Niedrogie taryfy na telefony komórkowe: Talkline oferuje duże ilości danych w okazyjnej cenie

Niedrogie taryfy na telefony komórkowe: Talkline oferuje duże ilości danych w okazyjnej cenie

W Talkline otrzymujesz podstawowe taryfy, które można anulować co miesiąc w atrakcyjnej cenie (źródło zdjęcia: Getty / CoffeeAndMilk)


Wielu z was prawdopodobnie zna markę telefonów komórkowych Talkline z przeszłości. Po tym, jak nazwa zniknęła na jakiś czas ze sceny, możesz teraz ponownie uzyskać od tego dostawcy silne taryfy na telefony komórkowe po okazyjnej cenie. Szczególnie ekscytujące: wszystkie taryfy można anulować co miesiąc i oferują dużą ilość danych. Zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze fakty.

Talkline: Niedrogie taryfy z dużą ilością danych

Możesz uzyskać Talkline od sprzedawcy telefonów komórkowych po ponownym uruchomieniu marki mnóstwo danych Jestem o2sieci w okazyjnej cenie (zobacz ofertę na Talkline). Jeden Opłata ryczałtowa Allnet i SMS jest również wliczony we wszystkie taryfy w tej niskiej cenie. Przy wolumenie danych od 4 GB do nieograniczonego, taryfy są opłacalne zarówno dla okazjonalnych użytkowników, jak i częstych internautów. Ponadto wszystkie taryfy miesięczna możliwość anulowania i z czasem będzie m.in. B. po 24 miesiącach nie droższe.

Wszystkie taryfy są bez danych automatycznych – Po wyczerpaniu wolumenu danych nie będą już rezerwowane żadne pakiety danych, a jedynie ograniczona prędkość do GPRS. Niestety LTE jest w taryfie bez limitu ograniczona do 2 MBit/s, co powinno wystarczyć do normalnego użytkowania. Jeśli ta prędkość jest dla Ciebie zbyt niska, możesz alternatywnie skorzystać z taryfy 12 GB i 50 MBit/s LTE za 9,99 euro Rezerwa. Poniżej podsumowaliśmy najważniejsze szczegóły dotyczące taryf.

Oferty taryfowe w Talkline: wszystkie szczegóły w skrócie

Allnet Talk 4 GB LTE

Pojemność danych 4 GB w sieci o2 (LTE do 21,6 MBit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem UE Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesięczny okres wypowiedzenia Podstawowa opłata miesięczna: 4,99 Euro
Opłata prowizyjna: 19,99 EUR VoLTE i Wi-Fi Calling: możliwe

Allnet Talk 6 GB LTE

Pojemność danych 6 GB w sieci o2 (LTE do 50 Mbit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem UE Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesięczny okres wypowiedzenia Podstawowa opłata miesięczna: 7,99 Euro
Opłata prowizyjna: 9,99 EUR VoLTE i Wi-Fi Calling: możliwe

Allnet Talk 12 GB LTE

12 GB wolumenu danych w sieci o2 (LTE do 50 Mbit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem UE Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesięczny okres wypowiedzenia Podstawowa opłata miesięczna: 9,99 Euro
Opłata prowizyjna: 9,99 EUR VoLTE i Wi-Fi Calling: możliwe

Nielimitowane rozmowy LTE

Nieograniczona ilość danych w sieci o2 (LTE do 2 MBit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem UE Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesięczny okres wypowiedzenia Podstawowa opłata miesięczna: 12,99 Euro
Opłata prowizyjna: 9,99 EUR VoLTE i Wi-Fi Calling: możliwe

Przedpłata czy abonament miesięczny – co lepsze? Dowiesz się tutaj w filmie:

Ponowne uruchomienie Talkline: dla kogo opłacają się nowe taryfy?

Masz ze sobą zryczałtowaną stawkę za całą sieć i SMS dla wszystkich taryf oferowanych przez Talkline. Dlatego uwzględniona ilość danych i prędkość transmisji są decydującymi punktami dla Twojej decyzji. Z naszego punktu widzenia najbardziej opłacalna jest taryfa z 12 GB wolumenu danych za 9,99 euro miesięcznie. W taryfie Unlimited prędkość transmisji jest ograniczona do 2 MBit/s. Dlatego ta oferta jest opłacalna dla wszystkich, którzy Wolumen danych LTE tak tanio, jak to możliwe potrzebują i niekoniecznie chcą przesyłać strumieniowo filmy HD lub 4K w podróży. Jednak prędkość transmisji oferowana w taryfie bez limitu powinna wystarczyć do normalnego surfowania i korzystania z aplikacji takich jak WhatsApp czy Instagram.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech