Rewolucja ogrodnicza w Aldi: kosiarki automatyczne w ofercie za śmieszną cenę

Rewolucja ogrodnicza w Aldi: kosiarki automatyczne w ofercie za śmieszną cenę

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią sezon ogrodniczy. Jeśli w tym roku nie masz ochoty kosić trawnika ręcznie co tydzień, powinieneś zajrzeć do sklepu internetowego Aldi: obecnie kosiarkę zautomatyzowaną Xpower 400 od Yard Force możesz kupić za około 300 euro. Zdradzamy zalety urządzenia i dlaczego warto je kupić.

Aldi: Kosiarki zautomatyzowane w bezkonkurencyjnych cenach

Jeśli od jakiegoś czasu interesuje Cię niedroga kosiarka zautomatyzowana, nie możesz przegapić tej oferty Aldi. Łapiesz to Yard Force Xpower 400 po prostu 299 euro (Zobacz ofertę w Aldi). Istnieją również koszty wysyłki w wysokości 5,95 euro. U innych sprzedawców zapłacisz co najmniej 428 euro, a model nigdy nie był dostępny taniej, więc tutaj dostajesz bardzo dobrą ofertę.

Yard Force Xpower 400

Yard Force Xpower 400

Zamiast 624,80 euro Sugerowana cena detaliczna: Kosiarka zautomatyzowana do trawników o powierzchni do 400 m² i nachyleniu do 30% – sterowanie za pomocą aplikacji przez Bluetooth.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 28.02.2024 13:33

Co warto wiedzieć przed zakupem kosiarki zautomatyzowanej dowiesz się z filmu GIGA:

Kosiarki zautomatyzowane: to powinieneś wiedzieć

Co oferuje Ci kosiarka automatyczna Yard Force Xpower 400?

The Yard Force Xpower 400 to robot-kosiarka do pielęgnacji trawników w ogrodach Powierzchnia do 400 metrów kwadratowych. Trzy precyzyjne ostrza zapewniają równomierne cięcie. Z jego potężnym Akumulator litowo-jonowy 28 V może być nawet lekki Nachylenie do 30 procent być zarządzane. Nie jesteś już przywiązany do gniazdka elektrycznego, co oznacza, że ​​możesz z łatwością przycinać nawet odległe zakątki ogrodu.

Dzięki niemu Czujniki i funkcje sprawiają, że kosiarka zautomatyzowana działa autonomicznie i bezpiecznie. Instalacja jest również dziecinnie prosta: za pomocą dołączonego kabla ograniczającego definiujesz obszar pracy, a kosiarka zautomatyzowana może rozpocząć pracę. On rozpoznaje przeszkody i automatycznie powraca do stacji ładującej, gdy poziom naładowania akumulatora jest niski. Z urządzenia można łatwo korzystać za pośrednictwem m.in intuicyjna aplikacja na smartfonie lub sterowanie za pomocą elementu obsługowego.

Robot działa wg Mulchprinzip. Oznacza to, że skoszona trawa opadnie na ziemię i w naturalny sposób nawoży trawnik. Nawet deszcz go nie powstrzyma, bo go nie ma IPX5 chroniący przed strumieniami wody ze wszystkich kierunków chroniony. Jestem Zakres dostawy Oprócz kosiarki zautomatyzowanej zawiera trzy zamienne ostrza, 120 kołków ograniczających, kabel ograniczający o długości 100 metrów, trzy złącza wtykowe, nożyce obejściowe 4 V z akumulatorem 4 Ah i instrukcję obsługi.

Dlatego warto kupić kosiarkę zautomatyzowaną

Kosiarka zautomatyzowana jest praktycznym pomocnikiem w ogrodzie i pozwala zaoszczędzić mnóstwo pracy. Kosiarka zautomatyzowana firmy Yard Force nigdy nie była tańsza niż teraz. Jeśli więc szukasz okazji, nie możesz przegapić aktualnej oferty sklepu internetowego Aldi.

Yard Force Xpower 400 teraz od 299,00 € w Aldi

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 28.02.2024 13:33

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech