5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu i wszystkie najnowsze wiadomości dotyczące aplikacji – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu i wszystkie najnowsze wiadomości dotyczące aplikacji – Android Apps Weekly

Andrew Grush / Android AuthorityWitamy w 528. wydaniu Android Apps Weekly, w którym omawiamy najnowsze wiadomości na temat urządzeń mobilnych i przyglądamy się bliżej najciekawszym nowym aplikacjom i grom. Przejdźmy od razu do rzeczy i przyjrzyjmy się najważniejszym wydarzeniom ostatniego tygodnia: Czy w mobilnej przeglądarce Chrome jest otwartych zbyt wiele starych i zapomnianych kart? Ciąg kodu w Chromium sugeruje, że Google może wkrótce rozwiązać ten problem dzięki nowej funkcji usuwania bałaganu na kartach. Krótko mówiąc, funkcja automatycznie czyści starsze i nieaktywne karty, które nie były używane przez jakiś czas. Może to być przydatne dla kogoś, kto często ma otwartych ponad 40 kart, ale mam szczerą nadzieję, że wprowadzą sposób oznaczania specjalnych kart, które mają być stale aktywne. Google unowocześnia wyszukiwarkę, dodając nowe, generatywne funkcje sztucznej inteligencji, zaprojektowane z myślą o letnich podróżach. Nowe funkcje wpłyną na Zakupy Google i Mapy Google, a do nich dodane zostaną m.in. możliwość wykorzystania sztucznej inteligencji do podsumowania kluczowych informacji na temat wyszukiwanych miejsc i nie tylko. Nowe porzucenie pakietu APK wyszukiwarki Google ujawnia, że ​​Gemini może wkrótce pojawić się na tabletach. Chociaż funkcja już istnieje, ciągi znaków są obecnie dezaktywowane. Serwis 9to5Google zdołał aktywować tę funkcję na tablecie Pixel i odkrył, że w przeciwieństwie do telefonów może ona działać nawet z Asystentem Google. Telegram zapewnia niektórym użytkownikom dostęp do usługi Telegram Premium w ramach nowego programu logowania peer-to-peer. Zasadniczo zgadzasz się, aby Telegram używał Twojego numeru do wysyłania do 150 jednorazowych pinów do innych użytkowników za pośrednictwem wiadomości SMS, co zapewnia dodatkowe korzyści za darmo. Na pierwszy rzut oka wydaje się to w porządku, ale pamiętaj, że inni użytkownicy będą mieli dostęp do Twojego numeru telefonu, a Ty będziesz odpowiadać za wszelkie opłaty operatora związane z SMS-ami. Wiadomości Google Beta wprowadzają kilka nowych zmian, w tym ulepszenia ułatwiające dołączanie wielu obrazów w rozmowie. Co więcej, Google Messages w końcu otrzymuje Gemini dla niektórych użytkowników wersji beta.

Tygodnik aplikacji na Androida: nowe aplikacje i gry

Szukasz nowych aplikacji i gier na Androida, które zajmą Cię? W tym tygodniu nie pojawiły się żadne istotne nowe aplikacje, ale było sporo gier wartych podkreślenia.

Podróż AFK

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji. Ta nowa odsłona, osadzona w tym samym świecie, co klasyczna gra RPG AFK Arena, pozwala ci wcielić się w rolę maga Merlina, choć akcja rozgrywa się w świecie Esperii. Spędziłem przy tej grze około godziny, ponieważ jestem wielkim fanem oryginału. Ogólnie rzecz biorąc, gra działa dobrze, bez większych usterek i problemów, co zawsze jest pozytywne. Ma przyzwoite sterowanie, dobre aktorstwo głosowe i jedną z najlepszych dostępnych grafik mobilnych. Osobiście uważam, że jego historia jest nieco zbyt ogólna, ale przynajmniej taką ma i z tego, co wiem, jest dość dobrze rozwinięta. Ogólnie rzecz biorąc, nie dorównuje starszemu tytułowi i jest daleki od ideału, ale nadal jest bardzo zabawną i grywalną grą, którą zalecamy sprawdzić. Wyobraź sobie, że odziedziczyłeś sklep z roślinami bez żadnej wiedzy na temat roślin. Pomimo tego braku wiedzy, masz klientów z własnymi, specyficznymi potrzebami i musisz dowiedzieć się, które rośliny są dla nich odpowiednie! Zasadniczo jest to gra logiczna, której celem jest zidentyfikowanie odpowiednich roślin i zadowolenie klientów. Jeśli to w ogóle brzmi znajomo, to jest dostępne na Steamie i konsolach od jakiegoś czasu, chociaż ta wersja kosztuje około połowę ceny. Osobiście nie grałem w wersję na Androida, ale mogę ręczyć za grę Steam i wydaje się, że ogólne wrażenia są takie same, tylko przeniesione.

Tajne zarządzanie tajemnicą

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji Seria Dark Time Management kontynuuje nowy rozdział w tej serii gier o gotowaniu/zarządzaniu czasem. Tym razem Vera Moon musi pogodzić się ze swoją siostrą i ostatecznie ją uratować. Jeśli nie grałeś wcześniej w żadną z tych gier, to prawie jak dwie gry w jednej. Na co dzień pomagasz w prowadzeniu biznesu, dostarczając żywność i napoje tam, gdzie jest to potrzebne. W nocy? Gra oferuje zupełnie inne doświadczenia, ponieważ Vera eksploruje otaczające ją miasto i ma nadzieję odkryć wiele jego mrocznych sekretów, zanim będzie za późno.

Quiz dotyczący sortowania piłek

Cena: Bezpłatne podstawowe korzystanie z reklam, wersja premium za 0,99 USD Szukasz czegoś bardziej wyluzowanego? Quiz sortowania piłek z pewnością mógłby się spełnić. Gra jest bardzo prosta: istnieje kilka rurek z różnymi kulkami. Stuknij jedną rurkę, aby przenieść piłkę do innej rurki. Celem jest posortowanie i uporządkowanie ich w odpowiednich miejscach. Brzmi bardzo znajomo? To nie przypadek, ponieważ jest to w zasadzie kopia Ball Sort Puzzle. Wprowadzono kilka drobnych zmian, takich jak możliwość dodawania unikalnych skórek do kulek, przekształcania ich w inne przedmioty, takie jak pączki itp. Tak, jest to wyciąganie pieniędzy, ale przynajmniej stara się być nieco inny.

Amazon Jeden

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji Amazon One to nowy, nowatorski sposób płacenia za towary w sklepie za pomocą wyłącznie dłoni. Nie musisz wyciągać portfela, kart, a nawet telefonu. Jak można się spodziewać, będzie to działać tylko w przypadku sklepów takich jak Whole Foods należącej do Amazona, które są wyposażone w urządzenia zdolne do wykrywania dłoni, choć podobnie jak w przypadku każdej technologii, z czasem prawdopodobnie zostanie ona wdrożona w większej liczbie lokalizacji. Amazon One nie służy tylko do zakupów, ponieważ można go również włączyć do bramek bezpieczeństwa firmy i nie tylko. Podoba mi się ta koncepcja, choć prawdopodobnie minie trochę czasu, zanim naprawdę zacznie działać. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android