Jak aktywować usługę komórkową na zegarku Apple Watch

Jak aktywować usługę komórkową na zegarku Apple Watch

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby skonfigurować sieć komórkową na zegarku Apple Watch, otwórz plik Oglądaj aplikację na sparowanym iPhonie i stuknij w Zakładka Mój zegarek. Przewiń w dół do i dotknij Komórkowya następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.


PRZEJDŹ DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Jak skonfigurować sieć komórkową w zegarku Apple Watch

Podczas pierwszej konfiguracji zegarka Apple Watch możesz aktywować sieć komórkową, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Jeśli zrezygnujesz z aktywacji sieci komórkowej podczas pierwotnego procesu parowania, zawsze możesz skonfigurować sieć komórkową w aplikacji Apple Watch. Na sparowanym iPhonie otwórz plik Aplikacja Apple Watch. Stuknij w Zakładka Mój zegareka następnie stuknij Komórkowy. Uzyskiwać Skonfiguruj sieć komórkowąa następnie stuknij Skonfiguruj sieć komórkową ponownie.
Następnie zostaniesz przekierowany do instrukcji dla konkretnego operatora komórkowego. Będziesz musiał potwierdzić swoją tożsamość, aby dodać Apple Watch do swojego planu i być może będziesz musiał skontaktować się z operatorem, aby zakończyć proces konfiguracji. Twojemu Apple Watch prawdopodobnie zostanie przypisany własny numer telefonu do celów rozliczeniowych, jednak urządzenie będzie faktycznie używać tego samego numeru co Twój iPhone. Jeśli skonfigurujesz sieć komórkową na urządzeniu członka rodziny, który nie ma własnego iPhone’a, to urządzenie otrzyma własny numer i będzie go używać. Wsparcie komórkowe dla zarządzanego zegarka Apple Watch członka rodziny jest dostępne tylko w niektórych regionach i za pośrednictwem określonych operatorów.

Jak połączyć się z siecią komórkową

Kaitlyn Cimino / Android Authority Jeśli masz aktywną usługę komórkową na zegarku Apple Watch, urządzenie automatycznie połączy się z siecią, gdy będzie to konieczne. Zegarki Apple automatycznie wykorzystują najbardziej energooszczędną dostępną sieć bezprzewodową. Gdy Twój iPhone jest w pobliżu, urządzenie będzie korzystać z sygnału Twojego telefonu przez Bluetooth lub Wi-Fi. Gdy zegarek musi połączyć się z siecią komórkową, użyje sieci LTE. Jeśli LTE nie jest dostępne, zegarek spróbuje połączyć się z UMTS, jeśli dany operator to obsługuje. Możesz ręcznie włączyć lub wyłączyć połączenie komórkowe w dowolnym momencie, przesuwając palcem w górę od tarczy zegarka Apple Watch i stukając ikonę Ikona sieci komórkowej.

Jak sprawdzić, czy zegarek Apple Watch ma aktywny sygnał komórkowy

Dwie ilustracje Apple Watch przedstawiają możliwe ikony sygnału sieci komórkowej, które użytkownicy z danymi znajdą w swoim panelu sterowania.Gdy zegarek połączy się z siecią komórkową, możesz sprawdzić siłę sygnału w szybkim menu urządzenia, klikając przesuwając w górę od twojego tarcza zegarka. Kiedy Ikona sieci komórkowej jest Zielony masz połączenie z sygnałem komórkowym. Kiedy Ikona sieci komórkowej jest biały Twój plan jest aktywny, ale Twoje urządzenie jest połączone z telefonem przez Bluetooth lub Wi-Fi.


Czytaj więcej: Typowe problemy i rozwiązania Apple Watch

Często zadawane pytania

Jak usunąć plan sieci komórkowej z zegarka Apple Watch? Aby usunąć plan sieci komórkowej, otwórz plik Oglądaj aplikację na sparowanym iPhonie i dotknij Zakładka Mój zegareka następnie stuknij Komórkowy. Stuknij w ikona informacji u góry ekranu i stuknij Usuń plana następnie stuknij ponownie, aby potwierdzać. Może być konieczne skontaktowanie się z operatorem komórkowym w celu zakończenia procesu i anulowania subskrypcji. Czy połączenie komórkowe zużywa więcej baterii zegarka Apple Watch? Tak. Według Apple dłuższe okresy połączenia komórkowego wyczerpują baterię szybciej niż połączenie z telefonem. Jak sprawdzić wykorzystanie danych komórkowych na zegarku Apple Watch? Otwórz plik Oglądaj aplikację na sparowanym iPhonie stuknij Zakładka Mój zegarek, a następnie stuknij w Sieć komórkowa. Przewiń w dół do sekcji Wykorzystanie danych komórkowych, aby przejrzeć wykorzystanie danych. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android