Xiaomi hit w MediaMarkt: wskazówka dla osób znających smartfony z taryfą 13 GB za jedyne 1 euro

Xiaomi hit w MediaMarkt: wskazówka dla osób znających smartfony z taryfą 13 GB za jedyne 1 euro

W MediaMarkt możesz kupić smartfon Redmi Note 13 Pro w wersji 256 GB z umową O2 w absolutnie okazyjnej cenie w ramach Tygodnia Xiaomi. Obliczyliśmy wszystkie koszty i pokażemy, dlaczego warto go kupić.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G z tanią taryfą w MediaMarkt

Xiaomi ma telefon komórkowy z Redmi Note 13 Pro 5G doskonałe wyposażenie dostarczony. W MediaMarkt szczególnie tanio i przez krótki czas można go dostać w wersji z 256 GB pamięci z taryfą „Super Select M” w sieci o2: za jedyne 12,99 euro miesięcznie Dostępny jest smartfon ze średniej półki, oferujący zryczałtowane stawki za wszystkie sieci i SMS-y 13 GB Ilość danych LTE (zobacz ofertę w MediaMarkt). Jednorazowe koszty wynoszą 35,94 euro za dodatkową opłatę, opłatę za połączenie i wysyłkę. Jeśli zabierzesz ze sobą swój stary numer telefonu, otrzymasz go Bonus za zmianę 30 euro przypisany. Na naszej fakturze pokazujemy, że jest to bardzo dobra oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Super Select M Netz: o2
13GB LTE– Ilość danych (maks. 50 MBit/s) Allnet i SMS płaski roaming UE obejmujący minimalny okres 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Bonus za zmianę numeru 30 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
12,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 1 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 29,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
347,70 Euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 296,10 euro

Premia
Jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, 30 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty ogółem pomniejszone o wartość urządzenia i premię) 21,60 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
0,90 Euro

Do oferty w MediaMarkt

The Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G z 256 GB i 8 GB RAM Według porównania cen Idealo kosztuje obecnie co najmniej 296 euro łącznie z wysyłką. Jeśli odejmiemy tę wartość oraz premię za przeniesienie numeru od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 miesięcy, zostanie nam 21,60 euro za taryfę. Odpowiedni 0,90 euro miesięcznie – dzięki temu taryfę 13 GB w sieci O2 otrzymujesz niemal za darmo.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli jednak o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Co oferuje Ci Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G?

Na naszym praktycznym filmie możesz zobaczyć, co potrafi Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G:

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G łączy w sobie najlepsze funkcje z poręczną konstrukcją. Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G ma Wyświetlacz OLED 6,7-Zoll-120-Hz z Dolby Vision i HDR. Akumulator o pojemności 5100 mAh ładuje się w 44 minuty aż do 67 W. Zintegrowane Kamery oferuje 200 megapikseli Obiektyw szerokokątny118 stopni Superszerokokątny obiektyw z 8 megapikselami i 2 megapikselami Makroobiektyw.

Do oferty w MediaMarkt

Wolałbyś dostać kolejne lepsze modele 13T czy 13T Pro w ramach umowy? W takim przypadku MediaMarkt ma w magazynie następujące oferty:

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android