Lista życzeń Google Pixel Watch 3: wszystkie funkcje, które chcę zobaczyć

Lista życzeń Google Pixel Watch 3: wszystkie funkcje, które chcę zobaczyć

Kaitlyn Cimino / Android AuthorityGoogle miało nieco trudny start, wypuszczając na rynek swój pierwszy smartwatch w 2022 roku, ale znalezienie właściwej drogi nie zajęło firmie dużo czasu. Google Pixel Watch 2 to jeden z najlepszych smartwatchów na rynku i ma długą listę świetnych funkcji. Oczywiście nic nie jest idealne. Chociaż mamy dużo czasu, zanim pojawi się nowy model, oto moja lista życzeń zawierająca to, co chciałbym zobaczyć w Google Pixel Watch 3.

Trwałość mogłaby zostać poprawiona

Pixel Watch 2 z widokiem aplikacji w formie siatkiMishaal Rahman / Android AuthorityZegarek Pixel Watch miał poważne problemy z trwałością, szczególnie w przypadku wyświetlacza, głównie ze względu na stosunkowo cienkie szkło. W Pixel Watch 2 odnotowano nieznaczną poprawę jakości szkła, jednak liczne raporty od konsumentów i recenzentów wskazują, że zegarek jest dość łatwy do uszkodzenia. Problem pogłębia fakt, że proces samodzielnej naprawy zegarka jest prawie niemożliwy, co zmusza właścicieli do polegania wyłącznie na obsłudze klienta Google Pixel Watch w zakresie napraw. To nie tylko powoduje dodatkowe niedogodności, ale także skutkuje dłuższym przebywaniem bez zegarka. Google Pixel Watch 3 daje możliwość ostatecznego rozwiązania tych problemów związanych z trwałością. Najprostszym rozwiązaniem wydaje się wybór grubszego i trwalszego szkła. Chociaż może to nieznacznie zwiększyć masę, wagę i koszt urządzenia, stanowi to opłacalny kompromis w zamian za zwiększoną trwałość.

Pixel Watch 3 potrzebuje więcej rozmiarów

Ładowanie Google Pixel Watch 2Kaitlyn Cimino / Android Authority Garmin, Apple i Samsung zazwyczaj oferują swoje zegarki w różnych rozmiarach, ale tego samego nie można powiedzieć o Google. Pixel Watch 2 jest dostępny tylko w jednym rozmiarze: 41 mm. Choć może to być idealne dla wielu osób, niektórzy z nas mają duże nadgarstki lub po prostu chcą większego wyświetlacza lub lepszej żywotności baterii, nawet jeśli oznacza to, że będzie on nieco cięższy w noszeniu. Rozwiązanie jest proste, Google powinien dodać opcję 45 mm do zegarka Pixel Watch 3. To spodoba się tym, którzy chcą większego wyświetlacza lub większego rozmiaru, który lepiej pasuje do rozmiaru ich nadgarstka. Dobra wiadomość jest taka, że ​​jest bardzo prawdopodobne, że Google właśnie to zrobi. Niedawno pojawił się nowy raport 9to5Google od „źródła zaznajomionego ze sprawą” sugerujący, że tym razem firma wprowadzi drugi rozmiar.

Skoro już przy tym jesteśmy, co powiesz na więcej kolorów?

google pixel watch Apple Watch ładowarka USB C PuckRita El Khoury / Android AuthorityW Google Pixel Watch 2 dość powściągliwe podejście do kolorów obudowy, stawiając na metaliczne odcienie złota, czerni i srebra. Osobiście podzielam zdanie Henry'ego Forda, wierząc, że czarny jest jedynym kolorem, którego każdy potrzebuje (pół żartuję), chociaż podejrzewam, że moje zdanie może być mniejszością. Kilka smartwatchów dostępnych na rynku oferuje bardziej zróżnicowaną paletę unikalnych odcieni. Szczególnie Apple wyróżnia się w tej dziedzinie swoim Apple Watch Series 9, który jest dostępny w odcieniach takich jak Product Red i Pink. Jeśli Google chce, aby Pixel Watch 3 wyróżniał się, dodanie odrobiny koloru wydaje się prostą strategią. Być może Google mogłoby zainspirować się serią telefonów Pixel i wprowadzić kolory, takie jak Rose lub Bay Blue, lub przywrócić stare ulubione modele Pixela, takie jak Oh So Orange. Miałem kiedyś ten drugi kolor na moim Pixelu, mimo że prawie zawsze dostaję czarne telefony. Po prostu wyróżniał się w sposób, obok którego trudno było przejść obojętnie. Mamy nadzieję, że Pixel Watch 3 będzie mógł zrobić to samo z kolorystyką obudowy w 2024 roku.

Sygnał bezpieczeństwa to świetny pomysł, ale nie powinien kosztować ani grosza

Zegarek Google Pixel Watch 2 umożliwia udostępnianie awaryjne.Kaitlyn Cimino / Android AuthorityNaprawdę doceniam funkcję sygnału bezpieczeństwa w zegarku Pixel Watch 2. Zasadniczo umożliwia ona korzystanie z funkcji sieci komórkowej SOS w sytuacji awaryjnej bez konieczności posiadania aktywnego planu sieci komórkowej LTE. Chociaż ta funkcja wymaga dodatkowych 50 dolarów za model LTE, jest to niewielkie poświęcenie w zamian za spokój ducha, jaki zapewnia. Zawsze możesz znaleźć się na wędrówce lub biegu z martwym telefonem. Posiadanie rozwiązania zapasowego na wypadek sytuacji awaryjnych jest uspokajające. Mniej atrakcyjny jest jednak wymóg płacenia za subskrypcję Fitbit Premium. Chociaż Premium kosztuje tylko 10 dolarów miesięcznie, istnieją plany komórkowe dla zegarków, które zaczynają się od podobnej ceny. Co więcej, w przeciwieństwie do pełnego planu telefonu komórkowego, usługa ta działa tylko w sytuacjach awaryjnych. Uważam, że Google powinien pokryć koszty służb ratunkowych i udostępnić tę funkcję bezpłatnie użytkownikom Pixel Watch 3 LTE. Zapewniłoby to Google wyjątkową pozycję na rynku, zapewniając wyjątkową funkcję, której żadna inna marka nie oferuje za darmo. Chociaż Apple i kilka innych marek mają funkcje SOS, wszystkie wymagają aktywnego (i płatnego) połączenia komórkowego.

Należy poprawić dokładność GPS

Mapa satelitarna pokazuje dane GPS zegarka Google Pixel Watch 2.W naszej recenzji Pixel Watch 2 stwierdziliśmy, że GPS zegarka działa dość niespójnie w porównaniu z innymi trackerami i urządzeniami do monitorowania kondycji. Na przykład podczas naszych testów odkryliśmy, że GPS zniknął, a mimo to nadal twierdził, że śledzi. Podana odległość byłaby niedokładna w porównaniu z urządzeniami takimi jak Apple Watch. Niezbyt ładny wygląd zegarka, który jest wyraźnie nastawiony na fitness dzięki powiązaniu z technologią Fitbit. Mówiąc najprościej, uważam, że Google musi zaktualizować swój czujnik GPS dla Pixel Watch 3.

Lista życzeń Google Pixel Watch 3: jaką funkcję najbardziej chciałbyś dodać lub ulepszyć?

44 głosów Przydałaby się trwałość18%Pixel Watch 3 potrzebuje większych rozmiarów45%Przydałoby się więcej kolorów obudowy5%Sygnał bezpieczeństwa to świetny pomysł, ale nie powinien kosztować ani grosza2%Dokładność GPS wymaga poprawy5%Inne (Powiedz nam w komentarzach)25%

Czy będzie Google Pixel Watch 3?

Korona Pixel Watch 2 na 1Kaitlyn Cimino / Android AuthorityW chwili pisania tego tekstu Google Pixel Watch 2 ma dopiero kilka miesięcy, więc minie trochę czasu, zanim Google oficjalnie potwierdzi swoje plany. Poza wspomnianymi wcześniej doniesieniami, że Pixel Watch 3 rzekomo będzie dostępny w dwóch rozmiarach, nie było na razie żadnych innych plotek. Niemniej jednak przejęcie Fitbit przez Google i ulepszenia w zegarku Watch 2 jasno pokazują, że firma prawdopodobnie dopiero rozpoczyna działalność. Kiedy możemy to zobaczyć? Rzućmy okiem na historię wprowadzenia firmy na rynek: Pixel Watch – 13 października 2022 r. Pixel Watch 2 – 12 października 2023 r. Mimo że do tej pory wydano tylko dwie premiery, zegarek Pixel Watch do tej pory zawsze pojawiał się na rynku wraz z serią Pixel w październiku . O ile Google nie dokona tutaj istotnej zmiany, możemy spodziewać się, że Pixel Watch 3 pojawi się jesienią 2024 roku wraz z plotkowanym Pixelem 9.

Czy warto czekać na Google Pixel Watch 3?

Google Pixel Watch 2 wyświetla Sklep Google Play.Kaitlyn Cimino / Android Authority Jeśli interesuje Cię zegarek wyprodukowany przez Google, na premierę Google Pixel Watch 3 pozostało jeszcze grubo ponad pół roku. Czas oczekiwania jest dość długi, dlatego sugeruję zakup aktualnego modelu. Przecież Pixel Watch 2 to już świetny zegarek, a ma zaledwie kilka miesięcy. Zegarek Google Pixel 2Zegarek Google Pixel 2Google Pixel Watch 2 działa sprawnie z systemem Wear OS 4 • Dodano i ulepszono zaawansowane czujniki stanu • Szybkie ładowanie łagodzi problemy z bateriąWear OS 4, zaawansowane czujniki stanu i ulepszone funkcje szkoleniowe podnoszą poziom Pixel Watch 2. Google Pixel Watch 2 zachowuje udane funkcje pierwszego modelu i jest udoskonalony kilka niedociągnięć oryginału. Dodane czujniki, ulepszone narzędzia szkoleniowe i kilka kluczowych zmian sugerują bardziej gotowy produkt. System Google Wear OS 4 działa bez zarzutu, a do oferty dołączają zaawansowane narzędzia zdrowotne Fitbit. Nie jesteś pod wrażeniem serii Pixel Watch? Najbardziej oczywistą alternatywą po stronie Androida jest seria Samsung Galaxy Watch 6 (349,99 USD w Amazon). Dla tych, którym nie przeszkadza przejście na iPhone'a, Apple Watch Series 9 (392,67 USD w Amazon) jest również godną uwagi alternatywą. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android