Najlepsze rozszerzenia ChatGPT dla Chrome

Najlepsze rozszerzenia ChatGPT dla Chrome

Ben Price / Android Authority Chociaż uważamy, że szum wokół generatywnej sztucznej inteligencji jest przesadny, biorąc pod uwagę potencjalnie niepewne wyniki w świecie rzeczywistym, chatboty takie jak ChatGPT z pewnością mają swoje zastosowania, szczególnie dla osób gotowych obejść swoje ograniczenia. Mając to na uwadze, oto niektóre z najlepszych rozszerzeń ChatGPT dostępnych dla przeglądarki Google Chrome.

Najlepsze rozszerzenia ChatGPT dla Chrome

Nie spodziewaj się, że te rozszerzenia Chrome zrobią coś radykalnie innego niż to, co robi ChatGPT samodzielnie. Zamiast tego te rozszerzenia mają głównie na celu uczynienie ChatGPT wygodniejszym i/lub zastosowanie go do zadań, do których nie został bezpośrednio stworzony. Pamiętaj, że będziesz potrzebować konta w OpenAI, aby którykolwiek z tych dodatków działał.

CzatGPT dla Google

ChatGPT dla filmu demonstracyjnego GoogleTo rozszerzenie udostępnia odpowiedź ChatGPT wraz z wynikami wyszukiwania, co czasami może oszczędzić Ci kłopotów związanych z koniecznością klikania jednego lub większej liczby wyników w celu znalezienia tego, czego szukasz. Być może będziesz musiał podać więcej szczegółów, aby w pełni go wykorzystać — zapytanie typu „Jak długo wytrzymuje bateria kontrolera PS5?” powinno zazwyczaj być wyraźniejszą prośbą do interpretacji przez ChatGPT niż na przykład „żywotność baterii kontrolera PS5”. Dla niektórych osób, co najważniejsze, ChatGPT nie ogranicza się do wyszukiwań w Google. Będzie także działać z Bing, DuckDuckGo i innymi silnikami, choć prawdopodobnie będziesz musiał odwiedzić ich strony internetowe, aby rozpocząć.

HIX.AI

HIX AI
Jeśli większość dnia spędzasz na pisaniu e-maili, postów w mediach społecznościowych i tekstów marketingowych, ten jest dla Ciebie. Obsługuje usługi takie jak Gmail, Dokumenty Google, YouTube, X i Instagram i działa w ponad 50 językach. Co ważniejsze, oferuje siedem różnych tonów i można go używać do wszystkiego, od podsumowania lub tłumaczenia tekstu po kontynuowanie pisania lub naprawianie problemów gramatycznych i ortograficznych. Za każdym razem, gdy zaznaczysz fragment tekstu, pojawi się dynamiczny pasek narzędzi i często możesz uruchomić HIX, po prostu wpisując „//”. Podobnie jak ChatGPT w Google, otrzymasz odpowiedzi AI na zapytania wyszukiwania obok zwykłych wyników wyszukiwania. HIX.AI jest z pewnością potężniejszym z dwóch rozszerzeń, ale może być przesadą, jeśli chcesz tylko więcej informacji na dany temat.

Pisarz ChatGPT

Pisarz ChatGPT
To rozszerzenie zostało stworzone specjalnie z myślą o e-mailach i komunikatorach, ze szczególnym naciskiem na Gmaila, choć z pewnością można go używać gdzie indziej. Jak można się spodziewać, tworzy e-maile, usuwa błędy gramatyczne i ortograficzne oraz umożliwia zmianę sformułowania tekstu na wypadek, gdyby dyplomacja nie była Twoją mocną stroną. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz go także użyć do podsumowania treści. Jedną z rzeczy, która czyni go interesującym, jest to, że jest zbudowany dla dowolnej przeglądarki opartej na Chromium. Chociaż nie jest to całkowicie wyjątkowe, oznacza to, że przeglądarki takie jak Edge i Brave są równie ważnymi opcjami. Wiele rozszerzeń zakłada, że ​​jesteś miłośnikiem Chrome.

Prompteusz

Prompteusz dla Chrome
Niektórzy mogą uznać to za chwyt marketingowy, ale Promptheus pozwala rozmawiać z ChatGPT głosowo, zamiast pisać. Jeśli pomyślisz o tym przez chwilę, to ma to sens — ChatGPT zaprojektowano tak, aby naśladować rozmowę w języku naturalnym, a dla większości z nas nie ma bardziej naturalnego sposobu rozmowy niż mówienie. Aby skorzystać z rozszerzenia, wejdź na chat.openai.com/chat i podczas mówienia przytrzymaj klawisz spacji. Jeśli chcesz, możesz uzupełnić iluzję konwersacji, czytając na głos odpowiedzi ChatGPT. Ważną sztuczką jest to, że nie musisz czekać, aż bot skończy — możesz przerwać w dowolnym momencie, ponownie przytrzymując spację. Może to znacznie przyspieszyć wymianę. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android