Hit MediaMarkt: Galaxy S20 FE + Galaxy Buds skutecznie z zyskiem

Hit MediaMarkt: Galaxy S20 FE + Galaxy Buds skutecznie z zyskiem

MediaMarkt ma obecnie w ofercie wyjątkowo tani pakiet taryfowy z Galaxy S20 FE. Dostajesz popularny topowy smartfon Samsunga z ryczałtową stawką dla wszystkich sieci oraz 6 GB danych w sieci Telekom w absolutnie okazyjnej cenie. Na szczycie akcji znajdują się również Galaxy Buds. GIGA ma szczegóły.

Samsung Galaxy S20 FE + Telekom Flat w świetnej cenie w MediaMarkt

Szukasz topowego smartfona Samsunga z niską taryfą telekomunikacyjną w mini cenie? Wtedy aktualna oferta MediaMarkt może być interesująca. Jest Galaxy S20 FE z ryczałtową stawką dla wszystkich sieci i 6 GB objętości danych za jedyne 19,99 euro miesięcznie . Do tego dochodzi cena połączenia 39,99 euro i dopłata 29 euro za smartfon w wersji 128 GB. Przez krótki czas nabywcy otrzymają także bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds 2 za darmo. Jeśli jesteś zainteresowany, powinieneś się jednak pospieszyć, ponieważ Galaxy S20 FE jest dostępny tylko w kolorze „Cloud Navy”.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Mobilcom-Debitel Green LTE 6 GB Promo Sieć: Telekom 6 GB LTE (maks. 25 MBit/s) Płaski SMS Allnet kosztuje 19 centów w roamingu UE, w tym minimalny okres 24 miesiące, 3 miesiące wypowiedzenia

Więcej Samsung Galaxy S20 FE dowiesz się w filmie prezentacyjnym:

Koszty oferty w skrócie:

Opłata podstawowa: 24 × 19,99 euro dopłata do Samsung Galaxy S20 FE 128 GB: 29 euro Jednorazowa opłata za połączenie: 39,99 euro Koszty wysyłki: bezpłatnie
= 548,75 EUR całkowitych kosztów po minimalnym okresie obowiązywania umowy wynoszącym 24 miesiące

Galaxy S20 FE z taryfą Vodafone w MediaMarkt: Dla kogo jest opłacalna oferta?

Według porównania cen idealnego, Samsung Galaxy S20 FE (wersja Snapdragon 865, 128 GB pamięci, 6 GB RAM) kosztuje obecnie co najmniej około 460 euro, a Samsung Galaxy Buds 2 co najmniej 92,80 euro. Całkowita wartość sprzętu wynosi około 553 euro i tym samym przekracza koszt pakietu taryfowego. Dzięki temu nie tylko otrzymujesz taryfę Telekom Flat z 6 GB danych za darmo, ale także zarabiasz.

Musisz obejść się bez ryczałtu SMS, a prędkość LTE z maksymalnie 25 Mbit / s jest również ograniczona. Jednak każdemu, kto i tak korzysta z WhatsApp lub innych komunikatorów, a przede wszystkim surfuje po sieci WLAN, wydajność oferty MediaMarkt jest z łatwością wystarczająca.

Nie zapomnij jednak anulować w odpowiednim czasie, co najmniej 3 miesiące przed końcem minimalnego okresu. W przeciwnym razie umowa zostaje automatycznie przedłużona na kolejny rok, a opłata podstawowa wzrasta do 26,99 euro od 25. miesiąca.

Do czego służy Samsung Galaxy S20 FE?

Galaxy S20 FE to „Fan Edition” flagowca Samsunga z 2020 roku, tutaj w wersji z bardziej energooszczędnym układem Snapdragon 865. Smartfon ma 6,5-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD i częstotliwości 120 Hz.W teście GIGA Galaxy S20 FE uzyskał bardzo dobry wynik 8,1 na 10.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android