Apple nieostrożny? Megastar złapany z niewydanymi słuchawkami Beats

Apple nieostrożny? Megastar złapany z niewydanymi słuchawkami Beats

Zwykle Apple dba o zachowanie tajemnicy i sprawia, że nowe, jeszcze niepublikowane produkty stają się tajemnicą. W przypadku spółki zależnej Beats Apple wydaje się jednak „nieostrożny”. Nikt inny jak Kim Kardashian został niedawno przyłapany na noszeniu nowych, nieznanych dotąd słuchawek.

To nie pierwszy raz, kiedy wybitni rówieśnicy Apple’a otrzymali z wyprzedzeniem nowe słuchawki Beats. Nawet w Beats Studio Buds zaprezentowanym w czerwcu, przed właściwą prezentacją było wiele obserwacji sportowców i muzyków.

Apple i Kim Kardashian: Beats Fit Pro „uciekły”

Teraz Kim Kardashian – uczestniczka reality TV, influencerka, modelka, aktorka i wreszcie przedsiębiorczyni – została sfotografowana z nowymi, wcześniej niepublikowanymi słuchawkami Beats (źródło: Just Jared). Zdjęcia przedstawiają megagwiazdę w stylowym stroju ze skóry i farby, ze wspomnianymi słuchawkami Beats w uchu. Najprawdopodobniej jest to „Beats Fit Pro” . Pasujące obrazy produktów zostały niedawno odkryte w wersji RC (Release Candidate) iOS 15.1 (źródło: MacRumors).

Wyglądają podobnie do znanych Studio Buds, ale nadal mają małe skrzydełka, aby zapewnić lepsze trzymanie . Raporty obiecują ANC (Active Noise Cancellation) dla słuchawek – aktywną formę tłumienia hałasu. Słuchawki Studio Buds (patrz Amazon) mają już tę funkcję, ale w przeciwieństwie do AirPods firmy Apple są również celowo skierowane do klientów ze smartfonami z Androidem.

Wciąż pojawia się pytanie: czy oprócz wyglądu są jakieś inne różnice lub zalety nowego Fit Pro? Musimy uzbroić się w cierpliwość na odpowiedź. Według plotek Apple chce zaprezentować nowe Beats Fit Pro już 1 listopada .

Wprowadzone latem Beats Studio Buds mają nowy kształt, wyjaśniony w filmie :

Nie przypadek, ale intencja Apple

Ale możemy śmiało powiedzieć, że Apple nie jest tak naprawdę „nieostrożny”. Widocznie wybiera się teraz strategię marketingu partyzanckiego dla Beats i opiera się na celowo rozpowszechnianych przeciekach . W Apple nic, absolutnie nic, nie dzieje się w sposób niekontrolowany. Za tym kryje się metoda wcześniejszego wygenerowania niezbędnego przekazu medialnego.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android