CoD: Modern Warfare 2 – Wszystko do zrobienia przed najazdem sezonu 1

CoD: Modern Warfare 2 – Wszystko do zrobienia przed najazdem sezonu 1

Aktualizacja Modern Warfare 2 „Reloaded” w połowie sezonu na sezon 1 powinna pojawić się około połowy grudnia, a aktualizacja wprowadza pierwszy w historii rajd w stylu Destiny w Call of Duty. Ujawniono niewiele szczegółów na temat tego nowego trybu współpracy, ale możesz zrobić pewne przygotowania, aby upewnić się, że jesteś lepiej przygotowany na wszystko, co ma do zaoferowania ten nowy rajd. Tutaj przeprowadzimy Cię przez wszystko, co musisz zrobić, aby przygotować się do rajdów w Modern Warfare 2.

Czym są rajdy w Modern Warfare 2?

Modern Warfare 2 Spec OpsRaids będzie kontynuacją historii kampanii Modern Warfare 2, a Activision opisuje je jako tryb trio z mieszanką skradania się, akcji i rozwiązywania zagadek. Ogłoszono, że odcinek pierwszy zostanie uruchomiony wraz z aktualizacją Reloaded, a kolejne odcinki pojawią się w przyszłych sezonach. Specyfika tego trybu jest niewielka, ale Activision twierdzi, że więcej szczegółów na temat rajdów zostanie ujawnionych bliżej aktualizacji w połowie sezonu. Wiadomo, że rajdy są wymagającym doświadczeniem w trybie współpracy w innych grach, które je mają, takich jak seria Destiny firmy Bungie. Nie wiemy, jak bardzo będą się różnić najazdy Call of Duty, ale Activision twierdzi, że będą one miały miejsce w Spec Ops Modern Warfare 2 i będą wykorzystywać funkcję zestawów tego trybu. Wydawca sugeruje również gracze powinni awansować zestawy Spec Ops przed rozpoczęciem rajdówz co najmniej jednym zestawem do poziomu 5.

Czym są zestawy?

Spec Ops ma trzy zestawy oparte na klasach, które są podobne do posiadania zestawu atutów, ulepszeń polowych i serii zabójstw w trybie dla wielu graczy.Napaść: Zestaw skupiający się na wzmocnieniu pancerza z ulepszeniem pola pancerza. Późniejsze poziomy obejmują szybsze użycie przedmiotów wyposażenia, zwiększoną pojemność pancerza, a do plecaka dołączone są darmowe stymy.Lekarski: Zestaw skoncentrowany na szybszych reanimacjach z ulepszeniem pola pistoletu Stim Warzone do natychmiastowych reanimacji z dystansu. Późniejsze poziomy dają medykowi darmowego drona-bombę, dłuższe czasy sprintu taktycznego, a w plecaku znajdują się również darmowe miny kierunkowe i miny przeciwpancerne.Zwiad: Ten zestaw koncentruje się na zdobywaniu informacji dla twojego zespołu. Oferuje ulepszenie pola Snapshot Pulse, aby zobaczyć pobliskich wrogów. Późniejsze poziomy obejmują możliwość automatycznego uzupełniania śmiercionośnych i taktycznych zapasów w czasie, możliwość noszenia dodatkowego wyposażenia oraz bezpłatny czujnik bicia serca i lunetę zwiadowczą zawarte w plecaku.

Jak awansować zestawy Spec Ops

Każdy zestaw ma 10 poziomów, które można zdobywać, zdobywając gwiazdki w misjach Spec Ops i wypełniając wyzwania związane z misjami. Po prostu załaduj misję i wybierz zestaw, który chcesz awansować, a wszystkie gwiazdki zdobyte w tym czasie przejdą przez te poziomy. Co tydzień możesz zdobyć do trzech gwiazdek za każdą misję Spec Ops, z wyższą liczbą gwiazdek przyznawane za ukończenie misji w określonym czasie lub według innych określonych kryteriów. Ponownie istnieje limit Gwiazd zdobytych za misje, ale resetuje się on co tydzień. Podobnie jak w trybie dla wielu graczy i Warzone 2, dostępne są trzy codzienne wyzwania, a ich ukończenie odblokuje czwarte dodatkowe wyzwanie. Dzienniki są warte tylko PD, ale dodatkowe wyzwanie nagrodzi cię gwiazdkami. Wreszcie, gwiazdy można zdobywać, zbierając fragmenty danych wywiadowczych w każdej misji. Możesz zdobyć dwie gwiazdki za każde pięć zebranych elementów. Tutaj mamy przewodnik, jak zdobyć wszystkie dane wywiadowcze w misji Niski profil. W sumie jest 20 elementów, więc zebranie ich wszystkich da ci dodatkowe cztery gwiazdki (i powiązane osiągnięcie lub trofeum). Jest to jedna z najłatwiejszych misji do wykonania, aby uzyskać ocenę trzech gwiazdek, a także najbardziej bezbolesna misja do zbierania danych wywiadowczych. Ponieważ nie znamy szczegółów najazdu sezonu 1, prawdopodobnie korzystne byłoby wypróbowanie poziomów awansuj o kilka pierwszych poziomów każdego zestawu, zdobywając co najmniej jeden zestaw do poziomu piątego przed przystąpieniem do rajdu. Ponadto sezon 1 dodał nowe pistolety do puli broni Modern Warfare 2, ale jeden trzeba odblokować, wykonując wyzwanie w trybie DMZ Warzone . Oto nasz pełny przewodnik po odblokowaniu karabinu szturmowego M13B. Modern Warfare 2 to ogromny grind broni, ale oto kilka wskazówek, jak szybciej wyrównać broń. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games