Jak zmienić nazwy list odtwarzania w Spotify?

Jak zmienić nazwy list odtwarzania w Spotify?

Nazwy list odtwarzania odróżniają jedną grupę utworów od drugiej. Na przykład playlista „Seattle Road Trip 2022” prawdopodobnie będzie zawierała zupełnie inny wybór utworów niż inna playlista zatytułowana „Family Christmas 2021”. Umiejętność zmiany nazw list odtwarzania w Spotify jest kluczowa dla każdego słuchacza, niezależnie od tego, czy subskrybuje Spotify Premium, czy nie.
CZYTAJ WIĘCEJ: Jak znaleźć listy odtwarzania Spotify

KRÓTKA ODPOWIEDŹ
Aby zmienić nazwę listy odtwarzania Spotify w systemie Android lub iOS, dotknij Twoja biblioteka z paska narzędzi na dole. Znajdź i otwórz listę odtwarzania, którą chcesz edytować, a następnie naciśnij przycisk ⋮ pod nazwą listy odtwarzania. Wybierz Edytuj listę odtwarzania > wpisz nową nazwę listy odtwarzania > dotknij Ratować. Aby zmienić nazwę listy odtwarzania Spotify w aplikacji komputerowej lub odtwarzaczu internetowym, znajdź listę odtwarzania, której nazwę chcesz zmienić, po lewej stronie interfejsu użytkownika. Kliknij go prawym przyciskiem myszy. Kliknij Przemianować. Wpisz nową nazwę listy odtwarzania, a następnie naciśnij Wchodzić klawisz na klawiaturze.


KLUCZOWE SEKCJE

Zmienianie nazw list odtwarzania w Spotify (Android i iOS)

Curtis Joe / Android Authority W aplikacji mobilnej Spotify znajdź i otwórz listę odtwarzania, którą chcesz zmienić Twoja biblioteka. Dotknij przycisku ⋮ pod nazwą listy odtwarzania. Uzyskiwać Edytuj listę odtwarzania. Dodaj nową nazwę swojej playlisty w polu pod obrazem okładki. Uzyskiwać Ratować.

Zmienianie nazw list odtwarzania w Spotify (komputer stacjonarny i odtwarzacz internetowy)

zmień nazwę listy odtwarzania Spotify PulpitCurtis Joe / Android Authority Zmiana nazw list odtwarzania w aplikacji komputerowej Spotify i odtwarzaczu internetowym jest niezwykle prosta. Otwórz aplikację komputerową lub odtwarzacz internetowy Spotify. Znajdź listę odtwarzania, której nazwę chcesz zmienić. Będzie to po lewej stronie interfejsu. Kliknij prawym przyciskiem myszy nazwę listy odtwarzania i wybierz Przemianować. Wpisz nową nazwę listy odtwarzania i kliknij klawisz Enter na klawiaturze. Czy możesz zmienić nazwę wspólnej playlisty? Jeśli to Ty utworzyłeś wspólną playlistę, co oznacza, że ​​jesteś „właścicielem”, to tak. Możesz zmienić wszystkie utwory na liście odtwarzania oraz ich nazwę, opis i obraz. Jeśli jesteś współpracownikiem na playliście, to nie. Możesz zmieniać tylko utwory na liście odtwarzania.

Jak nazwać swoją playlistę na Spotify

Potrzebujesz inspiracji, jak nazwać swoją playlistę? Właśnie pokazaliśmy, jak zmienić nazwę listy odtwarzania w Spotify; jeśli jednak nadal potrzebujesz pomocy w kwestii tego, jak zatytułować swoją playlistę, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Czy Twoja playlista ma motyw?

Niestandardowa nazwa listy odtwarzania Spotify 1Curtis Joe / Android Authority Jeśli chodzi o dobrą nazwę listy odtwarzania, pierwszą rzeczą, którą chcesz zadać sobie, jest to, dlaczego w ogóle stworzyłeś tę listę odtwarzania. Czy stworzyłeś tę playlistę na Boże Narodzenie? Czy jest związany z konkretnym gatunkiem, takim jak muzyka elektroniczna czy alternatywny rock? Po udzieleniu odpowiedzi na to pytanie zasadniczo masz pierwszy element tytułu swojej listy odtwarzania. Następnie potrzebujesz łatwego deskryptora, który powiąże wszystko ze sobą. „Wibracje”, „melodia”, „nastrój”, „wybory” i oczywiście „lista odtwarzania” to jedne z najpopularniejszych słów końcowych, jeśli chodzi o playlisty Spotify. Powiedzmy, że chcę stworzyć playlistę na Boże Narodzenie. Wszystko, co musiałbym zrobić, to wziąć ten tematyczny element, Boże Narodzenie, i dodać wibracje, melodie, nastrój, wybory lub listę odtwarzania na końcu, aby mieć dobrą nazwę listy odtwarzania. „Świąteczne wibracje”, „Bożonarodzeniowe melodie”, „Świąteczny nastrój”, „Bożonarodzeniowe wybory” i „Bożonarodzeniowa playlista” działają bardzo dobrze.

Czy Twoja playlista przypomina Ci coś zabawnego?

Niestandardowa nazwa listy odtwarzania Spotify 2Curtis Joe / Android Authority Jeśli Twoja lista odtwarzania nie ma być poważna, możesz wymyślić zabawną nazwę listy odtwarzania. Kalambury, memy i dłuższe, bardziej szczegółowe frazy mogą być użyte do stworzenia godnej chichotu nazwy listy odtwarzania. Jakie rodzaje utworów według Ciebie mam w moim „Moje plecy, moje plecy!” playlista?

A jeśli Twoja playlista jest smutna?

Niestandardowa nazwa listy odtwarzania Spotify 3Curtis Joe / Android Authority Jeśli Twoja playlista nie prowokuje słońca i tęczy, możesz potrzebować pomysłów na właściwe „smutne” nazwy playlist. Dotyczy to wszelkiego rodzaju wywołujących emocje list odtwarzania, ale nie chcesz mówić o tym zbyt otwarcie. Zamiast iść z czymś w rodzaju „Soundtrack to My Sadge”, możesz wyjść dalej i wybrać coś bardziej konkretnego. Jeśli wybrane przez Ciebie utwory są powiązane ze szczególnie wyniszczającym wydarzeniem, takim jak zerwanie lub odejście kogoś, nie pozwól, aby zgubiły się one w ogólnym tytule playlisty. Są szanse, że zawsze będziesz wiedział, co oznaczają te piosenki w kontekście, więc skup się na tym. „2 grudnia 2019” lub dowolna data, w której wydarzyło się to smutne wydarzenie, może być tytułem playlisty. Albo coś, co wiąże się z imieniem tej osoby.

Co powiesz na to, że moja playlista sprawia, że ​​mam ochotę rapować?

Niestandardowa nazwa listy odtwarzania Spotify 4Nazwy list odtwarzania Spotify związane z Curtis Joe / Android AuthorityRap są wszędzie i dość łatwo je wymyślić. Jeśli potrzebujesz inspiracji do nazwy listy odtwarzania, musisz poszukać tekstu powiązanego z tą listą. Może to być tekst w jednym z utworów z playlisty lub tekst opisujący twoją playlistę. Na przykład „Mom’s Spaghetti” to idealna nazwa dla playlisty o tematyce Eminema.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android