Apple hitem na MediaMarkt: iPhone 15 Pro z taryfą 2x 280 GB w okazyjnej cenie

Apple hitem na MediaMarkt: iPhone 15 Pro z taryfą 2x 280 GB w okazyjnej cenie

W MediaMarkt można obecnie dostać świetny pakiet taryfowy z iPhonem 15 Pro. Najwyższy model Apple jest oferowany z dwiema umowami na 5G, z których obie obejmują pojemność danych 280 GB oprócz ryczałtu za całą sieć – i to po bezkonkurencyjnej cenie. Obliczyliśmy ofertę i pokażemy, dlaczego jest to oferta najwyższej klasy.

MediaMarkt: iPhone 15 Pro z taryfą 2x 280 GB bezlitośnie tani

MediaMarkt ma obecnie dla Ciebie bardzo dobrą ofertę na iPhone'a 15 w wersji Pro. Smartfon Apple otrzymujesz w ramach dwóch umów razem 49,98 euro miesięcznie (Zobacz ofertę w MediaMarkt). Taryfy obejmują każdy Limit danych 280 GB w sieci 5G oraz ryczałt za usługi ogólnosieciowe i SMS-y w sieci o2. Za dopłatę i cenę połączenia zostanie pobrana jednorazowa opłata w wysokości 188,99 euro. Oczywiście możliwe jest także przekazanie drugiej umowy komuś z rodziny lub znajomemu. Pamiętaj jednak, że druga umowa jest również zawarta na Twoje nazwisko. Na poniższej fakturze pokażemy Ci, dlaczego ta oferta jest bardzo dobrą ofertą.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: 2x Mobile XL Allnet i SMS-y, stawka ryczałtowa
2x 280 GB wolumenu danych 5G (maks. pobieranie 500 Mbit/s) Roaming w UE obejmujący minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc

Apple iPhone 15 Pro z umową: dlatego warto skorzystać z tej oferty

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
49,98 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 149 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) bezpłatnie

Koszty całkowite po 24 miesiącach
1.388,51 Euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 989 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartość urządzenia i premię) 399,51 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
16,65 euro

Do oferty w MediaMarkt

The Apple iPhone 15 Pro z 128 GB pamięci Według porównań cen Idealo u renomowanych sprzedawców, kosztuje on obecnie co najmniej 989 euro (wliczając koszty wysyłki). Jeśli odejmiemy tę wartość oraz premię za zmianę od całkowitych kosztów w okresie 24 miesięcy, stanie się jasne, że w rzeczywistości 16,65 euro miesięcznie płaci – bardzo rozsądna cena za dwie umowy z ryczałtem Allnet/SMS i 280 GB danych każda.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

To właśnie oferuje Ci iPhone 15 Pro

iPhone 15 Pro – film informacyjny Apple

Nowy iPhone 15 Pro charakteryzuje się: bardziej kompaktowa i lżejsza konstrukcja z węższymi ramkami wyświetlacza i tytanową obudową. Istotną innowacją jest to Przycisk akcji, który umożliwia sterowanie różnymi funkcjami, takimi jak wyciszenie, aparat i inne, i można go personalizować za pomocą aplikacji Skróty. Przycisk zastępuje poprzedni przełącznik wyciszenia.

Nowy, potężny działa wewnątrz Układ A17 Pro, co zdaniem Apple zapewnia wysoką wydajność i prędkość porównywalną z niektórymi komputerami stacjonarnymi. Urządzenia mają teraz jeden Port USB typu Cco umożliwia szybszy transfer danych i jest zgodne z normami UE dotyczącymi jednolitych standardów ładowania.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech