Hit Xiaomi: Redmi Note 11 z taryfą 10 GB w okazyjnej cenie

Hit Xiaomi: Redmi Note 11 z taryfą 10 GB w okazyjnej cenie

Chcesz solidnego smartfona z topową taryfą telefonii komórkowej w okazyjnej cenie? Następnie spójrz na Curved. Jest Redmi Note 11 z 10 GB LTE, Allnet i SMS-em ryczałtowym za mniej niż 14 euro miesięcznie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i wyjaśniliśmy, dlaczego to dobra oferta.

Zakrzywiony: smartfon Xiaomi z umową w okazyjnej cenie

Samsung musi się ciepło ubrać, bo jeśli chodzi o smartfony ze średniej półki z topowymi funkcjami, to Xiaomi jest teraz w czołówce. Potwierdzają to również najlepsze oferty w Curved, gdzie obecnie można to znaleźć Redmi Note 11 z taryfą „Blue Allnet XL”. za dodatkową opłatą tylko 1 euro i 13,99 euro miesięcznie (zobacz ofertę na Curved). Taryfa obejmuje ryczałt Allnet i SMS oraz 10 GB danych LTE – wszechstronny, beztroski pakiet w absolutnie okazyjnej cenie.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć Blue Allnet XL: o2
10 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Xiaomi Redmi Note 11 z umową: dlatego umowa jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
13,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
341,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 172,95 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 168,80 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
7,03 Euro

Do oferty na Curved.de

To Xiaomi Redmi Note 11 z 128 GB i 4 GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie około 173 euro (wliczając wysyłkę). Jeśli odejmie się tę kwotę od całkowitych kosztów w okresie minimalnym 24, pozostanie 168,80 euro dla taryfy. Odpowiedni 7,03 euro miesięcznie – bardzo niska cena za zryczałtowaną stawkę Allnet/SMS z wolumenem danych 10 GB. Dla porównania: bez telefonu komórkowego taryfa kosztuje 8,99 euro miesięcznie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

Wideo: Jak dowiedzieć się, czy taryfa jest tania, czy nie:

Również tanio: Redmi Note 11 Pro 5G

Jeśli chcesz smartfona o większej mocy, polecamy Redmi 11 Pro 5G. Jest to dostępne w Curved w pakiecie z taryfą 15 GB, ale dla 18,99 euro miesięcznie (Zobacz ofertę na Curved). Do tego bardzo tania oferta, bo model Pro ma między innymi lepszy wyświetlacz, mocniejszy procesor i aparat o wyższej rozdzielczości.

Do oferty z Redmi Note 11 Pro na Curved

Tutaj znajdziesz wszystkie podobieństwa i różnice między nowymi smartfonami Xiaomi Redmi Note 11.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android