Final Fantasy 7 Rebirth – Przewodnik po skarbach Króla Piratów

Final Fantasy 7 Rebirth – Przewodnik po skarbach Króla Piratów

Można w nim znaleźć wiele elementów Final Fantasy 7: Odrodzenie. Niektóre mogą zaginąć na morzu, choć nadal istnieje sposób, aby je zdobyć. Oto nasz poradnik jak zdobyć Skarb Króla Piratów w Final Fantasy 7 Rebirth. Przypominamy również, że niniejszy przewodnik zawiera drobne spoilery.

Jak zdobyć Skarb Króla Piratów w Final Fantasy 7 Rebirth

Odkrycie Skarbu Króla Piratów staje się możliwe na początku Rozdziału 12: Złoty klucz. W tym momencie rozbija się Tiny Bronco, stając się zamiast tego okrętem wojennym. Możesz rozpocząć akcję na Costa del Sol. Po prostu udaj się na molo, gdzie zacumowany jest Tiny Bronco i otwórz skrzynię zawierającą eteryczne fioletowe skrzyżowane miecze. Pojawi się mapa skarbów pokazująca lokalizacje czterech Grot Piratów. Możesz je odwiedzić w dowolnej kolejności, chociaż ponumerowaliśmy je na podstawie odległości od Costa del Sol:Mapa pokazująca lokalizacje czterech Grot Piratów.

Jak poruszać się po Oceanie Południkowym w poszukiwaniu Reliktów Piratów

Poszukiwanie Skarbu Króla Piratów w Final Fantasy 7 Rebirth zabierze Cię do małych obszarów z Grotami Piratów. Aby się tam dostać, musisz „przepłynąć” za pomocą Tiny Bronco: Naciśnij lewy przycisk na padzie kierunkowym, aby wyświetlić mapę skarbów. Przytrzymaj przycisk L1, aby ją powiększyć, dzięki czemu znaki „X” będą bardziej widoczne. Możesz także nacisnąć przycisk w prawo na padzie kierunkowym, aby ukryć mapę skarbów, jeśli nie chcesz, aby zaśmiecała ekran. W każdej Grocie Piratów znajduje się specjalny potwór, którego musisz pokonać. Po pokonaniu wroga otwórz skrzynię ze skarbami, aby zdobyć Relikt Pirata.Mapę skarbów możesz okresowo sprawdzać podczas eksploracji pokładu Tiny Bronco.Mapę skarbów możesz okresowo sprawdzać podczas eksploracji pokładu Tiny Bronco.

Grota Piratów #1: Hueyacoatl

Z Costa del Sol kieruj się na północny wschód, aż zobaczysz wąską przesmyk pomiędzy kontynentem a małą wyspą. Potwór, Hueyacoatl, jest słaby przeciwko atakom i zaklęciom żywiołu wiatru. Podobnie ma stan doładowania, w którym stale bombarduje obszar uderzeniami piorunów, chociaż uderzenie w ten stan również wywrze na niego presję.Możesz zaatakować Hueyacoatl, podczas gdy jego błyskawice otaczają pole, wywierając na niego presję.Możesz zaatakować Hueyacoatl, podczas gdy jego błyskawice otaczają pole, wywierając na niego presję.Możesz zaatakować Hueyacoatl, podczas gdy jego błyskawice otaczają pole, wywierając na niego presję.

Grota Piratów #2: Morski Smok

Możesz dotrzeć do Groty Piratów wraz z Morskim Smokiem, kierując się na północny wschód, obok miejsca, w którym walczyłeś z Hueyacoatlami. Jest jeszcze jedna wyspa, na której Tiny Bronco powinien móc dokować. Jeśli chodzi o samego Morskiego Smoka, warto zwrócić uwagę na następujące mechaniki: Rzucenie Bio zatruwa i wywiera presję na tego wroga. Następnie możesz rzucić zaklęcia błyskawicy, aby kontynuować napełnianie wskaźnika oszołomienia. Jeśli użyje Ocynkujących Płomieni, skontruje wszystkie ataki ty robisz. Dlatego lepiej skupić się na działaniach, które mogą go zszokować i sprawić, że będzie bezradny.Pokonaj Morskiego Smoka i unikaj jego natychmiastowych kontrataków.Pokonaj Morskiego Smoka i unikaj jego natychmiastowych kontrataków.Pokonaj Morskiego Smoka i unikaj jego natychmiastowych kontrataków.

Grota Piratów #3: Najeźdźca Ogrów

Aby dotrzeć do Groty Piratów, skorzystaj z punktu szybkiej podróży w porcie Gongaga i podążaj wzdłuż wybrzeża na wschód. Alternatywnie możesz po prostu popłynąć na południowy zachód od Costa del Sol. Ten potwór jest słaby w walce z żywiołem lodu, przez co bardzo łatwo go ogłuszyć. Od czasu do czasu ryczy, aby wzmocnić własne ataki.Zlikwiduj Ogre Raidera, zanim w pełni wzmocni się swoimi rykami.Zlikwiduj Ogre Raidera, zanim w pełni wzmocni się swoimi rykami.Zlikwiduj Ogre Raidera, zanim w pełni wzmocni się swoimi rykami.

Grota Piratów #4: Demon Zrodzony z Solanki

Demon Zrodzony z Brine znajduje się na południe od Bocianiego Gniazda w regionie Junon. Aby się tam dostać musisz skorzystać z punktu szybkiej podróży Under Junon Port, a następnie kontynuować podróż na południe. Jeśli chodzi o samego potwora, to aktywuje on swój Przeciwstan, po którym później nastąpi niszczycielskie zaklęcie Graviga. Celem jest użycie ataków i zaklęć związanych z żywiołem ognia, aby wywrzeć na nim presję i oszołomić go, co również uniemożliwi mu użycie Gravigi.Anuluj rzucenie Gravigi Demona z Brineborn, ogłuszając go.Anuluj rzucenie Gravigi Demona z Brineborn, ogłuszając go.Anuluj rzucenie Gravigi Demona z Brineborn, ogłuszając go.

Co zrobić z reliktami pirata

Prawie zdobyłeś Skarb Króla Piratów w Final Fantasy 7 Rebirth. Pozostało już tylko stworzyć Kompas Corsaira. Aby to zrobić, po prostu otwórz menu Transmuter przedmiotu i przejdź do zakładki Akcesoria. Powinieneś zobaczyć plan Kompasu Korsarza, który można wytworzyć, korzystając ze wszystkich czterech znalezionych Reliktów Piratów.Użyj Reliktów Pirata, aby stworzyć Kompas Korsarza.Użyj Reliktów Pirata, aby stworzyć Kompas Korsarza.Użyj Reliktów Pirata, aby stworzyć Kompas Korsarza.

Jak korzystać z kompasu Corsaira

Teraz, gdy masz już kompas Corsaira, czas go dobrze wykorzystać. Ilekroć będziesz eksplorować Ocean Południkowy na Tiny Bronco, od czasu do czasu będziesz widzieć złotą siatkę celowniczą ze strzałką. Podążaj w kierunku wskazanym przez strzałkę, gdyż prowadzi ona do fioletowych pojemników. Zwykle zawierają one Jetsam Pirata i inne rzadkie materiały.Kompas Corsaira pomoże Ci znaleźć więcej gadżetów w oceanie.Kompas Corsaira pomoże Ci znaleźć więcej gadżetów w oceanie.Kompas Corsaira pomoże Ci znaleźć więcej gadżetów w oceanie. To wszystko: w ten sposób ukończysz Skarb Króla Piratów w Final Fantasy 7 Rebirth. Jeśli interesują Cię dalsze odkrycia i elementy do odblokowania w późnej fazie gry, możesz rzucić okiem na nasze Przewodnik przywoływania GilgameszaW Final Fantasy 7 Rebirth czeka na Ciebie wielka przygoda. Mamy dla Ciebie wszystkie wskazówki i strategie w naszym FF7 Rebirth centrum przewodników.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games