Call Of Duty: Jak zdobyć taktyczną broń nuklearną w Warzone 2

Call Of Duty: Jak zdobyć taktyczną broń nuklearną w Warzone 2

Warzone 2.0 jest już dostępne z nową mapą Al Mazrah, a tryb Battle Royale dodał do gry kultową serię zabójstw Tactical Nuke z Call of Duty. Zdobycie czegoś tak potężnego, jak broń nuklearna kończąca grę, jest potężną nagrodą, więc osiągnięcie tego celu jest dość trudne. Tutaj przeprowadzimy Cię przez wszystkie kroki potrzebne do samodzielnego zniszczenia Al Mazrah.

Jak zarobić atomówkę na Al Mazrah

Mapa Strefy Wojny Al MazrahZanim będziesz mógł rozpocząć skomplikowane kroki prowadzące do serii zabójstw taktycznej broni jądrowej, musisz najpierw dokonać trudnego wyczynu, jakim jest zdobycie pięciu zwycięstw z rzędu w Warzone 2. Gdy zdobędziesz pięć kolejnych zwycięstw, szósty mecz zapewni ci kontrakt Champion’s Quest.

Kontrakt Champion’s Quest

Aktywuj zadanie

Na początku szóstego meczu mapa Strefy wojny pokaże trzy żółte logo Strefy wojny, a wszystkie będą znajdować się stosunkowo blisko siebie. Wybierz dowolną z trzech opcji, a misja zostanie dla ciebie aktywowana. Zadanie mistrza mówi: „Złóż bombę nuklearną i zniszcz strefę wojny”. Ten cel kontraktu wymaga zlokalizowania elementów okresowych potrzebnych do złożenia bomby atomowej, a wszystko to musi zostać wykonane przed zakończeniem meczu.

Lokalizowanie elementów

Pojawi się wskaźnik celu z czterema okręgami i będziesz musiał poczekać, aż każdy z nich zapełni się w trakcie gry i odsłoni element na mapie. Udaj się we wskazane miejsce, a przekonasz się, że ten pierwszy pierwiastek to beryl. Gdy ty lub twój kolega z drużyny podniesiecie beryl, ktokolwiek go trzyma, zostanie trwale oznaczony koroną Most Wanted na pozostałą część meczu.Notatka: To jest złota korona Most Wanted zamiast zwykłej czerwonej, wskazująca, że ​​próbujesz złożyć broń nuklearną. Każdy, kto jest zaznajomiony z zadaniem, będzie dokładnie wiedział, co robisz. Po zdobyciu berylu musisz poczekać na ujawnienie kolejnego pierwiastka i powtórzyć proces, aby zdobyć pluton. Ten, kto złapie pluton, zacznie otrzymywać stałe obrażenia do końca meczu. Spowoduje to zniszczenie płyt pancerza i powolne uszkodzenie przewoźnika w miarę upływu czasu. Zada również obrażenia wszystkim członkom drużyny w pobliżu. Ostatnim z trzech ujawnionych elementów będzie tryt, który będzie miał wpływ na przewoźnika z zaszyfrowanym radarem do końca meczu. Podobnie jak obrażenia od promieniowania, wpłynie to również na członków drużyny w pobliżu. Teraz będziesz mieć wszystkie trzy elementy potrzebne do taktycznej broni jądrowej i musisz tylko poczekać, aż miejsce podłożenia bomby zostanie ujawnione, co się dzieje na początku czwartego kręgu. Przypomnienie, będziesz nadal być pod wpływem wszystkich żywiołów w tym czasie. Zdobycie wszystkich trzech elementów inicjuje również publiczne wydarzenie Ucieczka z więzienia, co oznacza, że ​​wszyscy martwi i obserwujący gracze zostaną przywróceni do meczu. Oznacza to również, że będziesz chciał zostać, jeśli jesteś obserwatorem zgromadzenia nuklearnego, ponieważ będziesz miał szansę walczyć o zwycięstwo.

Montaż atomówki

Na początku zawalenia się czwartego kręgu samolot przeleci nad głową i zrzuci bombę na mapę. Jest oznaczony ikoną bomby nuklearnej, a gdy bomba uderzy w mapę, uruchomi się 5-minutowy zegar. Udaj się do jego lokalizacji i wejdź w interakcję z urządzeniem, aby umieścić w nim zebrane materiały. Ten proces montażu usunie wszystkie negatywne efekty żywiołów i rozpocznie 2-minutowe odliczanie do detonacji. Wszyscy będą wiedzieć, gdzie jest broń nuklearna, a ty będziesz musiał z nimi walczyć. Dezaktywacja bomby nuklearnej działa podobnie jak tryb wyszukiwania i niszczenia w trybie wieloosobowym, w którym wchodzisz w interakcję z miejscem bomby, a rozbrojenie zajmuje kilka sekund. Jeśli nie zostanie rozbrojony, spowoduje to zakończenie gry taktyczną bronią jądrową.Porażka nie oznacza, że ​​musisz zaczynać od nowa. Na szczęście, jeśli nie uda ci się wykonać kontraktu Champion’s Quest, otrzymasz jeszcze dwie próby dopasowania, aby go ukończyć. W przeciwnym razie będziesz musiał mieć nadzieję na passę pięciu zwycięstw, aby ponownie zdobyć kontrakt.

Nagrody za misję mistrza

Ukończenie zadania zapewni tobie i twojej drużynie kilka nagród poza PD i prawem do przechwalania się. W nagrodę otrzymasz specjalny ekran zwycięstwa Dominacji czempiona, a także wyjątkową wizytówkę, emblemat, naklejkę i ozdobę broni o tematyce nuklearnej.

Wskazówki dotyczące zdobywania broni nuklearnej

Chwyć helikopter, aby utrzymać siebie i swoją drużynę w ruchu, co może zapewnić większe bezpieczeństwo i ułatwić lokalizowanie wszystkich przedmiotów. Trzymaj się jak najwięcej, aby chronić nośnik(i) elementów. Możesz wybrać, jak chcesz to rozegrać. Jedna osoba może chwycić żywioły i ulec ich efektom, lub możesz podzielić je między członków drużyny. Wykorzystaj czas oczekiwania między ujawnieniami elementów i dokonaj grabieży w cichych miejscach z dala od głównych punktów POI. Niech co najmniej jedna osoba przechowuje w plecaku przedmioty, takie jak stimy i płyty pancerza, aby było ich wystarczająco dużo, aby utrzymać cię przy życiu. Prawdopodobnie będziesz też musiał robić wycieczki na stacje benzynowe w celu naprawy i tankowania, co można łatwo zrobić lądując na dachu stacji benzynowej. Członek drużyny może również nosić kanistry z benzyną w plecaku, aby umożliwić ci tankowanie w drodze. To będzie bardzo trudne zadanie do wykonania, ale ten przewodnik powinien, mam nadzieję, pomóc ci aktywować taktyczną broń nuklearną lub uniemożliwić jej zakończenie meczu. Jeśli jesteś nowy w grze, możesz zacząć od naszego poradnika Warzone 2.0 dla początkujących. Mamy również przewodnik dla początkujących dotyczący trybu DMZ. Nową broń można odblokować do użytku w Modern Warfare 2 i Warzone 2.0, a oto nasz przewodnik po odblokowaniu karabinu szturmowego M13B w DMZ. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games