Pixel 6 (Pro): Google rozpowszechnia mniej aktualizacji Androida niż oczekiwano

Pixel 6 (Pro): Google rozpowszechnia mniej aktualizacji Androida niż oczekiwano

Dzięki Pixel 6 i Pixel 6 Pro firma Google w końcu oficjalnie zaprezentowała swoje nowe smartfony z wyższej półki, a także ujawniła, jak długo urządzenia będą faktycznie dostarczane z aktualizacjami Androida. Niestety jest tu trochę rozczarowania.

Google Pixel 6 (Pro): tylko trzy lata aktualizacji Androida

Każdy, kto miał nadzieję, że Google zmieni znacząco swoją politykę aktualizacji za pomocą własnego chipa tensora, będzie teraz rozczarowany. To prawda, że nowe smartfony Pixel 6 są dostarczane z aktualizacjami bezpieczeństwa przez pięć lat i dlatego mogą być używane do października 2026 roku, ale będzie znacznie mniej skoków głównych wersji Androida. Nie będzie czterech oczekiwanych aktualizacji systemu operacyjnego Android , ale tylko trzy:

Oznacza to, że gwarancja aktualizacji Google jest niewiele lepsza niż Samsunga . Istnieją również trzy lata aktualizacji Androida i cztery lata aktualizacji zabezpieczeń. Jeśli weźmiesz pod uwagę, że sam Google steruje własnym procesorem i jest twórcą Androida, w rzeczywistości oczekiwalibyśmy trochę więcej.

W rozmowie przed prezentacją Pixela 6 i Pixela 6 Pro Google powiedział też, że to tylko najmniej, co zaoferują. Przynajmniej zasugerowano, że możliwe jest więcej, ale nie można tego jeszcze obiecać. W każdym razie chip tensora ma wystarczającą moc, aby uwzględnić aktualizacje Androida po 2024 roku. To tylko zależy od tego, czego naprawdę chce Google.

Na filmie możesz zobaczyć wszystkie nowe funkcje Pixel 6 i Pixel 6 Pro:

Popyt na Google Pixel 6 Pro jest niezwykle wysoki

Pixel 6 i Pixel 6 Pro otrzymaliśmy już wcześniej i udało nam się uzyskać pierwsze wrażenie. Tym razem Google naprawdę to zrobił. Jeśli chcesz mieć prawdziwy telefon komórkowy Google, który posiada unikalne funkcje, których konkurencja, zwłaszcza w dziedzinie aparatów i mowy, długo nie będzie w stanie opanować, to jest to właściwe miejsce dla Ciebie. Wiele wersji jest już niedostępnych w sklepie Google Play. Pośpiech po wczorajszym wydarzeniu doprowadził do upadku sklepu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android