7 najlepszych smartwatchy z Androidem w 2022 roku

7 najlepszych smartwatchy z Androidem w 2022 roku

Od redakcji 14 czerwca 2022 r.

Android jest czymś więcej niż konkurentem Apple. Z biegiem czasu system operacyjny stał się naprawdę wszechstronny. Mniej więcej stał się standardem w smartfonach, tabletach, a także smartwatchach wielu różnych producentów. Oznacza to, że urządzenia z Androidem docierają nawet do większej liczby osób niż Ice Casino 25 Euro bez depozytu. Pierwsze wydanie tego systemu operacyjnego datuje się na 2008 rok, co czyni go zaledwie rok młodszym od systemu iOS firmy Apple.

Android jest również często określany jako system operacyjny Google, co jest mniej spowodowane faktem, że jest on preinstalowany na urządzeniach Google. Android jest raczej systemem operacyjnym zaprojektowanym przez spółkę zależną Google. Wraz z rosnącym zainteresowaniem smartwatchami, Android udowodnił swoje wszechstronne możliwości również na tym rynku. Właśnie przeszukaliśmy ten rynek w poszukiwaniu najlepszych smartwatchy z Androidem i tych 7 to nasi zwycięzcy:

1. Samsung Galaxy Watch 4 Klasyczny

Odwieczna walka między Apple a Samsungiem trwa również w przypadku smartwatchy. Rozwinęły się prawdziwe obozy fanów, a frakcja Samsunga prawdopodobnie nazwie Galaxy Watch 4 Classic najlepszym smartwatchem w historii. Z czysto wizualnego punktu widzenia Galaxy Watch 4 ma pewne cechy wspólne ze swoim poprzednikiem, Watchem 3. Jednak to, co zasadniczo różni te dwa zegarki, to system operacyjny. Watch 3 nadal działał w systemie Tizen OS, podczas gdy Watch 4 powrócił do systemu Android firmy Google. Cena Galaxy Watch 4 to niecałe 200 euro.

2. Zegarek Samsung Galaxy 4

Jednak Galaxy Watch 4 jest dostępny nie tylko w wersji Classic. Pod jednym względem różni się jednak znacząco od klasycznego modelu. Dzięki temu smartwatchowi Samsung zrezygnował z fizycznej obracającej się ramki i jest to widoczne również w zakresie projektu. Jednak rzecz ma jedną zaletę, ma to również wpływ na cenę. Galaxy Watch 4 jest o około 30-40 euro tańszy od klasycznego modelu. Nawiasem mówiąc, ramka tego smartwatcha jest cyfrowa, dzięki czemu wygląda równie dobrze.

3. Zegarek Oppo

Trzeba bardzo uważnie przyjrzeć się Oppo Watch, aby nie pomylić go z Apple Watch. Konstrukcja tego smartwatcha zapewnia, że ​​w rzeczywistości wygląda łudząco podobnie do Apple. Jeden lub drugi test Oppo Watch potwierdził już, że „Apple Watch dla użytkowników Androida” ma wiele do zaoferowania. Oppo Watch jest w pełni pływalny, łatwy w obsłudze, ma doskonały tryb fitness, a do tego świetnie wygląda. Pod względem ceny jest również w atrakcyjnym przedziale około 250 euro.

4. Suunto 7

Trzeba przyznać, że Suunto 7 nie jest czystym smartwatchem z Androidem. Jednak używany system operacyjny również pochodzi od Google i nazywa się Wear OS. To doskonały zegarek dla sportowców i właśnie na tym polega grupa docelowa. Wskazuje na to dość wysoka cena około 300 euro. Wraz z Suunto 7 otrzymujesz niezwykle lekki, wytrzymały i odporny na każdą pogodę smartwatch. Jego dokładność GPS jest również doskonała, a własne aplikacje Suunto sprawiają, że zegarek jest imponującym partnerem treningowym. Jedyną wadą Suunto 7 jest stosunkowo krótki czas pracy baterii, wynoszący zaledwie 2 dni.

5. Motocykl Moto360

Najnowszy model Moto350 oferowany przez Motorollę od 2014 roku wyznacza nowe standardy. Dla wielu krytyków jest to obecnie najładniejszy smartwatch z systemem operacyjnym Wear OS od Google. Wewnątrz zegarka znajduje się procesor Snapdragon Wear 3100 z 1 GB pamięci RAM. Zegarek posiada również pamięć wewnętrzną 8 GB. Kolejną istotną zaletą Moto360 jest to, że w pełni ładuje się w zaledwie godzinę. Ale także optycznie Moto360 gra w wyższej lidze. Jest wyposażony w szkło Gorilla Glass i ma obudowę ze stali nierdzewnej uszczelnioną tytanowymi śrubami.

6. Skamieniałości Gen 5

Fossil Gen 5 to także smartwatch z najwyższej półki. Nie dotyczy to jednak tylko ceny ok. 350 euro. Za tę kwotę dostajesz też całą masę smartwatcha. Dzięki Fossil Gen 5 możesz również płacić zegarkiem dzięki zintegrowanemu chipowi NFC. Smartwatch Fossil Gen 5 współpracuje również z systemem Google Wear OS, który umożliwia płatności za pomocą Google Pay. Oczywiście ekran ma pełny ekran dotykowy, a w Fossilu jest też zainstalowany układ Snapdragon Wear z 1 GB Ram.

7. Casio Pro Trek

Casio Pro Trek jest również wyposażony w system operacyjny Google Wear i powinien szybko stać się najlepszym przyjacielem entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu. Dzięki Pro Trek zawsze jesteś na obrazie swojego otoczenia. Zapewniają to cyfrowy kompas, barometr, wysokościomierz i czujnik ciepła. Ale Casio Pro Trek może o wiele więcej, na przykład określać strefy treningowe na podstawie tętna lub wyświetlać wartości VO2 max.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android