Hit Apple: iPhone 15 Pro Max z taryfą 25 GB w żartobliwej cenie

Hit Apple: iPhone 15 Pro Max z taryfą 25 GB w żartobliwej cenie

W o2 dostępna jest teraz oferta bezkonkurencyjna: najnowszy iPhone 15 Pro Max w najwyższej taryfie. Pakiet obejmuje 25 GB wolumenu danych 5G oraz ryczałt za rozmowy telefoniczne i SMS-y do wszystkich sieci – w cenie, która nie ma sobie równych. Obliczyliśmy ofertę i pokażemy dlaczego warto.

o2: iPhone 15 Pro Max z taryfą 5G bezkonkurencyjnie tani

o2 ma obecnie dla Ciebie bardzo dobrą ofertę na niedawno wprowadzonego iPhone'a 15 w wersji Pro Max. Dostępny jest tam flagowiec Apple 59,99 euro miesięcznie (zobacz ofertę na o2). Dostępna jest również potężna taryfa z wolumenem danych 25 GB 5G. Za dodatkową płatność i wysyłkę pobierana jest tylko jednorazowa opłata w wysokości 5,99 euro i nie ma żadnej dodatkowej opłaty. Co jest specjalnego w tej taryfie: Co roku otrzymujesz 5 GB wolumenu danych. W drugim roku będziesz mieć już do dyspozycji 30 GB wolumenu danych.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i SMS-y, stawka ryczałtowa
Limit danych 25 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE z płatnością w ratach przez 36 miesięcy Minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych wzrasta z roku na rok 5 GB jakiś

Apple iPhone 15 Pro Max z umową: dlatego warto skorzystać z tej oferty

Nasza przykładowa kalkulacja dotyczy spłaty raty wynoszącej 36 miesięcy. Istnieje również możliwość spłaty urządzenia w ciągu 24 miesięcy. Minimalny okres obowiązywania taryfy wynosi zawsze 24 miesiące, niezależnie od wybranego planu ratalnego.

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
59,99 euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 1 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) bezpłatnie

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99

Koszty całkowite po 36 miesiącach
2.165,63 Euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 1160 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty ogółem pomniejszone o wartość urządzenia i premię) 1005,73 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
27,94 Euro

Do oferty na o2

The Apple iPhone 15 Pro Max z 256 GB Według porównań cen idealo u renomowanych sprzedawców detalicznych, kosztuje on obecnie 1160 euro (wliczając koszty wysyłki). Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitych kosztów w okresie 36 miesięcy, stanie się jasne, że faktycznie tu jesteś 27,94 euro miesięcznie płaci – niska cena za ryczałt Allnet/SMS z wolumenem danych 25 GB 5G.

To właśnie oferuje Ci iPhone 15 Pro Max

iPhone 15 Pro – film informacyjny Apple

iPhone 15 Pro Max ma bardziej kompaktową i lżejszą konstrukcję węższe ramki wyświetlacza i a Tytanowa obudowa mający. Istotną innowacją jest to Przycisk akcji, który steruje różnymi funkcjami, takimi jak wyciszenie, aparat i inne, i można go personalizować za pomocą aplikacji Skróty. Ten przycisk zastępuje poprzedni przełącznik wyciszenia.

Ten potężny działa wewnątrz urządzenia Układ A17 Pro, który według Apple oferuje wysoką wydajność i szybkość porównywalną z niektórymi komputerami stacjonarnymi. Ponadto urządzenia mają teraz jeden Port USB-Cco umożliwia szybszy transfer danych i jest zgodne z normami UE dotyczącymi jednolitych standardów ładowania.

Oprócz większego o 0,6 cala ekranu w porównaniu do iPhone'a 15 Pro, iPhone 15 Pro Max jest o jeden lepszy od iPhone'a 15 Pro Obiektyw peryskopowy z 5-krotnym zoomem, który oferuje powiększenie optyczne 120 mm, podczas gdy iPhone 15 Pro ma jedynie 3-krotny zoom. W połączeniu z imponującymi danymi dotyczącymi wydajności, iPhone 15 Pro Max robi mocne wrażenie.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech