze zwracać uwagę na koszty wysyłki ofert stron trzecich – czasami są one znacznie droższe niż sam Amazon.

Przełącz na Amazon USA

Na komputerze PCAm możesz po prostu otworzyć amazon.com w nowej karcie w przeglądarce.Zaloguj się jak zwyklejeśli nie zostanie to zrobione automatycznie. Kliknij u góry obok pola wyszukiwania na fladze.Tutaj możesz teraz Język w języku niemieckim tak dobrze jak Waluta w euro zmiana. Z aplikacją

Jeśli nie masz jeszcze zainstalowanej aplikacji Amazon Shopping na swoim smartfonie, możesz to zrobić bezpośrednio tutaj:

Otwiera aplikację Amazon i zaloguj się, jeśli nie stanie się to automatycznie. Kliknij to poniżej Ikona profiluaby przejść do ustawień konta.Wybierz flagę powyżejaby uzyskać dostęp do ustawień „Kraj/region i język”. Kliknij teraz „Kraina/region”przesuń palcem w dół i wybierz “Stany Zjednoczone”.Teraz aplikacja błędnie informuje, że język niemiecki nie jest obsługiwany, więc na razie wybierz ten język “Angielski angielski” Lub „hiszpański/hiszpański” poza. Naciśnij to Przycisk „Gotowe”.Jeśli ty chciałbym robić zakupy w języku niemieckimmusisz wrócić do sposobu opisanego powyżej Ustawienia „Kraj/region i język”..Teraz dotknij “Język” odpowiednio “Język” i wybiera „niemiecki niemiecki” Na koniec naciśnij Przycisk „Gotowe”..

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android