SodaStream Crystal, Easy & Duo: producenci napojów gazowanych są teraz tak tani

SodaStream Crystal, Easy & Duo: producenci napojów gazowanych są teraz tak tani

Wytwornice sody SodaStream są nie tylko bardzo popularne i stały się niezbędne w wielu gospodarstwach domowych, ale także są przyjazne dla środowiska. W tym artykule dowiesz się, gdzie możesz kupić SodaStream Crystal, Easy i Duo w najniższych cenach.

Producent sody SodaStream: Crystal, Easy i Duo kupują tanio na pierwszy rzut oka

Jeśli przeciąganie butelek z wodą do domu z supermarketu jest dla Ciebie zbyt denerwujące na dłuższą metę, zdecydowanie powinieneś przyjrzeć się producentom napojów gazowanych marki SodaStream . To nie tylko chroni twoje plecy, ale także środowisko. Obecnie dostępne są trzy modele lidera rynku SodaStream , które można uzyskać znacznie poniżej zalecanej ceny detalicznej. Oto aktualne najlepsze oferty dla SodaStream Crystal (ze szklanymi butelkami), Easy (plastikowe butelki) i Duo (szklane i plastikowe butelki):

SodaStream Crystal 2.0 za 84,02 euro w MediaMarkt (zamiast 187,89 euro sugerowanej ceny detalicznej) – „Megapack” z trzema szklanymi karafkami i butlą z dwutlenkiem węgla.

SodaStream Easy za 45 euro w Rewe (zamiast 89,99 euro RRP) – Z butelką PET 1L i butlą z dwutlenkiem węgla.

SodaStream Duo za 84,95 euro w Kaufland (zamiast 169,90 euro sugerowanej ceny detalicznej) – zestaw do napoju ze szklaną butelką, plastikową butelką i różowym butli z dwutlenkiem węgla.

SodaStream: Jak działa ekspres do napojów gazowanych?

Produkty firmy SodaStream od lat cieszą się dużą popularnością i należą do absolutnych bestsellerów, jeśli chodzi o producentów napojów gazowanych. Modele Crystal bulgoczą w szklanych karafkach zamiast plastikowych butelek, co może być korzystne zarówno pod względem zdrowotnym, jak i smakowym. SodaStream Crystal 2.0 jest nieco lepiej przetwarzany w porównaniu do swojego poprzednika, a napełnianie CO2 jest minimalnie łatwiejsze. Najnowszym dodatkiem do rodziny SodaStream jest model duetu, który może bulgotać zarówno w szklanych, jak i plastikowych butelkach.

Zasada wody gazowanej jest wyjaśniona w prosty sposób: napełniasz karafkę wodą z kranu, najlepiej chłodzisz ją w lodówce, a następnie napełniasz dwutlenkiem węgla za naciśnięciem przycisku w SodaStream. Tutaj sprężony CO2 jest umieszczany w butelce i otrzymujesz najwyższej jakości wodę gazowaną. Ponieważ woda z kranu jest intensywnie testowana w Niemczech i ma doskonałą jakość sensoryczną, nie ma wady w porównaniu z wodą butelkowaną. Oszczędza to nie tylko noszenie skrzynek, ale także pieniędzy: Jedna butla CO2 wystarcza na około 60 litrów wody – co odpowiada 5 skrzynkom po 12 × 1 litr wody mineralnej. Dodatkowo chronione jest środowisko, ponieważ w przeciwieństwie do butelkowanej wody mineralnej, chłodna woda nie musi być niepotrzebnie transportowana przez republikę. Jeśli chcesz dokładnie przeczytać, jak działa bulgotanie, zamieściliśmy tutaj instrukcję obsługi.

Wymienne butle CO2 są ustandaryzowane i współpracują ze wszystkimi popularnymi bełkotkami. Można je tanio wymieniać w coraz większej liczbie sklepów, w tym w sklepach z narzędziami, drogeriach i supermarketach. Koszt jednej butli wynosi zwykle od 5 do 10 euro przy wymianie – 5 zbiorników na wodę jest znacznie droższych w porównaniu. Jeśli kupisz inną butlę jako zamiennik, musisz dodać około 15 do 20 euro kaucji za butelkę.

Jeśli nie masz ochoty na zwykłą wodę gazowaną, możesz uszlachetnić swój napój różnymi syropami po wodzie gazowanej. Różnorodność smaków waha się od prostych soków po colę – naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech