Jak wyświetlić historię słuchania Spotify?

Jak wyświetlić historię słuchania Spotify?

Jeśli zezwalasz na odtwarzanie Spotify, nowe utwory, których nie słyszałeś, mogą losowo rozpoczynać się pod koniec ostatniego utworu. Dla wielu biernych słuchaczy jest to w porządku. Jednak czasami piosenka może utkwić ci w głowie i możesz chcieć spojrzeć wstecz na to, co to było. Niezależnie od przypadku, Spotify umożliwia przeglądanie historii słuchania w dowolnym momencie. Porozmawiajmy, jak wyświetlić i wyczyścić historię słuchania Spotify. Czy potrzebuję Spotify Premium, aby zobaczyć moją historię słuchania? Na szczęście nie. Spotify umożliwia przeglądanie historii słuchania, niezależnie od tego, czy jesteś subskrybentem, czy nie.

KRÓTKA ODPOWIEDŹ
Aby zobaczyć swoją historię słuchania Spotify, musisz przejść do Ostatnio grane. Na Androidzie i iOS jest do tego dedykowany przycisk, znajdujący się na ekranie głównym. W aplikacji komputerowej musisz kliknąć Kolejka przycisk i kliknij Ostatnio grane u góry interfejsu.


KLUCZOWE SEKCJE

Jak wyświetlić historię słuchania Spotify na Androidzie i iOS?

Historię słuchania Spotify znajdziesz w Ostatnio grane. Ta sekcja znajduje się zarówno w aplikacji mobilnej na Androida i iOS, jak i aplikacji komputerowej. W odtwarzaczu internetowym Spotify możesz uzyskać dostęp do ostatnio odtwarzanych wykonawców, albumów i list odtwarzania. Czy historia słuchania Spotify jest publiczna? Inni użytkownicy, którzy Cię obserwują, mogą zobaczyć, jaką muzykę aktualnie odtwarzasz, w aplikacji komputerowej Spotify, chyba że jesteś w trybie sesji prywatnej lub wyłączyłeś to ustawienie. Nie mogą jednak zobaczyć Twojej listy ostatnio odtwarzanych, ponieważ te informacje nie są publiczne. Aby uzyskać dostęp do swojego Ostatnio grane w aplikacji mobilnej Spotify wybierz Ostatnio grane przycisk od Dom ekran. Znajduje się w prawym górnym rogu obok Ustawienia i wygląda jak zegar nakreślony przez obracającą się w lewo strzałkę.Curtis Joe / Android AuthorityAlternatywnie możesz przewinąć w dół na Dom ekran, aż zobaczysz sekcję oznaczoną Ostatnio grane. Tutaj znajdziesz ostatnio odtwarzane albumy, wykonawców i listy odtwarzania.telefon komórkowy ostatnio odtwarzany krok 2Curtis Joe / Android Authority

Jak wyświetlić historię słuchania Spotify na komputerze?

Wybierz Kolejka na ekranie głównym, aby uzyskać dostęp do swojego Ostatnio grane w aplikacji komputerowej Spotify. Możesz to znaleźć na dolnym pasku odtwarzania.pulpit ostatnio odtwarzany krok 1Curtis Joe / Android AuthorityU góry interfejsu zobaczysz dwie opcje: Kolejka oraz Ostatnio grane. Kliknij Ostatnio grane aby wyświetlić historię słuchania.pulpit ostatnio odtwarzany krok 2Curtis Joe / Android AuthorityAlternatywnie możesz przewinąć w dół na Dom ekran, aż zobaczysz sekcję oznaczoną Ostatnio grane. Tutaj znajdziesz ostatnio odtwarzane albumy, wykonawców i listy odtwarzania.ostatnio odtwarzany na pulpicie zrzut ekranu głównego OPCJI ALTERNATYWNEJCurtis Joe / Android AuthorityCzy mogę zobaczyć czyjąś historię słuchania Spotify? Spotify nie pokazuje publicznie Twojej listy Ostatnio odtwarzanych. Użytkownicy mogą jednak odwiedzić Twój profil użytkownika i zobaczyć ostatnio odtwarzanych wykonawców, jeśli włączysz to ustawienie. Wyłączenie ostatnio odtwarzanych wykonawców w Ustawieniach spowoduje ukrycie ostatnio odtwarzanych wykonawców w publicznym profilu Spotify.

Odtwarzacz internetowy

Obecnie nie możesz uzyskać dostępu do swojego Ostatnio grane listę z odtwarzacza internetowego. Jeśli jednak przewiniesz w dół Dom ekran, zobaczysz sekcję oznaczoną Ostatnio grane, gdzie możesz znaleźć ostatnio odtwarzane albumy, wykonawców i playlisty.

Czy możesz usunąć utwory z historii słuchania Spotify?

jak usunąć utwory z historii słuchaniaCurtis Joe / Android Authority W obecnej sytuacji nie ma możliwości usunięcia utworów z ostatnio odtwarzanej listy w aplikacji komputerowej Spotify. Po wybraniu opcji utworu lub kliknięciu utworu na liście prawym przyciskiem myszy nie ma możliwości jego usunięcia. Czy mogę pobrać historię słuchania Spotify? Możesz pobrać utwory z listy Ostatnio odtwarzane, dodając je do ulubionych utworów lub listy odtwarzania, a następnie pobierając całą kolekcję utworów. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android