Zniżki Huawei na Crazy Week: laptopy, zegarki i nie tylko w super wyprzedaży

Zniżki Huawei na Crazy Week: laptopy, zegarki i nie tylko w super wyprzedaży

Huawei rozpoczyna właśnie swój Crazy Week i rozdaje mega rabaty na laptopy, tablety, słuchawki, monitory i smartwatche. Powiemy Ci, które produkty są teraz naprawdę warte zachodu i jak możesz otrzymać darmowe prezenty Huawei dla nowego Huawei Watch D i nie tylko.

Możesz go kupić w sklepie internetowym Huawei przez krótki czas do 55 procent zniżki liczne ciekawostki produktowe – podczas Szalonego Tygodnia możecie się zabezpieczyć najpóźniej do 30 października. Na przykład nowy MateBook D16 (2022) w obniżonej cenie 899 euro zamiast 949 euro (RRP).

Huawei Crazy Week Deal: zdobądź obniżoną Huawei MateBook D16 (2022) z lampą Opple Smart Desk Lamp za darmo.Źródła zdjęć: Huawei

jeśli Darmowe gadżety dostajesz jeden, gdy go kupujesz Inteligentna lampa biurkowa Opple w eleganckim designie i wartości 64,99 euro. Ze względu na duży popyt, darmowe gadżety są szybko wyprzedane – więc jeśli chcesz zabezpieczyć ofertę Crazy Week, w tym lampę, lepiej się spiesz.

Huawei MateBook D16 (2022)

Huawei MateBook D16 (2022)

Zamiast 949 euro sugerowanej ceny detalicznej: nowy Huawei MateBook D16 (2022) z procesorem Intel Core i5-12450H, 16-calowym wyświetlaczem Eye Comfort FullView, 16 GB RAM, 512 GB SSD i Windows 11 Home.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 14.10.2022 23:13

Wraz z MateBookiem D16 otrzymujesz nową i poprawioną wersję 2022 popularnego 16-calowego laptopa. Oprócz wyświetlacza FullView, model jest wyposażony w 16 GB pamięci RAM, Dysk SSD 512 GB i 12. pokolenie Procesor Intel i5 wyposażone. Strona główna systemu Windows 11 jest już wliczone w cenę w aktualnej ofercie Crazy Week.

W naszych praktycznych zajęciach dowiesz się więcej o MateBooku D16:

Huawei Crazy Week z dużymi rabatami

Możesz również zarejestrować się w kategorii Tablety do 30 października. zapisz poprawnie: To Huawei MatePad Pro 10.8 (2021) zabezpieczasz się teraz cały 300 euro taniej. Zamiast 669 euro (sugerowana cena detaliczna) za 10,8-calowy tablet z wyświetlaczem FullView płacisz tylko 369 euro – według naszego internetowego porównania cen jest to bardzo dobra oferta. Dostajesz też jeden z Huawei MatePad Pro 10.8 Inteligentna lampa biurkowa Opple w okresie promocyjnym bezpłatny dodatek.

Bateria tabletu ma pojemność 7.250 mAh i odchodzi przez Ładowanie bezprzewodowe przeładować. Dzięki dodatkowym 8 GB pamięci RAM i do 256 GB pamięci masowej jesteś idealnie przygotowany do strumieniowego przesyłania ulubionych seriali (offline), surfowania po Internecie, rozpoczynania rozmów wideo lub wykonywania złożonych zadań biurowych.

Huawei MatePad Pro 10.8 (2021)

Huawei MatePad Pro 10.8 (2021)

Zamiast 669 euro sugerowanej ceny detalicznej: Huawei MatePad Pro 10.8 (2021) z 10,8-calowym wyświetlaczem 2.5K FullView, WiFi 6, ładowaniem bezprzewodowym, pojemnością baterii 7250 mAh, 4 głośnikami, 8 GB RAM i 256 GB ROM.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 14.10.2022 23:24

Huawei Watch D już w sklepie Huawei: Zabezpiecz swój smartwatch i gadżet zdrowotny w jednym urządzeniu. (Źródło obrazu: Huawei)

Zdobądź specjalną ofertę na nowy zegarek Huawei Watch D

Poza ofertami Huawei Crazy Week, Huawei ma jeszcze jedną Zaznacz w sklepie: Od teraz Ty też możesz zupełnie nowy zegarek Huawei D bezpieczne jako oferta specjalna. Za cenę 399 euro otrzymasz inteligentną wagę Scale 3 o wartości 69 euro oraz przedłużenie gwarancji za darmo na krótki czas. Szczególnymi cechami nowego zegarka D są funkcje takie jak pomiar ciśnienia krwi oraz Analiza EKG.

Utwórz teraz kopię zapasową Huawei Watch D

Na przykład dokładne dane można również określić w ten sposób: do pomiaru ciśnienia krwi bransoletka zwęża się, a następnie wykonuje pomiar. W przeciwieństwie do innych smartwatchów, masz już zintegrowany gadżet zdrowotny.

Huawei Watch D: Nowy smartwatch z ciśnieniomierzem i analizą EKG teraz w specjalnej ofercie. (Źródło obrazu: Huawei)

Co więcej, Huawei Watch D może być również Twój Monitoruj temperaturę skóry i dostarcza aktualnych informacji, jeśli na przykład poziom stresu lub rytm snu wykracza poza normalny zakres. Smartwatch oferuje również różne tryby do uprawiania sportu, śledzenia kondycji i ćwiczeń, a także inteligentnego asystenta życiowego – wszystko na ostrym jak brzytwa wyświetlaczu 1,64 cala i z do siedmiu dni pracy na baterii. Elegancka, zakrzywiona konstrukcja jest również przekonująca.

Utwórz teraz kopię zapasową Huawei Watch D

Możesz dowiedzieć się więcej o nowym Huawei Watch D w naszym praktycznym filmie:

Ceny sprzedaży na monitory, zegarki i co

W sklepie Huawei znajdziesz aktualne i do 30.10. więcej ekscytujących okazji i ofert specjalnych. Tutaj możesz przejść bezpośrednio do odpowiedniej kategorii:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech